Bolt

Bolt Riga
Adrese: Dēļu iela 4P
Rīga
Latvia - LV-1004
(Riga)
Tālrunis: +371 66090449
Kategorija: Auto / Transports  •  Taksometru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

12%
Sūdzības
254
Atrisinātas
8
Ar atbildēm
96
Apskatīt statistiku

Bolt - Sūdzības un atsauksmes

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Avarēju ar bolt drive, fakta pēc apdrošināšanai jāsedz visas izmaksas, bolt man piesprieda 14.489€ sodu, kas pārsniedz 750€ ko apdrošināšana fakta pēc sedz. Bolt ir krāpnieki un nekad, nekad nelietojies bolt, jo šī kompānija jūs apmānīs, vienalga,Bolt Scooter, Bolt Food vai bolt drive, jūs apmānīs un pieprasīs nopietnu naudas summu.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Rezervēju taxi no prāgas ielas 1, riga lv-1050 (Rīgas autoosta) uz ziemeļu iela 12 lidosta "Rīga" 1053. Summa bij €18.60 piesaistiju bankas karti un veicu maksājumu. Nokļūstot gala mērķī pēc minūtēm 20 bankas kartē tika veiktas izmaiņas ko veica bolt €18.60 tika nokancelēts un jaunā summa ko novilka man no konta bij €26.80. Iemesls mēs pa ilgu esot braukuši. Šī ir reāla krāpniecība. Drivers: Maksym Medynskyi Renault Mégane Melns Jp-5049 Latviešu valoda nulle tautība Ukrains

Bolt - Negodprātīgs taksists

Negodprātīgs taksists Izsaucu caur bolt taksi. Aplikācija, diemžēl, nenostrādāja ar samaksas veidu - ar karti, tāpēc atzīmēju, ka masāšu skaidrā naudā. Maksāju skaidrā un kad jautāju šoferim kā ar čeku vai rēķinu, viņš pateica, ka būs bolt aplikācijā pieejams. Diemžēl aplikācija nebija, sazinoties ar bolt atbalsta dienestu, viņi Saka, ka šoferim vajadzēja izsniegt čeku un, ka viņi nekādi nevar palīdzēt. Tas bija komandējums un, diemžēl, man nav ne čekā, ne rēķina ko iesniegt. Šoferis Aleksandrs tq-8221, ford c-max.

Bolt - Divreiz noņemta nauda par pakalpojumu

Divreiz noņemta nauda par pakalpojumu 16.04.2024. Braucām uz Gaujas ielu Ādažos. Kad bijām nedaudz pabraukuši, šoferis lūdza nomainīt adresi, jo esot ievadīta tāda pati adrese, bet Mārupē. Adresi nomainīju, kā rezultātā tika noņemta summa gan par Mārupi, gan ādažiem. Pagājis laiks vairāk par nedēļu. Kļūdainā summa nav atgriezta. Skumji. Zvanīju uz banku, viņi Saka - jāgriežas pie bolt. Šo uzņēmumu nav iespējams sazvanīt man tas nav izdevies.

Bolt - Support neatbild jau vairāk par 48 stundām

Support neatbild jau vairāk par 48 stundām Paris dienas atpakaļ taksī izkrita atslēgas no mašīnas. Pa cik dzīvojam Rīgas centrā izmantojam to reizi pāris dienās. Kad ievērojām, uzreiz mēģinājām zvanīt vadītājam, bet pa cik pagāja vairāk par 24 stundām, telefons nebija pieejams. Uzreiz uzrakstīju support. Netika atbildēts. Uzrakstījām vēl vienu keisu par to specifisko braucienu. Arī nekas. Beigu beigās jau vairāk par 48 stundām stāv 6 neatbildētie čati. Nav iespējas nekur piezvanīt. Pat paprasījām draugus uzrakstīt. Arī klusums. Vai tas ir labs serviss? Pagājušo reizi izrakatīja sodu uz 500 eiro par bojājumu, kuru pat nevarēja pierādīt.

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Bolt uz sūdzībām nereaģē. Jūs varat rakstīt, ka auto ir netīrs, vadītājs ir rupjš, brauc agresīvi, smēķē mašīnā, bet no uzņēmuma puses uz to nav nekādas reakcijas. Kā es to zinu? Jo strādāju bolt birojā. Kapacitātes trūkuma dēļ autovadītājiem tiek piedots itin viss, jo tādas ir uzņēmuma prioritātes.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Apzināta krāpšana no uzņēmuma puses, Cena brauciena beigās ikreiz ir dārgāka, nekā uzrādās, pasūtot mašīnu, dažreiz pat divreiz augstāka. Sākumā novēlu to uz šoferiem, pieņemot, ka viņi apzināti pagarina maršrutu, kā arī satiksmi, bet tā nav tiesa. Arī stundās, kad ielas ir tukšas un šoferis brauc pa noteikti maršrutu, Cena beigās vienmēr ir augstāka. Ņemot vērā, ka bolt klientu serviss nekad nav sasniedzams, un tu kā idiots runā ar robotu, var tikai secināt, ka krāpšana ir uzņēmuma apzināta politika.

Bolt - Slikts serviss, neparakstāmi netīrs mašīnas salons, sēdekli

Slikts serviss, neparakstāmi netīrs mašīnas salons, sēdekli Pasūtiju taxi 13. Marta no centra uz Pardaugavu. Jau tuvojoties bija redzams, ka masina neiedomājami netīra, grīda noklāta ar Zemes kārtu, sēdekļos nepatīkami skatīties.. Šoferis ne vārda nerūna latviski, nerunājot par elementāram manierēm.. Ka "lūdzu". "paldies" kas notiek pamostaties

Bolt - Bolt līmenis dramatiski krītas

Bolt līmenis dramatiski krītas Sajutos kā Padomju Savienībā. Šoferis latviski nesaprot nevienu vārdu, paziņoja, ka kaķis būrītī esot pretīgs, nesveicinās, neatbild uz "Labdien". Visu ceļu mani krieviski strostēja par kaķi būrītī, uzsvēra, ka nebūtu mani vedis, bez mazākās saprašanas par maršrutu, līdz ar to bija jābrauc tālāk, lai apgrieztos par ko atkal mani strostēja. Teikt, ka man ir šoks, būtu nepateikt neko. Trīc rokas un sabojāta diena. Kauns par Bolt! Jābūt taču elementāriem kritērijiem autovadītāju atlasē. Nekad nebrauciet ar cilvēku vārdā Isa.

Bolt - Cenu nesakritība

Cenu nesakritība Aplikācijā summa 15€ par ceļu gaidīšanas laiks 15min. Apstādinot šoferi uz ielas pieprasa 25€ kur uzņēmuma taisnīgums pret klientu? Ja bez čeka gatavs noplēst 9 ādas 🤦‍♀️

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Izsaucam Bolt taksi. Atbrauca uz citu ielas pusi. Zvanam viņam, atbildēja un uzreiz nometa zvanu. Pienācām klāt pie mašīnas un viņš vienkārši nobloķēja visas durvis un atcēla braucienu. Gribētos lai kaut atgrieztu naudu atpakaļ. Paldies par sabojātu pasākumu. Un atsevišķi gribam pateikt liels paldies vadītājam par patērētu laiku!

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izmantoju bolt mašīnu riešanai 19. Janvārī vienam braucienam. Viss bija ok, mašīnu atstāju atļautajā vietā. Bet 24. Februārī saņemu rēķinu ar soda naudu par mašīnas bojāšanu 1800 euro. Jau mēnesis pagāja, nekādu pierādījumu par manu vaiņu nav. Laika perioda no janvāra līdz 24. Februārim no bolt nekādu ziņu nebija. Tikai viens rēķins uz viss. Vai kādām bija arī tāda pieredze? Plānoju rakstīt pieteikumu tiesā.

Bolt - Slikts Serviss

Slikts Serviss Viss sākās ar to, ka biju esošais klients bolt jau vairākus gadus. Nesen nolēmu reģistrēties bolt drive pakalpojumos, pievienoju visus nepieciešamos personu apliecinošus dokumentus un gaidīju kad mans profils tiks verificēts. Diemžēl bolt aplikācija atteica manu verifikāciju un lūdza lai es sazinos ar atbalsta dienestu. Esmu to izdarījis, bet korrektu atbildi nesaņēmu, un mans pieteikums bija aizvērts. Tā kā problēma netika atrisināta vērsos vēl reiz uz atbalsta dienestu bolt aplikācijā...

