Bolt

Bolt Riga
Adrese: Dēļu iela 4P
Rīga
Latvia - LV-1004
(Riga)
Tālrunis: +371 66090449
Kategorija: Auto / Transports  •  Taksometru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

16%
Sūdzības
181
Atrisinātas
7
Ar atbildēm
96
Apskatīt statistiku

Bolt - Sūdzības un atsauksmes

Bolt - Krāpšanās

Krāpšanās Izsaucu taksīti - aplikācija rāda, ka taksīts tūdaļ būs, eju ārā. Takša nav bet aplikācija man rāda, ka esmu jau ceļā. Sazvanīju šoferīti - ok, šoferīts kļūdījās paņēma šabdegunu, kas izdomāja pavizināties siltā mašīnā. Bet tak ne jau man ir jāmaksā par šoferīša kļūdu. Boltam - vienalga, noskaitīja naudiņu kā par mani tā šņabdeguna vēlmēm!

Bolt - Krāpšanas ar naudu. No konta noņemta varak nauda nekā bija paredzēta braukšanas pasūtīšanas brīdī

Krāpšanas ar naudu. No konta noņemta varak nauda nekā bija paredzēta braukšanas pasūtīšanas brīdī Izsaucot taksi, ievadot adresi no kurienes un gala mērķi man parādīja kad brauciens izmaksās 3.20. Pēc brauciena pārbaudot savu kontu konstatēju kad nauda ir atskaitīta par braucienu 8.20. Nākamo reizi noteikti maksāšu skaidrā naudā un nevis ar karti. Noteikti uzticība ir zudusi. Lūdzu paskaidrojiet kā tas var notikt, par ko man atskaitīta liekus piecus eiro. Ar cieņu Sandra.

Bolt - Агрессивное вождение

Агрессивное вождение Добрый день! В Каугури столкнулся с очень агрессивным водителем на трафорированной логотипом BOLT Škoda Octavia. Номерной знак то ли АР1015 или AP1019. Точно даже не запомнил, захлестывали эмоции! Он уже на трассе при скорости 100 км/ч все время прижимался к моему багажнику, пытаясь обогнать. После въезда в населенный пункт все-таки совершил обгон на скорости около 80 км/ч. И это учитывая погоду и состояние дорог! Просто ид***!

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Labvakar! Tiko braucu ar taxi, Rīgā. Pasūtot taxi summa 4.30 € (ar atlaidi - 3€) , bet galu galā 7.20 € tika noņemta no mana bankas konta. Sūdzība nav par cenu, sūdzība par to, ka bolt taxi atbraucis uz nepareizo adresi un autovadītājs izdomāja pielietot visgarāko+ visilgako ceļu + teiciens “ārā sniegs, ko jūs gribāt” = krāpšana. Atkal saņemu kuponu. Itkā patīkami, bet problēma nav risināta!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kuro brīvdienu nakti, pie logiem (Avotu iela 16) mums jāklausās jūsu kurjeru mašīnu motoros, skaļā mūzikā un klaigās. Mašīnu numuri mh-5831; ho-6833; na-1770, ff-9618, jo-2153. Viņiem laikam šeit ir dikti iemīļota vieta, kur taisīt savas mašīnu tikšanās, nakts vidū aiz bezdarbības. Pirmkārt, tā ir absolūta necieņa, otrkārt, ļoti neglīts priekšštats par uzņēmumu Bolt un treškārt, vai tas ir dabai draudzīgi, visu nakti rībināt to veco grabažu motorus? Atbilde uz maniem lūgumiem motorus izslēgt ir vidējā pirksta rādīšana. Ļoti Skaisti. Mūsu mājas iedzīvotājiem būs miers?

Bolt taxi - Slikts serviss

Slikts serviss Bolt naktī pietrūkst taksistu. Bieži atnāk īsziņa, ka nav pieejama neviena mašīna. Taksisti godīgi atbild, ka pa nakti braukt nav izdevīgi un arī ekonomiskā klase viņiem nav izdevīga. Bolt vadība, vai jums vispār klientus vajag? Vai arī jums vienalga? Risināt kaut ko vajadzētu, jo saistībā ar lokdaunu daļai cilvēku darbs sākas ļoti agri, reāli naktī, lai līdz mājsēdei 20.00 var paspēt visu izdarīt. Zinu, ka degviela dārga, bet klienti pie tā nav vainīgi.

A angrywoman 03.11.2021
Komentāri 15 Taksometru pakalpojumi

Bolt - Slikts serviss, iespējama krāpšana

Slikts serviss, iespējama krāpšana Pagājušajā nedēļā pirmdien kā parasti no rīta braucot uz darbu paņēmu bolt skūteru, pirms tam esmu brīvdienās braucis 4 reizes ar tiem skūteriem, un pēkšņi otrdien man rezervēja uz konta 6 braucienus un vēl pie tam 4 stundu laikā kad esmu bijis darbā un neesmu nekur braucis. Sākumā domāju, ka var būt nozāga kartes datus caur tiem skūteriem, piezvanīju savai bankai un bloķēju karti, pēc tam mēģināju sazvanīt šo organizāciju, bet neviens tur neatbild 30 minūšu laikā, laikam kaut kur slēpjas no...

Bolt - Pieņemot darbā pieprasa izziņu par sodāmību

Pieņemot darbā pieprasa izziņu par sodāmību Darba likuma 33. Panta 2. Daļa nosaka: darba intervijā nav pieļaujami tādi darba devēja jautājumi, kas neattiecas uz paredzētā darba veikšanu vai nav saistīti ar pretendenta piemērotību šim darbam, kā arī jautājumi, kas ir tieši vai netieši diskriminējoši. Tajā skaitā ir jautājumi  par iepriekšēju sodāmību,  izņemot gadījumu, kad tam attiecībā uz veicamo darbu varētu būt būtiska nozīme.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Pirms gandrīz mēneša mana bankas karte rīka piereģistrēta bolt aplikācijā lai var braukt ar to skrejriteni karti tai pašā dienā apvienoja bet tagad katru dienu tiek no konta atrauta nauda tiek atrauti 3€ un atpakaļ atsūtīt daži centi tiek atrauti 2€ atpakaļ atsūta atkal dažus centus un tā katru dienu vairākas reizes dienā.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Bērnam par 8 min braucieni rezervēti 10€ un netiek noslēgts brauciens, kaut novietojusi visu kā nākas un rakstot e pastus neatbild! Nav telefona nr kur zvanīt, nu tas tā lai procentus lielākus audzētu! Vislielākā problēma ir tajā ka nav iespējams ar viņiem sazināties un risināt šo problēmu. , jo tā jau nu ir tikai mana protams un viņiem viss vienalga.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana +37126868326 - NEIESAKU! Tika izsaukts taksis, kurš ieradās, nosūtījām ziņu, ka dodamies laukā, bet taksists bija blakus adresē un pēc mirkļa pasūtījumu atcēla un aizbrauca, telefonu necēla. Rezultātā bērns nokavēja vilcienu, bet nākamais pēc 2h! Un tika noņemti 2 EUR par šo "pakalpojumu"!

Bolt elektriskie skrejriteni - Bolt elektrisko skrejriteņu priekšējā gaisma ir pārāk spoža, apžilbina acis

Bolt elektrisko skrejriteņu priekšējā gaisma ir pārāk spoža, apžilbina acis Bolt elektrisko skrejriteņu priekšējā Gaisma (prožektors) ir pārāk spoža, tā traucē, apžilbina acis un sabojā redzi pretimnākošajiem cilvēkiem. Tā apžilbina pat 100 metru attāluma. Citu veidu elektriskajiem skrejriteņiem dienas laikā vispār nav Gaismas, kāpēc tad Bolt skrejriteņiem jebkurā diennakts laikā obligāti jāapžilbina acis cilvēkiem? Gaisma ir pārāk spoža, tā traucē, apžilbina acis un sabojā redzi pretimnākošajiem cilvēkiem.

Bolt - Novietojums

Novietojums Bolt skūteri un roleri tiek novietoti darbinieku stāvlaukumā, vai tiek novietoti aiz mašīnām, tā ka nevar izbraukt no stāvlaukumā, bieži tiek novietots priekšā gāzes skapim, aizsprostojot durvis. Lūgums degvielas staciju iezīmēt sarkano kartē, lai teritorijā nevarētu novietot Bolt.

Bolt - Nav spējīgi stundas laikā atsūtīt taksi

Nav spējīgi stundas laikā atsūtīt taksi Vakar man vajadzēja taksi. Līdz šim domāju, ka Bolt to nodrošina. Bet izrādījās tikai fikcija, gaidīju uz ielas taksi stundu, bet nekas pat netika meklēts. Divreiz zvanīju operatorei ar lūgumu atrast mašīnu, jo ārā bija auksts un lija lietus. Vispirms tika atsūtītīts tomātiskais atbildētājs krieviski, pēc tam ne latviešu valodā muldēja, ka jāgaida vēl un vēl 15 minūtes. Neciešami! Nepiedāvājat, ja nespējat! Lūdzu atsaukties citas firmas, kas ir spējīgas stundas laikā nodrošināt taksometru!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Vaditaja Natella apstiprinaja izsaukumu un pec tam vienkarsi ignoreja!

Bolt - Samaksa

Samaksa Labdien! Tiko braucu ar vienu no jūsu mašinām no ausekļa ielas 14 Rīgā uz Ķengaragu Izvaltas iela 6. Pasūtot taxi summa paradījās 2.40 €, šī summa uzreiz tika noņemta no mana bankas konta. No taxi izkāpu ātrāk ne kā pie mājas jo aizmirsu kā vel vajag uz atieku. Tiko atnākot mājās ieraudzīju kā no konta vel norakstīti 8.60. Sanāk kā braukšanas laikā mans brauciens no 2.40 palika dargāks par 8.60 € jo kopā no konta noņemts 10€.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Bolt aplikācijā samaksāju par draugu 35eiro, bet kad draugs nokļūva galamērķi Jurijs Šuratovs (vadītājs) palūdza dubulto summu un lika maksāt skaidrā 37 eiro. No bankas kontā tika noņemti 35 eiro un vēl 37 uz vietas izkrāpti. Zvanot taksists neatbildējis, bet sazinoties ar bolt atbilde bija šāda: " vadītājs apgalvo, kā 35 eiro tika samaksāti caur aplikāciju, bet 5 eiro iedoti kā dzeramnauda". Ļoti neloģisks krāpnieks!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, esmu neapmierināts ar jūsu pakalpojumu sniegšanu, kā arī jūsu kompāniju nevar sazvanīt uz jūsu norādīto telefona nr, tatad problēma ko jūs nerisināt ir tā, ka jūsu šoferi atceļ braucienus kuru ir apstiprinājuši un tādā veidā paceļ brauciena cenu, un ja es rēķinos tikt gala punktā sev vēlama laikā pat ņemot pus stundas rezervi tas var neizdoties jo tiek atcelti nepārtraukti mani braucieni! Lūdzu risināt šo problēmu! Neesmu vienīgais kas saskaras ar šādu problēmu tas notiek visiem!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Nespēj apkalpot visu Rīgas teritoriju. Lai izsauktu taksi no Juglas papīrfabriku līdz Juglai, prasīja gandrīz 2 stundas. Spēj apstrādāt tikai first club un Vecrīgas apmeklētājus. Ļoti liela vilšanās vairāku gadu garumā: (būs jāatgriežās pie airbaltic...

Bolt skrejriteņi - Krāpšana

Krāpšana Izmantoju bolt skrejriteous visai bieži, paņemot skrejriteni nospiedu bezmaksas atslēgšanu, kas parasti strādāja kā norādīts. Vajadzēja nokļūt 4 vietās ātri ar īsiem pārtraukumiem. Katra brauciena laiks + - 3-7 min. Braukšanas maksa 0.10€min. Katru braucienu pabeidzot parādīja maksu par braucienu. 1mais-0,34€ 2-0,47€ 3-0,65€ un 4-0.68€ ieejot ibankā. Konstatēju kad noņemti 8€ nevis 2,14€ kā tam vajadzētu būt. Un jūs brīnāties kādēļ cilvēki neizrāda cieņu pret šīm ierīcēm, jo vairāk krāpsietie...

A Atvars Strokšs 05.08.2021
Komentāri 8

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes