Bolt

Bolt Riga
Adrese: Dēļu iela 4P
Rīga
Latvia - LV-1004
(Riga)
Tālrunis: +371 66090449
Kategorija: Auto / Transports  •  Taksometru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

19%
Sūdzības
157
Atrisinātas
7
Ar atbildēm
96
Apskatīt statistiku

Bolt - Sūdzības un atsauksmes

Bolt elektriskie skrejriteni - Kaitē acīm un redzei

Kaitē acīm un redzei Par bolt elektrisko skrejriteņu priekšējās apgaismošanas lampu. Bolt elektriskajiem skrejriteņiem braukšanas laikā priekšējā Gaisma vienmēr ieslēgta, pat gaišās dienas laikā. Šī Gaisma ir pārāk spoža, tā traucē un apžilbina acis, kaitē pretimnākošo cilvēku redzei! Gaismas spožumu vajadzētu samazināt, atsevišķi saulainajā laikā. Vajadzētu būt viegli atrodamai un saprotamai opcijai, kā to gaismu vispār izslēgt.

B BBL 21.07.2021
Komentāri 2 Pārējās

Bolt - 13.07.21 par braucienu bez brīdināšanas aprēķināta laika maksa 7.70eur

13.07.21 par braucienu bez brīdināšanas aprēķināta laika  maksa 7.70eur 13.07.2021 ap pl.18.20 pasūtīju braucieni no Krišjāņa Valdemāra iela 149 uz Vienības gatve 136 k-1, vadītājs toms. Bija jāsteidzās, neko nedomājot uzrunāju vadītāju, ka man jāsteidzās, vai var ātrāk. Vadītājs mani nebrīdināja, ka tas ir maksas pakalpojums. Ja es būtu to zināJusi, nebūtu lūgusis, jo vai es atbraucu 10min ātrāk vai vēlāk, tas neko nemainītu. Lūgums noņemt šos aprēķinātos 7.70eur. Cieņā, Jolanta 29490479

Bolt - Taxi vadītāja uzvedība

Taxi vadītāja uzvedība Bolt Taxi Tq 6731 apstājas bruņinieku ielas vidū, nobloķējot visu ceļu. Braucu aiz Taxi, Ok, pagaidu, kamēr izlaiž pasažierus. Bet taxi nekur nebrauc.. Uzpīpinu. Vadītājs nikni ieslēdz atpakaļgaitu un brauc manai mašīnai virsū un tā vairākas reizes..

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Braucu ar sievu pa Ogres molu un radīja pēdējo 1km ko var nobraukt. Pēc 100 m izlādējās un nācās nolikt aizliegtajā zonā, pēc aprēķiniem secināju ka līdz Viadai ir apmēram km un bija doma tur novietot, atļautajā vietā. Cerams ka sods neatnāks 10 e

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, Ogre parādījušies bolt skūteri. Šausmīgi neapmierina tas ka viņi mētājas uz katra stūra ar tukšām baterijām. Pietiks savus meslus pa ielām mētāt. Ja reiz pilnu bateriju, tad nav iebildumu, bet caurām dienām tas ir par daudz. Nodrošināt servisu tādu lai uz ielam stāv pilnie un nevis nomesti pa naktīm ar tukšām.. Ceru ka skaidri izteicos.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izmantoju bolt skrejriteni. Uzsāku braucienu kā ierasts, taču, kad vēlējos braucienu beigt, to nebija iespējams izdarīt. Aplikācija nepiedāvāja "beigt braucienu" pogu. Tā vietā bija "skenēt" poga, taču arī jaunu braucienu nebija iespējams uzsākt, jo esošais brauciens joprojām bija aktīvs. Telefona numurs, pa kuru varētu sazināties ar bolt, nekur nav atrodams. Vienīgā iespēja ir rakstīt ziņu supportam, taču tur komunikācija notiek ļoti lēni. Pirmā atbilde bija, ka viņi vienkārši nevar atrast...

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izsaucu taksometru ar aplikāciju, tā kā valstī ilgi laiku bija pandēmija sen nebija sanācis izmantot taksometra pakalpojumus. Nonākot līdz galamērķim šoferis paprasīja naudu par taksometra pakalpojumiem, kuriem starp citu tā jau bija dubultais tarifs. Pēc kāda laika konstatēju, ka man no kartes ir noņemta atkārtoti šī summa. Protams čeku, vai kādu citu darījuma apliecinošu dokumentu taksist man neizsniedza, lai gan pats ļoti labi redzēja, ka brauciens jau ir apmaksāts. Uzrakstīju uz bolt...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Gandrīz katru dienu braucu uz darbu ar bolt taxi bet pēdējā laikā ir ļoti ilgi gaidīšanas laiki, kuri ari uzrādās neprecīzi jo parāda ka jāgaida piemēram 8 minūtes bet tās minūtes rāda astoņas kādas piecas minūtes ilgi un nemainās un vadītājs no vietas neizkustas. Es rēķinos ar laiku ko aplikācija uzrāda gaidīšanas laikam, bet tagad saprotu ka tā nevar jo tas nekad nesakrīt ar uzrādīto laiku aplikācijā vairākkārt esmu nokavējusi darbu šī iemesla pēc. Ļoti slikts serviss neiesaku nevienam izmantot bolt taxi ja laikā jānokļūst darbā, jo diez vai tas izdosies.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Šodien pirmo reizi paņēmu skrejriteni, interese pēc, izmēģināt, starp citu, tas stāvēja uz dzelzceļa pārbrauktuves, aktivizēju un aizbraucu, kad nonācu galapunktā man aplikācija paziņoja, ka atrodos ārpus atļautas zonas un man ir jāmaksā 30 eiro sods, par ko biju izbrīnīts, jo sākumā nekas līdzīgs nebija minēts (vēlāk apskatījos atļauto zonu karti Daugavpili un biju izbrīnīts, ka tas jau atradās arpus tās un tas bija braucams) man nebija laika un iespējas braukt līdz atļautai zonai, beidzot...

Bolt - Bolt kids

Bolt kids Lūdzu Bolt kids specifiski pierakstīt klāt, ka piedāvā pakalpojumus vecākiem bērniem, jo auto paliktnīši ko piedāvā Bolt kids der bērniem no 6-12 gadi, 22-36kg. Izsaucu Bolt kids un bija vilšanās, jo vēlējos braukt ar 2 bērniem - 2gv un 3gv. Zaudēta nauda un laiks, jo braucienu nācās atcelt un nauda tika iekasēta tik un tā.

Bolt - Bolt kids

Bolt kids Izsaucām bolt kids, atbrauca šoferis, parādīja 2/3 grupas paliktni bez atzveltnes (booster cushion) , kurš paredzēts bērniem no 22-36 kg - 6 līdz 12 g. Man bija divi bērni - 3 un 2 gadi, abi zem 1m augstumā, svarā 14kg, kuriem der tikai lielie autokrēsliņi. Par atcelto braucienu tik un tā jāmaksā 2.50€ + zaudēts laiks gaidot taksi. Lūdzu bolt precizēt, ka bolt kids ir paredzēts lielākiem bērniem, kuri ir sasnieguši 6gv vai 22kg, lai netiek zaudēts laiks un nauda!

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Ir stipras aizdomas, ka pīķa stundās lielākā daļa economy klases mašīnu, neviļus pārtop par komfort klasi. Vairākas reizes izsaucot komfort klases taksi, ir nācies sēsties izrūsējušā mašīnā ar noskrandušu salonu, kurā vējš svilpo pa visām spraugām.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izsaucu Bolt, (16.05.21) rādija ka būs pēc 18min. Piezvanīja šoferis un teica, ka viņam neatmaksājas ceļš un lai izsaucu citu taksi. Pēc zvana šoferis pats atcēla braucienu. Par to man tika piemērota atcelšanas maksa 2.50€. Šķiet, ka šoferi sauca Aigars.

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien sakarā ar ātkārtas situācija majās (bērns guva smagu traumu) , no Mārupes uz Maskavas priekšpilsētu centos izsaukt bolt taxi, lai tiktu pie bērna majās. Sākumā aplikācija vispār neļāva to izdarīt - parādīja ka meklē šoferi, un pēc mirkļa pazuda un radījās tā it kā nebūtu veicis pasūtījumu. Šādi iztērēju kādas 10 min. Nolēmu saīsināt galamērķī ar domu ka varbūt tagad strādās un noradīju no Mārupes uz Mārupi (netālu no vietas kur atrados) . Pasūtījumu pieņēma šoferis Edgars kurš atradās 1...

Bolt - Krāpšana

Krāpšana 08.05. Заказала поездку, цена была 5.60 евро. Способ оплаты был выбран банковская карта, но на карте было недостаточно средств и я расплатилась с таксистом наличными (7 евро вместе с чаевыми) но после этого вызвать такси т. К. Показывалось что предыдущая поездка не оплачена и на мне висит долг в размере 5.60. А потом деньги просто сняли с карты. Я связалась со службой поддержки и объяснила ситуацию на что получила ответ "к сожалению, вынуждены сообщить, что мы получили информацию от водителя и...

Bolt - Neadekvāta, rupja, nekulturāla šofera uzvedība

Neadekvāta, rupja, nekulturāla šofera uzvedība Automašīna bolt ar valsts nr mm-3115. Bolt šoferis izrādīja necieņu, lamājoties, nekulturāli uzvedās un izdarīja savu bravūrīgu rīcību, manuprāt šādi šoferi nedrīkst strādāt ar cilvēkiem kuriem ir problēmas savaldīt savas negatīvas, nelaimīgas dzīves uzvedību.

Bolt - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Bieži izmantoju Bolt pakalpojumus. Līdz šodienai, vienmēr serviss bija labs. Šodien vakarā es, kā parasti, mēģināju izsaukt mašīnu. Sistēmā bija kļūda un atbildes nebija, mašīna nebija izsaukta. Izmantoju citu takšu pakalpojumu, atbrauca bolt mašīna. Kad es parādīju taksa vadītājam, ka izsaukums nebija apstiprināts, šoferis kliedza, lamājas un bija ļoti nikns! Esmu šoka, ka tādi cilvēki mūs apkalpo! Visus savus pazīstamus brīdināšu!

Bolt - Valsts valodas likuma neievērošana, klienta atrašanās vietas ignorēšana

Valsts valodas likuma neievērošana, klienta atrašanās vietas ignorēšana Šoferis brauc netrafarētā mašīnā, tā rezultātā nav iespējams viņu identificēt. Šoferis neuzskata par vajadzīgu ziņot par savu ierašanos, stāvējām katrs savā ielas pusē, iedomājos piezvanīt, šoferis nesaprata valsts valodā ne vārda. Jautāja vai es varu runāt krievu valodā. Šofera talrunis+371 2 3072007, izsaukums 30.04.2021. Uz adresi Rīga, Zemes iela 10 Latvia.

Bolt taxi - Nepareiza samaksa par braucienu

Nepareiza samaksa par braucienu Apstiprinot pasūtīto braucienu tika apstiprināts darījums-rēķins par 5.90. Bet no bankas konta tika noskaitīti "" 15.20""! Brauciens notika no 8.26, taxometrs būs pec 6 minūtēm, un vajadzīgajā adresē nokļuvām 9.03! Ineta cīrule [slēpt]@inbox.lv

Bolt - Pasūtijums nebija saņemts un solīja naudu atmaksāt, pagājis vairāk kā mēnesis un nauda nav atmaksāta

Pasūtijums nebija saņemts un solīja naudu atmaksāt, pagājis vairāk kā mēnesis un nauda nav atmaksāta Pasūtījām no bolt ēdienu, neatveda! Visu saruna ar operātoru notika un solīja atmaksāt pasūtījumu! Pagājis vairāk kā mēnesis un nauda nav atmaksāta, aplikācijā uz atmaksu neatbild! Pilnīga miskaste! Bolt nerisina vispār neko, tagad izmantošu tikai wolt!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes