Bolt - Samaksa

Labdien! Tiko braucu ar vienu no jūsu mašinām no ausekļa ielas 14 Rīgā uz Ķengaragu Izvaltas iela 6. Pasūtot taxi summa paradījās 2.40 €, šī summa uzreiz tika noņemta no mana bankas konta. No taxi izkāpu ātrāk ne kā pie mājas jo aizmirsu kā vel vajag uz atieku. Tiko atnākot mājās ieraudzīju kā no konta vel norakstīti 8.60. Sanāk kā braukšanas laikā mans brauciens no 2.40 palika dargāks par 8.60 € jo kopā no konta noņemts 10€.

13.08.2021

J Jurijs Bekajevs 06.05.2021
Списали деньги просто так

Сегодня, просто так списали с карты 33.40€. Поездок в этот день вообще не совершал и последний раз ездил 07.04. Прошу разобраться и вернуть деньги.

S Sudzibas.lv Admin 16.08.2021

Good Intentions 14.08.2021

Kādi 2.40€? No kurienes tāds tarifs? Ja es būtu taksists, tad es neapstiprinātu tādu braucienu. Jebkurā gadijumā, ja tiešām kaut kas nav, tad aplikācija sazināties ar atbalstu.

G Gulbenietis 14.08.2021

Tāds, kurš brauc ar tramvaju, nekad nesapratīs to, kuram jāuztur autiņš un arī degviela jālej.

E Edvīnijs 14.08.2021

Ja nemāki lasīt, sūdzība ir par nesakritību, nevis par to, ka dārgi.

G Gulbenietis 14.08.2021

Kur nu man mācēt lasīt. Taksim aplikācijas ir sūds, tas gan.