www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Bērnam par 8 min braucieni rezervēti 10€ un netiek noslēgts brauciens, kaut novietojusi visu kā nākas un rakstot e pastus neatbild! Nav telefona nr kur zvanīt, nu tas tā lai procentus lielākus audzētu! Vislielākā problēma ir tajā ka nav iespējams ar viņiem sazināties un risināt šo problēmu. , jo tā jau nu ir tikai mana protams un viņiem viss vienalga.

09.09.2021

R Rūta 07.01.2020
Nesaprotami atskaitīta nauda

Tiku pie 5€ kupona, vajadzēja ātrāk tikt uz centru, un izdomāju izsaukt Bolt taksometru. Izmantoju kuponu, kā rezultātā man parādija, ka jāmaksā 0,00€, brauciena summa bija 4,10 €, bet no konta tika novilkti 5€. Kādēļ tā ?

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

S Sendija Jansone 17.09.2021
bolt

Sveicināti! kādā sakarā man norāva 10 eiro pa to kad novieto neistā vietā, kautvai tikai pabraucu ar bolt 10 min! lai man butu 10 eiro atpakal

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

K Kaspars52 20.09.2021
Serviss

Lūdzu Jelgavā ieviest vairāk kā vienu bolt taxi. Patreiz izskatās, ka ir tikai Aleksandrs, kurš ir rupjš un parkapj visus noteikumus, ko vien var un pats izvēlas ko vest un kuru atstāt uz ielas.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021