Bolt - Draudēšana pie katra sīkuma

Draudēšana pie katra sīkuma Runa būs par Bolt driver aplikāciju kur esi taksometra vaditājs. Kā var būt tā, ka uzņēmums no kura tu īrē automasinu (tas nav bolt izņēmums, bet cilvēks kuram ir izveidots savs SIA) maksājot 1500€ menesī var pie katra sīkuma tevi noblokēt aplikācijā? Kad kautko pasaki nē tā kā viņš grib dzirdēt, tad uzreiz saka- es tevi nobloķēšu. Par mašīnu nerūpejas, ritošā daļa grab, mašīna briesmīga stāvoklī u.t.t Vai šāda situācija nebūtu jārisina darba inspekcijai? Gribētu dzirdēt ko domā BOLT komanda par šo. Esmu redzējis daudzas sūdzības par šo tēmu, manuprāt kautkas nav galīgi kārtibā ar šo sistēmu

Bolt - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Platforma, jebkurā situācijā bloķē autovadītāju, strīdu situācijas dēļ, starp takso parku un autovadītāju, tikaj ne jau viņiem lemt kurš kuram un ko ir parādā, tam domāta, darba inspekcija un tiesa, apnicis viens, kāda tur nebūtu situācija, pirmā kustība, no platformas pusses, aizbloket autovadītāju, būtu ļoti pateicīgs, ja tomer platforma sapratis, ar tādu rīcību, aizbloket profilu, autovadītājs vispār līnija neizies, neko nedabūs un neko neatrisinās un tas ir loģiski, ja cilvēkam aiztaisīt ciet ceļu peļņai, beigās rezultāts, neviens neko nedabūs un platforma zaudēs autovadītājus.

Bolt - Man patika brauciens

Man patika brauciens Man patika brauciens ar Bolt Taxi. Vadītājs precīzi piebrauca līdz norādītajam mājas numuram. Aplikācijā redzēju, ka vadītājs ir klāt, un arī cenu pārbaudīju, lai izvairītos no nevajadzīgām nepatikšanām. Vadītājs bija korekts, aizveda bez problēmām, nerunāja lieki. Pēc brauciena varēju atstāt vērtējumu ar komentāru. Ļoti laba organizācija.

Bolt - Klaji nekaunīga attieksme avārijas situācijā

Klaji nekaunīga attieksme avārijas situācijā Šodien 23/1. Līčos 15.00 uz Mārstaļu ielas bolt vadītāja izveidoja avārijas situāciju. Vīņam bija jāpabrauc atpakaļ, dažus metrus, man vismaz 20. Redzot, ka esmu sieviete viņš mani izlamāja ar visrupjākajiem krievu lamu vārdiem. Vispār ne mazākās pieklājības, kā šadi cilvēki var strādāt ar klientiem. Inga

Bolt - Krāpšana, vadītāja attieksme, uzņēmuma ignorēšana pret klientu

Krāpšana, vadītāja attieksme, uzņēmuma ignorēšana pret klientu Vakar vakarā izsaucu taxi no Vienības gatves un mājām. Iekāpjot taxi viss smirdēja, sieviete pat negribīgi vēlējās sasveicināties atpakaļ. Labi pacietīšu tomēr samaksāju tikai 4.90 aizbraucot līdz gala mērķim, sakot vadītajai “kur jūs dodaties man māja taču ir iekšā pagalma? ” viņa atbildēja - a ko jūs man neteicat? Man ir jāsaka vēl kur dodiet? Jūs taču redzat pasūtījumu, jums ir waze jeb waze vairs neuzrāda ielas? Labi, es tur neapmierināta eju atpakaļ uz mājas pusi, ar savu smago maisu...

Bolt - izdevīgākas nekā citi

izdevīgākas nekā citi Bolts ir kļuvis par neaizstājamu sabiedroto maniem ikdienas braucieniem . Man prieks ka Bolt piedāvā ļoti izdevīgu un ērtu iespēju paņemt mašīnu, ļaujot man pārvietoties pa pilsētu bez laika zaudēšanas. Viens no lieliskākajiem aspektiem ir tas, ka Bolta cenas ir saprātīgas un bieži vien izrādās izdevīgākas nekā citu transporta pakalpojumu. Tas ir kļuvis par ekonomisku risinājumu, nezaudējot ērtības un laiku.

Bolt - Ierados darbā ar pozitīvām emocijām.

Ierados darbā ar pozitīvām emocijām. Sodien man bija patīkama pieredze, izmantojot Bolt Taxi. Taksists, kurš mani aizveda uz darbu, bija ļoti laipns un sirsnīgs. Viņš uzrādīja augstu profesionālismu, atbildot uz maniem jautājumiem un piedāvājot patīkamu sarunu, kas padarīja braucienu vēl patīkamāku. Mašīna, ar kuru pārvietojos, bija ļoti tīra un kārtīga. Patīkamais aromāts, kas izplatījās mašīnā, radīja patīkamu atmosfēru un iegādājās sajūtu, ka taksists rūpējas par klienta komfortu. Brauciens pa pilsētu bija ērts un bez stresa, tāpēc varēju ierasties darbā ar pozitīvām emocijām.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes