Bolt

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Bolt - Sūdzības un atsauksmes

Bolt - Nekvalitatīvi pakalpojumi

Nekvalitatīvi pakalpojumi Pieteicu Bolt taxi redzot aplikācija gaidīšanas laiku 3 minūtes! Pēc dažām minūtēm skatos un redzu, ka gaidīšanas laiks ir 34 minūtes, tad 38 minūtes un tikai tad parādījās informācija par to, ka šoferis vēl izpilda iepriekšējo izsaukumu. Atteicu. Pieteicu vēlreiz (plānojamais gaidīšanas laiks 4 minūtes) . Rezultātā šoferis ta arī neatrada, ka piebraukt izsaukuma vietai (kaut gan tur auto brauc un gaidīju tieši stāvvietā) aptuveni pēc 40 gaidīšanas minūtēm vienojāmies, ka pienākšu pati pie ta...

Bolt - Krāpšana. Ļoti būtiska cenu neatbilstība

Krāpšana. Ļoti būtiska cenu neatbilstība Īsumā to var raksturot "vhod rubļ, vihod dva rubļa" aplikācijā uzrādītā cena 8,8 eiro, ierodoties gala mērķī, kas atrodas aptuveni 1km tālāk no aplikācijā norādītā - 13 eiro. Saprotu, ka cena var mainīties, bet ne jau uz pusi (nekādu sastrēgumu, kas tiešām varētu būtiski ietekmēt cenu, nebija) uzskatu, ka tā ir apzināta maldināšana un krāpšanās ar aplikācijas palīdzību. Ar mūsdienu iespējām aplikācijās aprēķināt braukšanas laiku, ņemot vērā satiksmes intensitāti, savādāk kā par krāpšanos to...

Bolt - Maldināšana

Maldināšana Braucienu uzsākot no Matīsa ielas aplikācijā uzrādīts, ka brauciens maksās 3.90. Nokļūstot galapunktā, Smiļģa ielā, šoferim ekrānā uzrādās maksa 4.90, kas tad arī tiek atvilkta no norādītā konta. Šis nav pirmais šāds, maldinošs,samaksas gadījums, kas attiecīgi liek meklēt citu pakalpojuma sniedzēju.

Bolt - Стоимость поезки выше ожидаемой

Стоимость поезки выше ожидаемой Заказывала такси, стоимость поездки была указана 3.90 EUR По прибытию заплатила 7.30 EUR Не надо выдавать желаемое за действительное. Да, да, конечно, когда потом в шоке начинаешь копаться у них в аппликации, то маленьким шрифтом написано что "ПРЕДПОЛАГАЕМАЯ СТОИМОСТЬ МОЖЕТ ИЗМЕНИТЬСЯ, если действующие дополнительные сборы отличаются от рассчитанных". Просто развод людей на деньги. Прощай, BOLT, это была моя последняя поездка.

Bolt taxi - Šoferi - krapnieki!

Šoferi - krapnieki! Nekad nebrauciet at BOLT JELGAVA. Paņemu braucienu 2.10 euro + 0.15 euro komisija. Atbraucu pec addresses, pateicu šoferis, ka izsaukšu viņu pec pusstundas. Šoferis palkia gadot. Pec pusstundas apsežos mašina, šoferis paprsija jauno address + 3 euro. Pats ieveda jauno maršrutu, pateica la man vajag vinu izsaukt velreiz. Pec tam, mad es izgaju no automašimas in aizgaju makes, paskatijos reķinu: 16.50 euro!

Bolt - Ignore savus biznesa klientus

Ignore savus biznesa klientus Strādāju kompānijā, kurai ir bizness līgums ar Bolt. Jau divi mēneši pārgāja un joprojām neesam saņēmuši rēķinu par martu. Bija kontaktpersona tajā firmā, bet tā ignorē zvanus. Sazvanīt caur Support line vispār nav iespējams, var visu dienu gaidīt kamēr kāds pacēls. Uz epastiem neatbild. Izmantojām Taxi ļoti bieži darba nolūkos un jau sākam domāt, ka varbūt jāmeklē cita kompānija, kas būs vairāk ieinteresēta ar mums nodarboties.

Bolt - Slikts serviss, slikta aplikācija

Slikts serviss, slikta aplikācija Ļoti slikta pieredze gan ar aplikāciju, gan servisu kopumā. Izsaucu taksometru, problēma sākās ar to, ka nekādi nesanāca ievadīt kartes datus, vienkārši karti nevar reģistrēt un viss, izvēlējos skaidro naudu. Atbrauca šoferis pārjautāju, vai var norēķināties ar karti. Par atbildi saņēmu, ka var gan norēķināties, tomēr pusceļa garumā bija, jāklausās problēmu virkne no šofera puses, kāpēc šoferiem ir tik grūti, jo tagad visi grib norēķināties ar karti, bet ne ar skaidro naudu. Sekojoši - nav...

Taxify - Krāpšana

Krāpšana Vakar ievadīju promo kodu. 10e discount. