Bolt

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Bolt - Sūdzības un atsauksmes

Bolt - Atteikums braucienā

Atteikums braucienā 20.06. Pasūtījām braucienu no veterinārās klīnikas uz mājām ar 3 maziem klēpju suņiem. Taksometrs piebrauca, vadītāja bija acīmredzami neapmierināta jau piebraucot. Ieraugot suņus momentāli atteica vest, lai gan mums bija pārvadāšanas soma, kurā suņi mierīgi sēž brauciena laikā. Ar tādu situāciju saskārāmies pirmo reizi, lai gan izmantojam Bolt pakalpojumus regulāri. Gribās ieteikt Bolt uzņēmumam ieviest aplikācijā opciju atzīmēt, ka braucienā tiks pārvadāti mājdzīvnieki, lai turpmāk nerastos šādas situācijas.

Bolt - Bezkaunīgs šoferis

Bezkaunīgs šoferis 10.06 ap 12:00 DUS Neste Krasta ielā saskāros ar ļoti bezkaunīgu Bolt uzņēmuma šoferi TQ 4118. DUS bija 4 sūkni, kuriem visiem bija rinda vienā virzienā, bet Bolt vadītājs izdomāja ka rinda priekš viņa nav domāta un pie sūkńa iebrauca pretējā virzienā nekā visi citi stāvēja. Izkāpjot ārā no sava auto neuzklausīja daudzo cilvēku aizrādījumus un pat sāka bildēt manu auto itka Es būtu vainīgs. Cerams Bolt uzņēmums saviem vadītājiem var iemācīt loģiskas lietas, viena no kurām ir vienkārši rindas ievērošana.

Bolt - Brauciena Cena lielāka nekā norādīts

Brauciena Cena lielāka nekā norādīts Jau vairākas reizes pēc kārtas brauciena maksa ir par 30-40% lielāka nekā sākumā norādīts. Konkrētajos gadījumos nekādi sastrēgumi vai maršruta izmaiņas nebija. Pēdējā reizē 4.40 eur pārvērtās par 5.90 eur. Protams summu, par kādu brauciens tika pasūtīts nevar pēc tam vairs redzēt, tas jau pašsaprotami. Iesaku citiem pasūtījuma summu atcerēties un pateikt vadītājam pirms brauciena, lai nerodas pārsteigumi. Jo vadītājs protams nekad neko nezin kāpēc tā pēkšņi vairāk pārārdījies.

Bolt Services - Biroja neprofesionalitāte

Biroja neprofesionalitāte Nebiju braucis pusgadu. Konts tiek bloķēts. Rakstot ēpastu, katrs darbinieks atbild ko citu. Uz jautājumu, kad varētu tikt atkal aktivizēts konts atbild ar to, ka jāgaida Rinda, kad varēs veikt apmācības, kaut arī iepriekšējā ēpastā tika atsūtītas un izietas apmācības. Piebilstot, ka citi vadītāja gaida mēnešiem. Uz jautājumu, vai Rindā varētu ilgt mēnešiem, lai varētu sākt strādāt, atbilde ir nezinu. Kā var reiķināties, ja ir parakstīti līgumi, internetā nav nekādu izmaiņu par to, ka kontu aktivizēšana ir iesaldēta?

V Vezmals 04.06.2020
Komentāri 0

Bolt - Krāpšanās - dubultsamaksa par braucienu

Krāpšanās - dubultsamaksa par braucienu Esiet ļoti uzmanīgi ar BOLD TAXI aplikāciju. Nauda tiek noņemta piesakot taksometra pakalpojumu par visu maršrutu. Brauciena galamērķī (salīdzinot izmaksas ar automašīnā esošo skaitītāju) izmaksas atbilda tam, kas tika noņemts no sākuma reģistrējot braucienu. Tika izkāpjot no automašīnas tiek paņemt vēl lielāka papildus maksa par braucienu. Dispečers, zvanot uz 8999 numuru, nespēj neko atbildēt un iesaka rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@bolt. Eu, vai zvanīt uz ofisa tālruni 66164036, kā arī...

Bolt - Водитель хамло

Водитель хамло Водитель с номером TG 4679 хамло, который позволяет себе агрессивные высказывания в матерной форме, с речью явно выпившего человека, со всеми сопутствующими замашками из 90х! Избегайте этой особи непонятного пола, оно лысое! В качестве угрозы использовал фразу (выходи я тебя здесь вы*бу) примите меры!

Bolt - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Jau kuru reizi Bolt vadītāji atsaka braucienā, jo, citēju “viņiem nav izdevīgi tur braukt”. Kāda man starpība, izdevīgi tev vai ne, kā man tikt līdz mājām? Šīs kompānijas mērķis ir nogādāt klientu no punkta a līdz punktam b. Ja nepatīk attālums/atalgojums vai vēl kas, tad norādiet minimumu jūsu aplikācijā. (mans izsaukums atbilst noteikumiem) . Briesmīgs serviss.

Bolt - Bolt neadekvāts ofiss

Bolt neadekvāts ofiss Pilnīgi neadekvāta bolt darbiniece izlemj, ka jāliek ekonomiskajā klasē, bet tikai manam profilam. Maini mašīnu kādu gribi, ņem jaunu mašīnu, raksti uz atbalsta numuru. Teksts viens un tas pats, darbinieki neadekvāti. Tagad mans pārinieks strādā 2016 gada mašīnā normāli, bet manam profilam ir uzlikts konstanti, ka es vadāju ekonom pasažierus. Ar jaunu mašīnu pa lēto. Jūs vispār tur domājat? Vēl dzēruši klienti nākamajā dienā zvana 7: 00 no rīta. Es neatbildu, jo guļu. Zvana kārtējā neadekvātā...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss 22.02.2020. Pēc plkst. 23.00 tika izsaukts taksis uz adresi Kārļa Ulmaņa gatve 88 a, automašīnas nr. Lo 9141, vadītāja ļoti rupjā formā aizliedza iekāpt automašīnā ar bezalkoholisku dzērienu, arguments bija... Šeit nav restorāns.. Rupjas atbildes sekoja uz jebkuru vārdu kas tika teikts. Cilvēks vienkārši vēlējās nokļūt pēc darba dienas mājās un saskārās ar šādu attieksmi. Ļoti skumji, ka Bolt nevar nodrošināt vadītājus kas būtu spējīgi ievērot elementāras pieklājības normas.

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Izmantojot Bolt pakalpojumu radās aizdomas, ka tas tika sniegts nelegāli. Nebija Bolt uzlīmes uz auto, nebija norādīta firma, vadītāja kartiņas arī nebija. Uzrakstīju Bolt palīdzībai, palūdzu lai viņi man sniedz info par firmu un vadītāja kartiņu. Vienreiz atbildēja, it kā solīja sniegt info, bet nekā... Vairs ar mani runāt negrib) ... No kā secinu, ka Bolt strādā nelegāli auto.

Bolt - Злой водитель, задерживающий дорожное движение

Злой водитель, задерживающий дорожное движение Водитель автомобиля с номером tq5158 такси bolt по хамски ведет себя на дорогах в курземском предместье. 30.01.2020 в 7.20 утра у магазина top в районе ул. Даугавгривас 70, превышая скорость движения по дворам, машина перегородила дорогу и ждала, когда моя машина отъедет назад, чтобы уступить путь. Так как в моей машине заклинило руль, я вышла из машины и подошла к водителю, чтобы попросить уступить дорогу. Мужчина не реагировал, не смотрел на меня и не открывал ни окно, ни дверь. Затем он...

Bolt taxi - Atcelšanas maksa

Atcelšanas maksa Zināju, ka bolt taxi piemēro atcelšanas maksu, taču manā gadījumā man šķita ļoti nesmuki no uzņēmuma puses, drīzāk - līdz galam nepārdomāti. Caur bolt aplikāciju pasūtīju braucienu, pagāja labi ja 1 minūte, plānu maiņa - taxi uzreiz atcēlu. Konkrētais taxis pat nebija izkustējies no savas vietas un uzreiz, kā uzspiedu atcelšanu, momentā no bankas karti norāva 6€ (kas bija mana brauciena summa) . Taxistam - nekādi zaudējumi, pat ne laika izsviešana, man - zaudēta nauda pilnā apmērā. Varbūt...

Bolt - Даугавпилс

Даугавпилс В Даугавпилсе все работают на белых номерах. Возят за наличку без проблем, хотя не имеют права на это, только перечислением. Лицензий нет ни у кого. Bolt подключает всех. Законы у нас в регионе не действуют. Многие водители даже не знают что надо иметь разрешение на перевозки. Тем не менее всех подключают без вопросов. Налоги ни кто не платит.

Bolt - Apkalpošana

Apkalpošana 1.17. Un 18. Decembrī braucu ar bolt taxi, pirms katra brauciena tika iekasēti 5eur pluss brauciena cena. Rakstīju uz atbalstu, teica, ka 3 līdz 5dd argriezīs naudu, bet tas nav izdarīts. Arī uz turpmāko saraksti neatbild. 2. Gaidīšanas laiks neatbilst reālajam laikam. Pakalpojumu vairs neizmantošu. Paldies

Bolt taxi - Водитель петерис SIA IDIAL

Водитель петерис SIA IDIAL Водитель Петерис мошенник. На коротких заказах, говорит сто у него мломалась машина и говорит клиенту сделать отказ. Хотя отказ должен делать он. Так он никуда не ехав , зарабатыват 2€ на отказах.

Bolt - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss 2019.gada 13. Decembrī, piektdien, Bolt brauciens tika apstiprināts, bet nenotika - pēc naudas noņemšanas no konta vadītājs to noraidīja un nauda noņemta no mana konta! Uzmanieties -Ford MG-7033 vadītājs -Jurijs Nauda nav liela, tomēr gribu atgūt to, kas man pienākas. Vismaz 2.90 EUR!Esmu dzirdējusi no draugiem, ka Bolt bieži atsaka apstiprināto braucienu, man tas bija pirmo reizi, jo braucu ar Bolt reti, tomēr negribu, lai šāda cūcība paliek nesodīta!

Bolt - Nepatiesa informācija

Nepatiesa informācija Atverot aplikāciju un ierakstot atrašanās vietu, tiek piedāvāts izvēlēties taksometrus - ir opcijas - 2, 3 un 5 minūšu attālumā. Kad tiek izvēlēts it kā tuvākais (2 minūtes) , parādās ziņa, ka vadītājs ierodas pēc 7 minūtēm, bet reāli atbrauc pēc 20 minūtēm... Saprotu attālums, sastrēgumi, bet kāpēc maldināt? Es pa šo laiku būtu ar trolejbusu aizbraukusi, taksis tika saukts, jo vajadzēja ātrāk.

Bolt - Slikts soferis

Slikts soferis Labvakar! Sovakar 8.12. Izsaucu taksometru pie lielveikala spice. Soferis Girts(nedzirdigs) apstirinaja izsaukumu.. Atbrauca, ieraudzija mus un ignoreee, brauca talak prom.. Man naacas izsaukt citu taksometru un gaidit.. Man loti vajadzeja atrak tur kur vajag... Uzskatu, ka tas ir nesmuki un nepareizi!

Bolt - Pazudis telefons

Pazudis telefons Labvakar, es aizmirsu savu dzelteno iphone xr bolt mašīna 5 decembri pl 5: 31 no rita brauciena no kafejnīcas piens uz zantes ielu 17/19. Sis brauciens tika reģistrēts mana bankas atskaite savukārt no jums nesaņemu nekādu emailu kas loti palidzetu sakontakteties ar šoferi un piedāvātu atlīdzību. Lūdz dodiet zinu pēc iespējas atrāk uz manu emaila adresi alvis. [slēpt]@gmail.com ka ari varat zvanit uz 24781827 paldies.

Bolt - Noņemta nauda par atcelšanu

Noņemta nauda par atcelšanu Вызвала такси. Было написано что ждать 4 мин. Прошло 13 мин, такси так и не приехало. Решила отменить и заказать через другую компанию, т. К. Опаздывала на работу. В итоге сняли 1.50 евро. Связалась со службой поддержки. В итоге вначале обвинили меня, что такси прождало 15 мин. На вопрос почему не прислали оповещение что такси ждет. Ответили что использую старую версию приложения. Хотя на самом деле программа была ни давно обновлена. Другое такси вызвала через яндекс. Такси приехало во время...