LV RU

Bolt

Bolt Riga
bolt.eu/lv/
Adrese: Dēļu iela 4P
Rīga
Latvia - LV-1004
(Riga)
Tālrunis: +371 66164036
Kategorija: Auto / Transports  •  Taksometru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

28%
Sūdzības
80
Atrisinātas
5
Ar atbildēm
73
Apskatīt statistiku

Bolt - Sūdzības un atsauksmes

BOLT - Krāpšana

Krāpšana Kārtējo reizi bolt krāpj,. Izsaucot taxi uzrādīja, ka maksa par maršrutu būs 3.7, taču, kad apskatīju norēķinu, izrādās, ka noņēma 4.7. Un tā nav pirmā reize. Sazināties ar šo kompāniju nevar. Sazini nu - par kādu summu nokrāps nākamreiz. 15.10.2019 •••• 8330 4.70€ sākuma maksa 0.75 km maksa 2.00 laika maksa 1.95 kopā 4.70€ brauciena attālums 5 km braukšanas ilgums 00: 12 Jāņa Asara Iela 3, Rīga 11: 49 Ulbrokas Iela 18, Latgales Priekšpilsēta, Rīga, Lv-1021, Latvija 12: 02

BOLT - Serviss

Serviss Пока расплачивался за такси обронил телефон. Через 5 минут таксисту дозвонились - он уже уехал. Договоились что оставит в оффисе на делю 4. Позвонили на контактный номер - там опертор про оффис ничего не знает и отвечать на вопросы отказывается. Возникает вопрос что это за шарашкина контора? И как можно доверять такому такси?

BOLT - Nauda

Nauda Vai tiešām Jums ir prakse ņemt naudu dubultā ? Paņēma no manis divas reizes no bankas konta. Kad beidzu braukt un vēl vēlāk. Divas reizes viena un tā pati summa - 8 EUR. Vai tas ir tā korekti ? Ari nekādas komunikācijas ar Jums. Lūdzu atbildiet uz e-pastime un atgrieziet manu pārmaksu vai arī piešķiriet kādu bezmaksas braucienu par man sagādātajām neērtībām šodien.

BOLT - Nav sniegts pakalpojums

Nav sniegts pakalpojums Sveiki. Izsaucu šodien taksi un jau kuro reizi nebrīdinot tas neatbrauca. Gaidiju loti ilgi, ilgāk par 30 minutem, neredzēju nekādus pazinojumus savā apliikācijā, ka taksis neatbrauks, lai gan iepriekš Bolt teica un mani informēja, ka ja taksists nebrauks, tad par to informēs mani manā Bolt aplikācijas profilā. Jau kuro reizi ļoti negatīva pieredze.

BOLT - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Šodien no rīta tika izsaukts taksis . Izsaucu taksti un viss kārtībā un pēķšņi,kad man šoferis apstiprināja braucienu man uzreiz noņēma 8€ domāju ,kad tagad ņem uzreiz pēc izsaukšanas . ATNĀCA mana mašīna iekāpu aizbraucu un HOP man atkal no Konta noņem 8,10€  vai tas Jums liekās normāli ,kad man 16€Samaksāju jūsu kaut kādas klūdas pēc.. Tas nenozīme ,kad ilgi ņēesmu izmantojusi BOlt pakalpojumus Jums ir tiesības apkrāpt cilvēkus. GRIBU DZirdēt no Jums kāpec man divas reizes tiek novilkta nauda pirms tam un pēc tam .Un vēlos savu naudu dabūt atpakaļ.   

BOLT - Krāpšana

Krāpšana Labrīt! Šorīt no rīta braucu ar Bolt takxi uz mājam biju izbrīnita ,kad taksis noņema no mana konta uzreiz 8€ domāju nu varbūt tš jābūt. Atbrauca taksis un aizveda mani uz mājam izkpu no taksa un man atkal no konta noņēma 8,10€ nesaprotu kas tā ir par cilvēku krāpšana par vienu braucienu esmu Samaksājusi 16€ Jūs vispār esat normāli un beidzar apkrāpt cilvēkus

BOLT - Atlaide

Atlaide Ievadīju šodien atlaižu kodu 'Arena Riga' kur pirmais brauciens ir 10€ apmērā, jebšu bezmaksas. Pasūtu taksi un rāda, ka jāmaksā 0,00€, bet no kartes noskaita nost 5€ par šo braucienu. Pat ja biju ievadījusi atlaižu kodu! Vēl pievienoju bildes lai ir redzams. Ja rakstīts ka ir 0,00€ jāmaksā tad kādēļ man noņem no konta 5€..

BOLT - Nesaņemts rēķins

Nesaņemts rēķins 21.09.19. 1.50 naktī no lidostas "Rīga" izsaucu bolt taksometru. Rēķinu uz savu e-pastu neesmu saņēmusi līdz pat šim brīdim (23.09.19.) . Esmu sūtījusi vairākus e-pastus ar aicinājumu man atsūtīt rēķinu, taču bez rezultātiem. Tajā pašā brīdī, kad novērtēju braucienu ar trijām zvaigznītēm, e-pastu par to, kas nav mani apmierinājis braucienā, saņēmu zibenīgi.

BOLT - Neatbrauca

Neatbrauca Šodien izsaucu Bolt aplikācijā taksometru Rīgā, centrā un bez jebkāda brīdinājuma taksists nemaz neatbrauca. Rezultātā, nokavēju darbu. Protams, pats arī vainīgs, ka neizsaucu vairākus, bet šajā reizē būtu gribējies, lai vismaz padod ziņu, ka pie manis nebrauks. Diemzel esmu loti viilies par šo situāciju. Ceru, ka turpmāk šādas situācijas neatkārtosies. Bieži izmantoju Bolt pakalpojumus.

BOLT - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss no Bolt. Krāpšana. Iesaku uzmanities no sis kompanijas taksometru izmantosanas. Biju pasutijis, teica, ka brauks, bet beigas nemaz neatbrauca. Esmu loti vilies, ka taa. Nemaz nesaprotu, kapec tad ir tada aplikacija, ja var izsaukt, bet pec tam vaditajs vienkarsi izlemj neatbraukt. Citreiz ir gadijies, kad nonem vairak naudas neka aplikacija noradits.

BOLT - Krāpšana

Krāpšana Ļoti apbēdināta jutos, kad man pēkšņi Bolts no konta noņēma 5 eiro, kaut gan man bija pirmais brauciens un bija draudzenes promo code un tam bija jābūt par velti un turklat pats brauciens pat nemaksāja 5 eiro arī bez promo code, ļoti liela vilšanās!

BOLT - Autostāvvieta Viestura prospektā elektroskūteriem Jūsu apkalpes zonā ir vai nav?

Autostāvvieta Viestura prospektā elektroskūteriem Jūsu apkalpes zonā ir vai nav? Cienījamie skūterboltieši! Visu cieņu jūsu biznesam, šodien trešo reizi izbraucu ar jūsu skrejriteni! Līdz šim biju ļoooti apmierināts, arī šodien nebija ne vainas līdz brīdim kad vēlējos pabeigt braucienu... Jūsu apkalpes zonas kartē skatoties pa viestura prospektu uz augšu aiziet tāda kā jūsu zonas šaura strēle ar itkā loģisku noslēgumu autostāvvietā mežaparka pusē, kuru izmanto auto atstāšanai uz max 4h aktīvās atpūtas mežaparkā cienītāji... Bet kad vēlējos jūsu skūteri atstāt pēc brauciena...

BOLT - Krāpšana, skūters nedarbojās

Krāpšana, skūters nedarbojās Labdien. Man jau otro reizi gadās, ka paņemu elektronisko skūteri un viņš ir tik ļoti salauzts, ka nebrauc uz priekšu. Pirmo reizi tā bija 01/09/2019 un otrā reize bija šodien 03/09/2019. Es saprotu, ka tā nav liela nauda, bet tāpat nauda nekrīt no gaisa, lai lieki viņu izmestu ārā. Šī bija pēdējā reize, kad izmantoju bolt skūterus, jo tas nav normāli.

BOLT - Slikts serviss

Slikts serviss 01.09 .19 izsaucu bolt taksi tā kā darbs apmaksā izdevumus. Atbrauca tq-5118 Matīss. Braucām mājās 4 cilvēki, nosaucām pirmo adresi un bijām nepatīkami pārsteigti, kad taksists mūs veda ar milzīgu līkumu. Kad viņš pagriezās pavisam nepareizā virzienā jautājām, vai viņš atceras adresi uz, kuru jānogādā pirmais no mums. Tā kā bijām neizpratnē. Kā atbildi saņēmām pavēli kāpt ārā ielas vidū naktī, jo šāds jautājums šoferim nepatika. Kad teicām, ka nekāpsim viņš sāka draudēt, ka brutāli mūs izmetī...

Bolt Taxi - Krāpšana

Krāpšana 01.09.2019 plkst 01;10 izsaucu taksometru ar aplikāciju. Taksometrs atbrauca viss kārtībā, nogādāja līdz mājām bet nezināju, kad draugs bija caur aplikāciju samaksājis, ņemot vērā, ka taksi tik bieži neizmantoju par apmaksu aplikācijā nezināju. Kad nogādāja līdz adresei šoferis pieprasīja naudu par taksometra pakalpojumiem, kas man tajā brīdī likās normāli, jo kā jau minēju, ka nezināju par samaksu. No rīta konstatējām, ka no mums abiem ir paņemta viena un tā pati summa, kas nebija maza. Šis ir tikai godīguma un cieņas jautājums. Ļoti žēl, ka ir šadi negodīgi taksisti.

BOLT - Чуть не сбил на заправке

Чуть не сбил на заправке На заправке, на Cirkle K, Dzirciema40, в, примерно,00: 45. Шла от машины по направлению к кассе, магазин. По пути такси tq 5315, за рулём мужчина лет 40, набирая скорость чуть не сбил меня с ног. После остановился, открыв окно, сделав из палцев руки фигуру, сказал: " девочка, смотри, куда прёш! " вопрос: у вас все водители такие бешеные? ! Может им валерьяночки? ! К таким страшно садится в машину, ещё не туда отвезёт! Ужас!

BOLT - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 30.08 izsaucu blot taxi, viss kārtībā rādas taxis būs pēc 4min Pļavniekos, izeju jau laicīgi ārā un vēroju aplikācina kur ir automašīna: vadītajās kamerms ar volvo s60. Skatos, ka mašīna nevis tuvojas bet sāk braukāt pa pagalmiem tālāk no manas ielas un tad pēkšņi nomet manu pasūtījumu. Labi ka man nebij ļoti jāsteidzas, izsaucu citu taxi, bet rīts jau sabojāts diemžēl. Zvanīju šoferim un tas vnk nometa klausuli, ļoti neprofesionāli.

AtrisinātaBOLT - Krāpšana

Krāpšana 23.08 vakarā izsaucu taksi BOLT aplikācijā. Taksists apstiprināja brauciena izsaukšanu un rādījās, ka 9 min jāgaida. Labi gaidām.. Tad pēkšņi parādījās, ka visi taksisti ir aizņemti, taču nauda tika noņemta no konta... Taksists tā arī neieradās un no konta tika noņemti 3.10€ par neesošu braucienu. Rakstīju bolt’am messengerī, atbildes nekādas. Kontakttālruni nekur nevar atrast. Līdz šim bija ļoti pozitīva, taču šis atgadījums un tas, ka ar BOLT izrādās nekādīgi nevar sazināties, liek par šo...

AtrisinātaBOLT - Slikts serviss elektroskūteri (tāda nav vispār)

Slikts serviss elektroskūteri (tāda nav vispār) Pagājušajā nedēļā, pirmoreiz izmēģinot bolt elektroskūteri, radās problēma ar tikko uzinstalēto bolt aplikāciju. Tā neļāva pabeigt braucienu. Ziņoju bolt par savu problēmu visos iespējamos veidos - gan aplikācijas atbalsta sadaļā, gan uzrakstot ziņu facebook lapā, gan nosūtot epastu uz [slēpt]@bolt. Eu. Atbildes nekādas. Zvanīju arī uz vienīgo pieejamo klientu atbalsta (!) telefona nm +371 661 640 36, kas faktiski ir visīstākā fikcija, jo izrādās, ka ieejošos zvanus nemaz nepieņem! Velti...

BOLT - Krāpšana , slikts serviss

Krāpšana , slikts serviss Pirmo reizi ielādēju bolt aplikāciju, dabūju atlaižu kodu kas sniedza man bezmaksas braucienu līdz 5 eiro, to izmantoju uzreiz lai aizbrauktu uz mājām kas bija netālu. Kad bolt mājaslapā ierakstīju savu dzīvesvietu cena bija 4.60 eiro, izsaucu taxi kurš dīvainā kārtā brauca par man nezināmiem ceļiem. Kad viņš mani atveda viņš man lika samaksāt 6.50 kuri man nebija, es viņam teicu ka pirms apstiprināju bolt man rādijās 4.60 un man bija atlaižu kods kurš man dod braucienu līdz 5 eiro uz kuru viņš...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes