www.sudzibas.lv Bolt Optimizē aplikāciju, lai cena pēc iespējas lielāka

Bolt - Optimizē aplikāciju, lai cena pēc iespējas lielāka

Jau ~2 mēnešus atpakaļ pamanīju, ka braucot uz ierastām adresēm kaut kā vienmēr cipars liels, auto nav daudz, ilgi jāgaida ekonomiskais variants.

Šodien atkal devos uz ierasto adresi ~30 min brauciens. Ierastais tarifs / izmaksas, ja ņem carguru - 10-15 eur, iepriekšējie 2 braucieni izmaksāja attiecīgi 17 un 20 eur.
Tagad piedāvā 23!

Vajadzēja precizēt nedaudz izkāpšanas vietu, pavilku uz kartes punktu 3 mājās tālāk! Nekā iepriekš - Cena nokrita uz 11.30.

Pārbaudu vēlreiz - > ievadu iepriekšējo adresi = 23 eur, pārvelku, 11.30.

Acīmredzami Bolt ir optimizējis aplikāciju tā, ka uz "ierastajām" adresēm cipars ir daudz lielāks. Cik zinu, līdzīgi strādā aviokompānijas = jo biežāk skaties kaut kādu galamērķi, jo dārgākas biļetes ar laiku paliek.

Izmantojam manuālo ievadi / ievadi no kartes / izvēlamies 1-2 mājas tālāk, jo 10-50m noiet ar kājām varētu ietaupīt 10 eur: d

12.10.2022

E

T TransportsK 12.10.2022

Ialēdē papildus citas aplikācijas un salīdzini pirms apstiprini, man, kā rezerves variants, instalēts Forus - gan dēļ pieejamības pīķa stundā, gan cenas.

T TransportsK 12.10.2022

*Ielādē

E elliur13 12.10.2022

BOLT ļoti bieži krapjas ,ja maksa ar karti...

Good Intentions 12.10.2022

Pat panda divreiz lētāk.

G Gonzo23 12.10.2022

Šito es nezināju, paldies pat atsauksmi

B Bez_vārds 13.10.2022

Visi aprakuši ar to taupīšanu. Varbūt vajag sākt beidzot strādāt un pelnīt vairāk? Lai nav jāžēlojas un jāraud par kapeikām?

TasEsLV 13.10.2022

Sveiks, vai vari informēt kādus pakalpojumus/preces izmanto? labprāt tās pašas nodrošinātu par x2 dārgāku cenu, lai vari savākt interneta punktus ka netaupi naudu.

G ggg123 10.11.2022

Katrai aplikacijai ir poligoni, kā tiek iedalīta lokācija, tas nav tāpēc, ka “pārlikāt adresi pāris mājas uz priekšu un uzlauzāt aplikaciju” adrese atrodas citā poligonā :D