Meklēšanas rezultāti

BSA - Obligatas lekcijas nenotiek ( Komentārs)

Obligatas lekcijas nenotiek Man ir jautājums par STA (Sociālo tehnoloģijas augstkolu) vai tas sertifikāts IES der ES( mājas lapā rasktītas ka der Londonā), ka arī vēlos uzzināt atsuksmes par š0 augstskolu( tieši tiesību zin ātnes fakultātē) Pladies par atsaucību!!!

K Kristy 02.08.2010
Komentāri 6 Izglītība

ART mēbeļu studija, Miele - ( Komentārs)

Par studiju nezinu, bet Miele putekļu sūcēji un veļmašīnas ir OK. Man ir ķipa 4140veļmašīna un 9140 žāvētājs - vi kaut kā tā... pagaidām darbojas perfekti. Tā pat esmu nopircis Miele (S5000 + parketa birste, Beļģijā bija ap 210-220 EUR ar piegādi), un - nevainojami! Kluss, viegls, veikls, sūc visu, ko man vajag, maisi dabonami (Tomēr der palasīt netā, kas ir kas: Miele Arte putekļusūcējs gan ir smuks bez gala, tak vārgulis. Bet tos vairs neražo). P.S. Paskatījos, ka www.m-shop.lv pārdod šo to 'ex-demo', - dažas lietiņas interesantas.

Bite - Tikla parklajums ( Komentārs)

Tikla parklajums Nau svarīgi nomierinies tev rauj škrobe ka bitei klienti strauji aug un lmt zūd... Es lietoju pats biti ar zonu apmierināts... Un kurš operātors lētāk man piedāvās, kā bite. Es lietoju varianti 15 uz visiem operātoriem runāju tikai 3s un sms uz uz visiem tīkliem pa velti...

LMT - okarte ( Komentārs)

okarte Nekas nav tik labs kā bifri tikai 8s uz jebkuru tīklu un bites tīklā bez maksas kā arī nets ļoti izdevīgs 3ls uz mēnesi/

N nb 03.01.2009
Komentāri 13 Mobilie operatori

LMT - LMT pieslēgums ( Komentārs)

LMT pieslēgums bite littuva ir lētākais lietuvā nav jau brinums ka viniem ir 1, 8. mil klientu. bite lietuva un latvija ir viens uzņemums divas dazadas valstīs. Un omnitel ir tik pat lēts kā lmt HA-HA-HA kāpeic tikai savā tīklā bitei pieslēgumam ir 3.s uz visiem operātoriem, bet lmt savā tīkla ir 4, 2s ar lielkāko atlaidi un uz citiem operātoriem 17.s bitesa klientiem sanāk izdevīgak runāt uz citiem nekā lmt savā tīklā smieklīgi, bet fakts

About you - Krāpšana ( Komentārs)

Nekādā gadījumā neiepērcieties šajā veikalā! Preces atgriešanas gadījumā, varēsiet rakstīt uz klienta atbalsta centru x100, Jums tikai lūgs paciesties un pagaidīt, un nekas netiks atrisināts. Noteikumos rakstīts, ka preces atgriešana aizņem 14 dienas, bet man nav atnācis e-pastā pat apstiprinājums par preces saņemšanu, netiek iedots pat preces izsekošanas kods. Turpinu cerēt un gaidīt savu naudu, bet tas viss aizņem laiku un ir ļoti kaitinoši. Šo interneta veikalu nerekomendēju nevienam!

K Keity 03.05.2024
Komentāri 9 Apģērbs

Rīgas Satiksme - Muļķīgi ( Komentārs)

Muļķīgi Nopietni? Par šito nemaz nezināju. Biju dzirdējis par studentu iniciatīvu (ka esot sačakarējuši atlaides studentiem). Man vēl izdevās savus X10 "vecos" braucienus uz e-talona konvertēt jaunajos ar nelielu piemaksu. Kas arī godīgi sakot ir stulbums. Gribējāt būt gudrs un no RS nošmaukt 3 Euro? LMAO get rekt vecie braucieni vairs nestrādā, ejiet un stāviet rindā un samainiet uz 90 minūšu braucieniem.

Rīgas Satiksme - Nedraudzējos ar 53. autobusu ( Komentārs)

Nedraudzējos ar 53. autobusu Atšķirībā no manis, jūs vismaz esat gudrs: "Tāpat es nekad nepaļaujos uz sabiedrisko laikā, kad man kaut kāda svarīga darīšana." Es gan esmu muļķis. Pieradu, ka 1. Tramvajs brauc bieži un uzskatīju to par "konsistenci". Ja transportam ir viens reiss ~30 minūtēm un viens izkrīt tad to uzreiz var X10 reizes labāk pamanīt.

Lieliska Dāvana - Neiesaku šo darba vietu ( Komentārs)

Neiesaku šo darba vietu Cien., S_iii_a ! Lieliska dāvana administrācija novērtē, katra darbinieka atklātību. Protams, vienmēr priecātos, ja šādu atgriezenisko saiti esošais vai bijušais darbinieks spētu iesniegt administrācijai atklāti, nevis publiksā vidē, slēpjot savu identiāti! Tirdzniecības nozare Latvijā jau ilgu laiku saskaras ar darba resursu trūkumu, kas nav nekas svešs arī citiem uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar pārdošanu. Lieliska dāvana no savas puses pieņem stratēģiskus lēmumus, kas ilgtermiņā var risināt...

S1.lv - Krāpšana (brāķētas produkcijas tirgošana) ( Komentārs)

Krāpšana (brāķētas produkcijas tirgošana) Ļoti atvainojos par sasteigtu un pāragri uzrakstītu sūdzību. Problēma tika konstatēta un novērsta. S1.LV ar to nav nekāda sakara. Pēc rūpīgas riepas apskates, secināju, ka riepā iedūries un tur iesprūdis drāts gabals.

Bolt - Optimizē aplikāciju, lai cena pēc iespējas lielāka ( Komentārs)

Optimizē aplikāciju, lai cena pēc iespējas lielāka Sveiks, vai vari informēt kādus pakalpojumus/preces izmanto? labprāt tās pašas nodrošinātu par x2 dārgāku cenu, lai vari savākt interneta punktus ka netaupi naudu.

Current Auto / Pērc Un Brauc - Current Auto/ Krāpšana ( Bildes komentārs)

Skaidrs, ka cilvēks nesaprot. 100% tajā "nomas" līgumā bija atrunāts kādā stāvoklī auto jāatdod. UN ņemt nomā pa dārgo 2005. gada bmw x3 var, bet nolikt ~900 Eur par uzturēšanu nevar. Nu kur prāts.

G gadalaiks 12.09.2022
Komentāri 10

Martins Balodis - Krāpšana ( Komentārs)

LT803480015808421673 - jauns konts. Mēģināja pārdot ps5 par zemu cenu, nesamaksāju jo bija acīmredzami, ka nesaņemšu preci. Facebook marketplace scam!

TSC autorizēts serviss - Paldies ( Komentārs)

Paldies Iedevu garantijas ietvaros PS5 kontrolieri,lai sataisa. Ir pagājis pusotrs mēnesis un vēl joprojām prece nav saremontēta. Sūta tik sms,ka remontā laiks tiek pagarināts vēl par 7 dienām. Čakarētāji nekas vairāk nav no tā kantora.

Uzņēmējs Artūrs Liepiņš dzimis 1983.g Aizkrauklē - Krāpšana ( Komentārs)

Ir bijusi darīšana ar šiem 3s klauniem. Jau tūlīt 2gadi riņķī Naudu nesaņēmām. Esot avansos izņēmuši. Bet rezultātā algas nekad nav bijušas jo bija avansi. Miscenko klaunam vēl kundze klaunene Inga Beikuke ar mahinācijām nodarbojas. Taka tur ir tikai ne šie bet vēl daži.. Liepiņa klauns nopirka Volvo un nauda pazuda ar galiem. Tādus aiz zvaniem gribas pakārt. Dzīvo uz cita rēķina. Tie kas citos postos raksta visu to labāko liela iespēja ka tie paši klauni ar sev uzsitīs pa plecu ar to komentu. Domu sapratāt !👍

CCC Apavu Veikals - Slikta apavu kvalitāte ( Komentārs)

Slikta apavu kvalitāte Jau 3 reizi šeit iegādājos apavus un šī pati problēma jau 3 reizi šos apavus uzvilku vien 3 reizes maksāja 45€ cerēju izvilkt vismaz sezonu! Uz veikalu atpakļ nav jēga nest iepriekšējās 2 reizes meiģināju tikai noteica ka nav viņu vaina bet nu jau paliek par traku 3šo reizi un identisks gadījums un šī šoreiz 100% nav mana vaina, un tā pat bija ar vasaras kurpēm, šeit apavus vairs nepirkšu !

Banknote.lv - Bojājums ( Komentārs)

Bojājums Jā, man bija līdzīgs gadījums es arī nopirk samsung galaxy s6 edge Banknote lombārdā 2019. gada 6. martā ar 2 defektiem 1. kad es ieliku sim kari man rādija "tikai ārkārtas zvani" 2. es gribēju zvanīt ar videozvanu bet man teica ka mani slikti dzird. Es idiots tak neiedomājos uzreiz pārbaudīt es tikai to uzzināju pēc dažam dienām. Ši gada sākumā es to telefonu vienkārši izjaucu un izmentu ārā, jo kas tas par telefonu ar kuru nevar zvanīt.

Latvenergo - Neadekvāta rēķins ( Komentārs)

Neadekvāta rēķins Kautkas nav pareizi arī no Jūsu puses ja sakat ka gada laikā patērēts 3374kw kas ir 280kw mēnesī, kur izlīdzinātais maksājums 22eur nu nekādi nesedz x3 +/- pareizā summa varētu būt... nu bet jā jaunā izlīdzinātā maksājuma summa 160eur ir stipri pa lielu... nu bet var tač paskatīties elektrum mājaslapā cik pa mēnešiem patērēts utt...

A AK-74 13.03.2021
Komentāri 7 Ražošana

Kristus Pasaulei, Marcis Jencitis un vina komanda - Slikta draudze, sekta, kults ( Komentārs)

KĀ CILVĒKS KURŠ NESTRĀDĀ VAR NOPIRKT BMW X5 ? KUR VIŅŠ ŅEM TAM NAUDU ?