Bolt

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Bolt - Sūdzības un atsauksmes

Bolt - Nav spējīgi stundas laikā atsūtīt taksi

Nav spējīgi stundas laikā atsūtīt taksi Vakar man vajadzēja taksi. Līdz šim domāju, ka Bolt to nodrošina. Bet izrādījās tikai fikcija, gaidīju uz ielas taksi stundu, bet nekas pat netika meklēts. Divreiz zvanīju operatorei ar lūgumu atrast mašīnu, jo ārā bija auksts un lija lietus. Vispirms tika atsūtītīts tomātiskais atbildētājs krieviski, pēc tam ne latviešu valodā muldēja, ka jāgaida vēl un vēl 15 minūtes. Neciešami! Nepiedāvājat, ja nespējat! Lūdzu atsaukties citas firmas, kas ir spējīgas stundas laikā nodrošināt taksometru!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Vaditaja Natella apstiprinaja izsaukumu un pec tam vienkarsi ignoreja!

Bolt - Samaksa

Samaksa Labdien! Tiko braucu ar vienu no jūsu mašinām no ausekļa ielas 14 Rīgā uz Ķengaragu Izvaltas iela 6. Pasūtot taxi summa paradījās 2.40 €, šī summa uzreiz tika noņemta no mana bankas konta. No taxi izkāpu ātrāk ne kā pie mājas jo aizmirsu kā vel vajag uz atieku. Tiko atnākot mājās ieraudzīju kā no konta vel norakstīti 8.60. Sanāk kā braukšanas laikā mans brauciens no 2.40 palika dargāks par 8.60 € jo kopā no konta noņemts 10€.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Bolt aplikācijā samaksāju par draugu 35eiro, bet kad draugs nokļūva galamērķi Jurijs Šuratovs (vadītājs) palūdza dubulto summu un lika maksāt skaidrā 37 eiro. No bankas kontā tika noņemti 35 eiro un vēl 37 uz vietas izkrāpti. Zvanot taksists neatbildējis, bet sazinoties ar bolt atbilde bija šāda: " vadītājs apgalvo, kā 35 eiro tika samaksāti caur aplikāciju, bet 5 eiro iedoti kā dzeramnauda". Ļoti neloģisks krāpnieks!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, esmu neapmierināts ar jūsu pakalpojumu sniegšanu, kā arī jūsu kompāniju nevar sazvanīt uz jūsu norādīto telefona nr, tatad problēma ko jūs nerisināt ir tā, ka jūsu šoferi atceļ braucienus kuru ir apstiprinājuši un tādā veidā paceļ brauciena cenu, un ja es rēķinos tikt gala punktā sev vēlama laikā pat ņemot pus stundas rezervi tas var neizdoties jo tiek atcelti nepārtraukti mani braucieni! Lūdzu risināt šo problēmu! Neesmu vienīgais kas saskaras ar šādu problēmu tas notiek visiem!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Nespēj apkalpot visu Rīgas teritoriju. Lai izsauktu taksi no Juglas papīrfabriku līdz Juglai, prasīja gandrīz 2 stundas. Spēj apstrādāt tikai first club un Vecrīgas apmeklētājus. Ļoti liela vilšanās vairāku gadu garumā: (būs jāatgriežās pie airbaltic...

Bolt skrejriteņi - Krāpšana

Krāpšana Izmantoju bolt skrejriteous visai bieži, paņemot skrejriteni nospiedu bezmaksas atslēgšanu, kas parasti strādāja kā norādīts. Vajadzēja nokļūt 4 vietās ātri ar īsiem pārtraukumiem. Katra brauciena laiks + - 3-7 min. Braukšanas maksa 0.10€min. Katru braucienu pabeidzot parādīja maksu par braucienu. 1mais-0,34€ 2-0,47€ 3-0,65€ un 4-0.68€ ieejot ibankā. Konstatēju kad noņemti 8€ nevis 2,14€ kā tam vajadzētu būt. Un jūs brīnāties kādēļ cilvēki neizrāda cieņu pret šīm ierīcēm, jo vairāk krāpsietie...

A Atvars Strokšs 05.08.2021
Komentāri 8

Bolt electro scooter - Vilšanās

Vilšanās Bolt Scooters rāda pilnu bateriju, un kad nauda ir noņemta no konta tad Scooters parāda tukšu bateriju un nebrauc uz priekšu. Aplikācijā laiks iet uz priekšu un kā lai pārtrauc skūtera īri? Fotografēju mēģināju atslēgt-nevarēja laiks tāpat rit un nauda arī kaut sen jau sēžu sabiedriskajā transportā. Vēlāk pēc apmēram 5 min aplikācija kaut kā pati apstājās. Bet nauda man ir šā vai tā noņemta. Kā rīkoties tālāk?

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 26.07.izsaucam Bolt taksi. Vadītājs Kaspars mašīnas nr. TQ 6955.Atbruca un atteicās apkalpot, jo reiz bij jau saņēmis sūdzību ka atteicās vest ar ziediem uz izlaidumu. Tagad atriebjoties atteicās vest. Tiešām nepieklājīgs šoferis. Neiesaku nevienam šo šoferi.

Bolt elektriskie skrejriteni - Kaitē acīm un redzei

Kaitē acīm un redzei Par bolt elektrisko skrejriteņu priekšējās apgaismošanas lampu. Bolt elektriskajiem skrejriteņiem braukšanas laikā priekšējā Gaisma vienmēr ieslēgta, pat gaišās dienas laikā. Šī Gaisma ir pārāk spoža, tā traucē un apžilbina acis, kaitē pretimnākošo cilvēku redzei! Gaismas spožumu vajadzētu samazināt, atsevišķi saulainajā laikā. Vajadzētu būt viegli atrodamai un saprotamai opcijai, kā to gaismu vispār izslēgt.

V Vitauts3 21.07.2021
Komentāri 2 Pārējās

Bolt - 13.07.21 par braucienu bez brīdināšanas aprēķināta laika maksa 7.70eur

13.07.21 par braucienu bez brīdināšanas aprēķināta laika  maksa 7.70eur 13.07.2021 ap pl.18.20 pasūtīju braucieni no Krišjāņa Valdemāra iela 149 uz Vienības gatve 136 k-1, vadītājs toms. Bija jāsteidzās, neko nedomājot uzrunāju vadītāju, ka man jāsteidzās, vai var ātrāk. Vadītājs mani nebrīdināja, ka tas ir maksas pakalpojums. Ja es būtu to zināJusi, nebūtu lūgusis, jo vai es atbraucu 10min ātrāk vai vēlāk, tas neko nemainītu. Lūgums noņemt šos aprēķinātos 7.70eur. Cieņā, Jolanta 29490479

Bolt - Taxi vadītāja uzvedība

Taxi vadītāja uzvedība Bolt Taxi Tq 6731 apstājas bruņinieku ielas vidū, nobloķējot visu ceļu. Braucu aiz Taxi, Ok, pagaidu, kamēr izlaiž pasažierus. Bet taxi nekur nebrauc.. Uzpīpinu. Vadītājs nikni ieslēdz atpakaļgaitu un brauc manai mašīnai virsū un tā vairākas reizes..

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Braucu ar sievu pa Ogres molu un radīja pēdējo 1km ko var nobraukt. Pēc 100 m izlādējās un nācās nolikt aizliegtajā zonā, pēc aprēķiniem secināju ka līdz Viadai ir apmēram km un bija doma tur novietot, atļautajā vietā. Cerams ka sods neatnāks 10 e

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, Ogre parādījušies bolt skūteri. Šausmīgi neapmierina tas ka viņi mētājas uz katra stūra ar tukšām baterijām. Pietiks savus meslus pa ielām mētāt. Ja reiz pilnu bateriju, tad nav iebildumu, bet caurām dienām tas ir par daudz. Nodrošināt servisu tādu lai uz ielam stāv pilnie un nevis nomesti pa naktīm ar tukšām.. Ceru ka skaidri izteicos.

Bolt - Soferis induss nemaceja runat latviski

Soferis induss nemaceja runat latviski Soferis nemaceja ne vienu vardu latviski. Man piegadaja sushi un man vajadzeja mainit adresi,labi ka mans virs mak anglju valodu,tad visu sarunaja. Bolt shoferis nezin latvieshu valodu.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izmantoju bolt skrejriteni. Uzsāku braucienu kā ierasts, taču, kad vēlējos braucienu beigt, to nebija iespējams izdarīt. Aplikācija nepiedāvāja "beigt braucienu" pogu. Tā vietā bija "skenēt" poga, taču arī jaunu braucienu nebija iespējams uzsākt, jo esošais brauciens joprojām bija aktīvs. Telefona numurs, pa kuru varētu sazināties ar bolt, nekur nav atrodams. Vienīgā iespēja ir rakstīt ziņu supportam, taču tur komunikācija notiek ļoti lēni. Pirmā atbilde bija, ka viņi vienkārši nevar atrast...

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Izsaucu taksometru ar aplikāciju, tā kā valstī ilgi laiku bija pandēmija sen nebija sanācis izmantot taksometra pakalpojumus. Nonākot līdz galamērķim šoferis paprasīja naudu par taksometra pakalpojumiem, kuriem starp citu tā jau bija dubultais tarifs. Pēc kāda laika konstatēju, ka man no kartes ir noņemta atkārtoti šī summa. Protams čeku, vai kādu citu darījuma apliecinošu dokumentu taksist man neizsniedza, lai gan pats ļoti labi redzēja, ka brauciens jau ir apmaksāts. Uzrakstīju uz bolt...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Gandrīz katru dienu braucu uz darbu ar bolt taxi bet pēdējā laikā ir ļoti ilgi gaidīšanas laiki, kuri ari uzrādās neprecīzi jo parāda ka jāgaida piemēram 8 minūtes bet tās minūtes rāda astoņas kādas piecas minūtes ilgi un nemainās un vadītājs no vietas neizkustas. Es rēķinos ar laiku ko aplikācija uzrāda gaidīšanas laikam, bet tagad saprotu ka tā nevar jo tas nekad nesakrīt ar uzrādīto laiku aplikācijā vairākkārt esmu nokavējusi darbu šī iemesla pēc. Ļoti slikts serviss neiesaku nevienam izmantot bolt taxi ja laikā jānokļūst darbā, jo diez vai tas izdosies.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Šodien pirmo reizi paņēmu skrejriteni, interese pēc, izmēģināt, starp citu, tas stāvēja uz dzelzceļa pārbrauktuves, aktivizēju un aizbraucu, kad nonācu galapunktā man aplikācija paziņoja, ka atrodos ārpus atļautas zonas un man ir jāmaksā 30 eiro sods, par ko biju izbrīnīts, jo sākumā nekas līdzīgs nebija minēts (vēlāk apskatījos atļauto zonu karti Daugavpili un biju izbrīnīts, ka tas jau atradās arpus tās un tas bija braucams) man nebija laika un iespējas braukt līdz atļautai zonai, beidzot...

Bolt - Bolt kids

Bolt kids Lūdzu Bolt kids specifiski pierakstīt klāt, ka piedāvā pakalpojumus vecākiem bērniem, jo auto paliktnīši ko piedāvā Bolt kids der bērniem no 6-12 gadi, 22-36kg. Izsaucu Bolt kids un bija vilšanās, jo vēlējos braukt ar 2 bērniem - 2gv un 3gv. Zaudēta nauda un laiks, jo braucienu nācās atcelt un nauda tika iekasēta tik un tā.