LV RU

Bolt

Bolt Riga
Adrese: Dēļu iela 4P
Rīga
Latvia - LV-1004
(Riga)
Tālrunis: +371 66090449
Kategorija: Auto / Transports  •  Taksometru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

22%
Sūdzības
136
Atrisinātas
7
Ar atbildēm
96
Apskatīt statistiku

Bolt - Sūdzības un atsauksmes

Bolt - Slikts serviss un naudas krāpšana

Slikts serviss un naudas krāpšana Šodien izsaucās Bolt taksometru. Gaidījām diezgan ilgi, bet sagaidījām. Pirmais jau šoferis ar ļoti augstu toni pārmeta ka viņa navigācija rāda citu apstāšanās punktu, kaut gan mēs gaidījām tieši pie nosauktās adreses. Galapunktā skaitītājs rādīja ka jāmaksā 6.25 eiro. Šoferis steidzīgi izslēdz un prasa 7.80. Tiklīdz palūdzu čeku, pietika ar 6.25. Esmu ļoti neapmierināta ar servisu un attieksmi pret klientu. Tā pat uzskatu ka šoferis centās no manis izspiest naudu. Liels fui šai kompānijai! Nekad vairs neizmantošu šo firmu un noteikti nevienam ne ieteikšu.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana 5km turp un atpakaļ un samaksāju 20 eiro neizmantijie jo idiotisko pakalpojumu nekad. Čalis čalis reāli izmanto situāciju un vienkārši noslauc naudu.. Esiet uzmanīgi.. Bort.. Ir nauras slaucēji nekas vairāk.. Bezkauņas.. Ja viņi šādi apietas ar Latvijā dzīvojušajiem.. Tad pat negribas domāt kas notiek ar visiem citiem.

Bolt - Slikts serviss, vadītāja nevar atrast klientu

Slikts serviss, vadītāja nevar atrast klientu 4 minūšu vietā gaidīju 8 minūtes, šoferis brauca citur. Ml 8723 no rīta plkst.8.40. Šoferi ne varēja sazvanīt un sms arī nolasīja. Es visu saprotu navigācija varēja nerādīt pareizo atrašanās vietu, bet tad priekš kam Bolt aplikācijā ir tāda opcija, kā aizsūtīt šoferim sms vai piezvanīt. Laikam tomēr ir par to Bolt padomājuši, bet šim šoferim tas noteikti ir pie...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss 2020.gada 18.dec.,ap 12.24 tika izsaukts palēkas krāsas taksometrs škoda LC-5761. Taksometrs tika pieteikts 12.24, atbrauca it kā pēc 15 minūtēm,bet nostājās nezin kur. Bijām no procedūrām veselības centrā,pēc sistēmām un nebija vēlmes pārstaigāt tuvāk esošos pagalmus un kvartālus, Izstaigājām divus kvartālus ap med. centru,un neieraudzijām mašīnu. Kad šoferis(pēc precīzākām koordinātēm) piebrauca, uzvedība šoferim bija izaicinoši agresīva, dominējoša . Šo šoferi atpazinu,jo jau vasarā šoferi...

Bolt - Šoferis atsakās vest cilvēku

Šoferis atsakās vest cilvēku 202. Gada 7. Decembrī izsaucot taksi Bolt caur aplikāciju uz Latvijas infeltogijas centru ap plkst. 15.00 saņemu atteikumu un izraidīšanu no mašīnas. Biju gulējusi slimnīcā 10 dienas ar diagnozi Covid 19 smagā formā, 7.12. Ap plkst.15.00 mani izrakstīja no slimnīcas un mans dēls izsauca taksometru, lai varētu aizbraukt mājās (vīrs atrodas mājas karantīnā saistībā ar abu bērnu saslimšanu un nevarēja mani izņemt) . Pirmā mašīna piebrauca, man piezvanīja šoferis, un uz maniem vārdiem, ka esmu...

Bolt - Apkārtnes piesārņošana, cilvēku apsraudēšana

Apkārtnes piesārņošana, cilvēku apsraudēšana Labvakar, šovakar Ķekavas krustojumā ap pulksten 20:30 pie Libas autovadītājs no Bolt ar Resault Duster auto ar numurzīmi tq-6358 pie luksofora zaļās gaismas, uzsākot auto, atverot durvis izmeta alus skārdeni un braucot tālāk brauca neadekvāti uzsākot un tuvu braucot citām mašīnām kà arī virināja durvis, kā arī lika šaubīties par to vai vadītājs ir spējīgs vadīt auto un citus neapdraudēt.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Praktiski katru dienu braucu uz savu darba vietu ar bolt taxi. Katru reizi aptuvena Cena ir vienāda. Šoreiz ļoti neapmierināts šoferis izvēlas pa visam citu maršrutu, kur o. Kalpaka tilts bija slēgts satiksmei līdz ar to bija jāgriež otrādi un jābrauc par sākotnēji iezīmēto ceļu. Nokavēju darbu jo brauciens izrādījās daudz ilgāks un cel samaksāju dubulta. Par tādu attieksmi ar klientu kas izmanto bolt praktiski katru dienu? Ar tādu šoferi kurš neapmierināts par dzīvi un pieprasa man dubult...

Bolt - Šoferis atzvana, un kad uzzina maršrutu atsakās braukt

Šoferis atzvana, un kad uzzina maršrutu atsakās braukt Tika izsaukts šoferis Jelgavā. Šoferis ir pieņēmis pasūtījumu, un pēc tam atzvana, prasa uz kurieni ir jābrauc un Saka, ja viņam nav izdevīgi braukt, un atsakās. Uz to brīdi jau bija paaugstināts maršruts! Šoferis pateica, ka par šo naudu viņš negrib braukt! Ļoti slikta apkalpošana, jo šoferi izvēlas tikai sev izdevīgākos piedāvājumus, nevis Pilda savu darbu!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien ap 20:00 pasūtījām Hasana kebabs (Valdemāra 37). Ēdiens tika atvests auksts un vienā no platēm bija mats. Tika zvanīts uz Hasana kebab un izteikta sūdzība par matu un auksto ēdienu uz ko tika atbildēts, ka kurjers bija nokavējis apmēram 15min, arī navigācija tika manīts, ka kurjers bija iegriezies DUS kas nebija pa ceļam. Bolt support, jau kādu stundu neatbild, vakariņas neizdevās.

Bolt - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss 30.09 tika izsaukts taxis caur bolt aplikāciju, kurš ieradās, tikai novietoja mašīnu pie blakus mājas, kad zvanīju, lai pajautātu, kur esat un kāpēc ne pie adreses, tad viņa atbilde bija, ka esat gudrāka, un nometa telefonu un braucienu atcēla viņš. Bērns nokavēja dēļ tā treniņu un kāpēc jācieš tāda attieksme man kā klientam, no neadekvāta vadītāja? Vai

Bolt - Slikts serviss krāpšanā

Slikts serviss krāpšanā Sveicināti! Es izsaucu Jūsu taxīti nepabrīdinot, ka man būs klēpjsunītis, kas sēž savā somā brauciena laikā. Diemžēl es nemāku atteikt braucienu, jo neesmu saskarusies ar šādu situāciju, ka hebkad būtu jāatsaka. Šoferis atteicās ne tikai manis vest, kā arī atteikt šo braucienu. Rezultātā šoferis, vārdā Artūrs Rugājs, HB-7009, nostāvēja gaidīšanas laiku, lai man nāktos maksāt 2€.

Bolt - Bolt skūteri un mīkstie darbinieki

Bolt skūteri un mīkstie darbinieki 09.09. Viens bolt darbinieks, vīrietis spēka gados, ap pl.8 pārvietoja bolt skūterus Rīgā, Katrīnas ielā. Vienu skūteri šī persona stutēja pret dzīvojamo māju. Kad es jautāju, kāpēc viņš stutē skūteri pie mājas sienas, bet neliek blakus brīvajā vietā, kur tas nevienam netraucēs un nebojās mājas sienu, viņš teica, lai es pati to pārvietojot. Laikam mīkstais vīrietis nebija iedomājies, ka es nestrādāja bolt un man viņa darbs nav jādara. Nabadziņš, laikam viņam rociņas netur pārvietot tādu lietiņu...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Добрый день! Недавно пришлось воспользоваться услугами такси. Через приложение заказали такси bolt kids. Данная услуга предоставляет детское сиденье. Ребёнку три года. Первый раз приехала машина, в которой было детское кресло, в котором можно ездить детям от 16-36 kg. Ребёнку кресло было большевато, не по возрасту. Ну как бы ладно... С натяжечкой. Но, последние 2 раза приезжали машины, в которых были не автокресла, а просто возвышения для уже больших детей от 6 до 12 лет. Это автокреслом и...

Bolt - Maksājuma veids

Maksājuma veids 02.09.20. Tika veikts brauciens no punkta A uz punktu B (plkst. ~16: 10) . Apmaksa 2.6€ bija skaidrā naudā, ko arī atzīmēju Bolt aplikācijā, tikai diez kāpēc Bolts pieprasa veikt maksājumu ar karti (iespējams sistēmā notika kļūda) . Sazinājos ar Bolt servisu, kur izskaidroju situāciju. No Bolt atbildēja, ka sazināsies ar manu vadītāju Ellu par apmaksas veidu. Te nu bija: “es it kā pēc brauciena tiku pabrīdināta par maksājuma veidu utt, un nekādu skaidro naudu neesmu devusi”. Lieliski gan! Super...

Bolt - Naudas neatgriešana par atceltu braucienu

Naudas neatgriešana par atceltu braucienu Izsaucu taksi ar nepareizu adresi, Bolt paņēma 12.30€ par braucienu, viss labi domāju nu labi pēc atcelšanas atgriezīs, bet ne nu jau divas dienas nekas kontā nav ienācis, braucienu atcēlu uzreiz minūtes laikā viņš noteikti pat nepaspēja saprast kad viņam ir jābrauc!

Bolt Elektriskie Skūteri - Skūtera apgaismojuma ierīces

Skūtera apgaismojuma ierīces Bolt skūtera gaisam, ļoti labas, puevērš uzmanību un skūteri ir ļoti pamanāmi autovadītājiem, PĀRĀK PAMANĀMI. Veicot ceļu transportlīdzeklī, paceļam sastopoties ar pretī braucošu bilt skūteri, nekas cits vairs nav redzas, jo gaismas ir pārāk spilgtas un apžilbinošas, tik apžilbinošas, ka brīžiem nākas nostāties ceļa malā līdz tas pabrauc garām. Ļoti lūdzu jums kaut kā atrisināt šo problēmu, jo ticu, ka neesmu vienīgais autovadītājs, kurš saskarās ar šadu neērtību. Ieteikums būtu vairāk novirzīt gaismas lenķi uz zemi, lai gaismas stars netiek vurzīts uz augšu, autovadītāju acīs.

J Justs Jansons 21.08.2020
Komentāri 0

Bolt - Šoferis lika personīgās mantas uz lombardu nest

Šoferis lika personīgās mantas uz lombardu nest Vakar pulkst 22: 10 pasūtīju taxi uz Dizozola ielu 1 līdz Merķeļa ielai 1 biju domājis ka var maksāt 3,70 skaidrā sik nauda un 1 eur ar karti šoferis nepieņēma skaidrā nauda w 20 10 50 2 centu monētas vispār šis bija pirmais gadījums un viņš vēl uzdrikstējas pajautāt lai parādu maisiņu kas ir iekšā un lika lai iet lombarda pārdod darba objekta telefonu vienkārši arprac es atrodos no jūsu pakalpojumiem savādāk jau pa daudz tas ir Edgars29730421

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Gribu lietot Bolt Taxi, aplikācijā redzu tuvākos auto: standart - 3 min, economy - 4 min. Pasūtu economy, parādās info - 11 min un piedevām taxi ir tālu (nav ticības arī tām 11 min) un tas brauc pretējā virzienā, pie kam vēl ar iepriekšējo klientu! Protams, atceļu braucienu un izvēlos "standart", kurš arī ir klāt pēc 3 min. Un ko domā - par atcelšanu no manis iekasē 2. - eur! Ja tā nav blēdība, tad kas tad? ! Guntis.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Sakara ar bolta aplikāciju skrejriteņa īrēšanai. 13.08 apm. No plkst. 17.00 - 18.10 tika pieteikts pakalpojums skrejriteņa īrēšana / telefona nr. 24926686/. Pēc, mūsu rīcībā esošas, informācijas līdz 16.08 pakalpojums bija paredzēts bezmaksas. Bet no mazmeitas / sudmale nikola emilija / konta tika atskaitīta nauda. Ludzu rast iespēju naudu ieskaitīt atpakaļ. Ar cieņu aizbildne gaļina sudmale.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Nolēmu noīrēt Bolt Skūteri, visu forši izbraucu un viss bija labi. Skūteri noparkoju ietves malā un viss it kā bija labi. Lai gan Bolt rakstīts, ka Skūteris ir ērts, jo to var parkot, kur vēlies, taču vakarā atnāca 30€ sods, kurš tagad jau noņemts no manas kartes. Protams, ja ļoti dziļi mājaslapā meklē var atrast brīdinājumu par sodiem un sarkanajām zonām, bet kāpēc nav brīdinājums Skūterim pašam (tas varētu pīkstēt, piemēram) ? Nekādi nav iespējams sazināties ar Bolt un atrisināt, telefona numuri nav aktīvi vai “neder” šai problēmai!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes