www.sudzibas.lv Bolt Bolt līmenis dramatiski krītas

Bolt - Bolt līmenis dramatiski krītas

Sajutos kā Padomju Savienībā. Šoferis latviski nesaprot nevienu vārdu, paziņoja, ka kaķis būrītī esot pretīgs, nesveicinās, neatbild uz "Labdien". Visu ceļu mani krieviski strostēja par kaķi būrītī, uzsvēra, ka nebūtu mani vedis, bez mazākās saprašanas par maršrutu, līdz ar to bija jābrauc tālāk, lai apgrieztos par ko atkal mani strostēja. Teikt, ka man ir šoks, būtu nepateikt neko. Trīc rokas un sabojāta diena. Kauns par Bolt! Jābūt taču elementāriem kritērijiem autovadītāju atlasē. Nekad nebrauciet ar cilvēku vārdā Isa.

12.03.2024

Bolt līmenis dramatiski krītas II

Nepiemetināju, ka nejēgas autovadītāja dēļ, man nācās piemaksāt par to, ka viņš absolūti nesaprot kur brauc un nespēj izvēlēties īsto maršrutu. Par ko mani arī nostrostēja. Piedevām, Isam acīmredzami sieviete pasažiere nelikās cieņas vērta, attieksme bija klaji nicinoša, nācās arī klausīties, ka jābarojot 4 bērni, labāk nebūtu mani ņēmis, u.tt., u.tjpr.
Jautājums Bolt - vai man tiešām ir jāizkalkulē maršruts Jūsu vietā? Kāpēc man ir jāmaksā par autovadītāja nespēju izvēlēties pareizo maršrutu?

S Sudzibas.lv Admin 12.03.2024

S sumup 12.03.2024

bolt normaali taxisti prom..attieksme pret shoferiem kA pret suni..tur tagad straadaa narkomaani.cietumnieki.speelnu atkariigie..normAlie prom...briesmiga kompaanija

tevi pašu lopu vagonā un uz kautuvi, akurāt ka 1941.gadā