www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Izmantoju bolt mašīnu riešanai 19. Janvārī vienam braucienam. Viss bija ok, mašīnu atstāju atļautajā vietā.
Bet 24. Februārī saņemu rēķinu ar soda naudu par mašīnas bojāšanu 1800 euro. Jau mēnesis pagāja, nekādu pierādījumu par manu vaiņu nav. Laika perioda no janvāra līdz 24. Februārim no bolt nekādu ziņu nebija. Tikai viens rēķins uz viss.

Vai kādām bija arī tāda pieredze?

Plānoju rakstīt pieteikumu tiesā.

26.02.2024

O oIo 26.02.2024

Izlasiet BoltDrive ar noteikumus. Tajos rakstīts "6.5. ...Bolt ir tiesīgs pieprasīt no Jums administratīvo komisijas maksu par katru šādu gadījumu saskaņā ar Soda naudu un papildmaksu sarakstu (Administratīvā maksa). Bolt neiekasēs no Jums Administratīvo maksu, ja Jūs pierādīsiet, ka neesat atbildīgs par izmaksām vai ka izmaksas nav radušās." . Jums būs jāpierāda, ka atstājāt auto nebojātu. Lai veicas tiesā (bez ironijas)!

N NikolajsBB 08.03.2024

Man gandrīz tada pati situācija. Novietoju auto stāvvietā, pārbaudīju kas viss OK ar auto, nospiežu "pabeigt baucienu". aizgāju.
Nakamai cilvēks kruš gribēja paņemt auto konstatēja bojājumu. Tikai pēc menēša ar mani sazinajas no BOLT, pajautāju vai to es uztaisīju, vai jau bija. Man nebija nejausmas par ko iet runa, pec tam atsūītīja foto ar bojājumu. Es biju šokā! Es būtu tādu bojājumu pamanijis. Bet no BOLT puses nekādu pieradījumu, ne ziņu, nekādas izmeklešānas. Uzreiz - SODS bez pieradījumiem.
Es ietejktu uz PTAC vispirms uzrakstīt, lai parbaudīt vai BOLT dara visu pēc likuma un līguma nosacijumiem.
Ja izradisies ka nē, tad PTAC paziņos, ka BOLT nevar tā darīt. Ja BOLT'am būs vienalga uz PTAC secinājumiem, tad var iet uz tiesu.

A Aljbinkacinitajs 12.03.2024

Varbūt varat pateikt vai Jūs atrisinajat savu situāciju?
PTAC 100% uzrakstīšu.
Tagad ar BOLT notiek sarežģīta sarakste, viņi igronē pilnīgi visu, pat to fatku, ka man izdevas atrast video ierakstu no stāvvietas, kur ir redzams, kā es atstāju auto bez jebkādiem bojājumiem.

R Rolands 12.04.2024

Sveiks! Man līdzīga situācija un kā tu atrisināji šo?

A Aljbinkacinitajs 12.04.2024

Uzrakstīšu Jums PM!