www.sudzibas.lv Bolt Nenodrošināts iepriekšējās rezervācijas pakalpojums

Bolt - Nenodrošināts iepriekšējās rezervācijas pakalpojums

Zinot, ka bieži ir problēmas un pakalpojums tiek atteikts, nolēmu izmantot iepriekšējo rezervāciju. 22.decembrī jau no rīta ap 9 rezervēju Bolt uz 18.00 braucienam uz Dailes teātri. Liels bija mans pārsteigums, ka tieši 18.00 vienkārši saņēmu ziņu, ka neizdevās atrast mašīnu. Piedodiet, kāpēc tad tāda iepriekšējā rezervācija vispār tiiek piedāvāta?

23.12.2023

S sumup 23.12.2023

saproti..bolt nealgo nevienu shoferi..nodokljus par vinjiem nemaksaa..turklaat valstz un bolt uzlikushi taadas nodevas shoferiem.ka normaali tur nestraadaa..tur bomzhi tik straadaa..par minimaalo..un tu gribi kvalitaati? bolt ir pretiigaakaa kompaanija..monopols

J Jares 24.12.2023

Cienitie. Kamer nebūs konkurence, ar šādu situaciju variet rekinaties. Bolt attieksme pret šoferiem kā pret suniem. Attiecīgi šoferi tāpat attiecas pret bolt. Ar šādiem smiekligiem tarifiem, bolt komisiju, nodokļu politiku un apdrošinātāju alkatibu un degvielas cenām, sausais atlikums ir niecīgs. Šoferi, kas nomā tās automašīnas vispar nesaprotu ko var nopelnīt. Legāla piramīda un kapitālisms. Visi to saprot, bet izliekas neredzot. Lai veicās!