www.sudzibas.lv Bolt Naudas sods nevietā

Bolt - Naudas sods nevietā

Novietojām bolt automašīnu uz ielas, uz kuras mašīnu drīkst novietot no plkst. 19.00 līdz plkst. 07.00. Mašīnu novietojām atļautajā laikā un beidzām braucienu. Pēc tam saņēmām 40€ sodu par auto novietošanu neatļautā laikā, jo biju pēdējais, kurš brauca ar mašīnu un pirms 07.00 neviens nebija ar to braucis. Es taču beidzu īrēt mašīnu brīdī, kad noslēdzu braucienu vai ne tā? Kāpēc man jābūt atbildīgam par to, kas pēc tam notiek ar mašīnu. Sanāk, ka bolt mašīnu drīkst novietot tikai vietās, kurās stāvēšana atļauta 24/7, lai nepakļautu sevi riskam dabūt sodu. Varbūt tad par šo cilvēkus vajag brīdināt un šādas zonas izņemt no bolt aplikācijas kā atļautām auto novietošanai?

17.11.2023

B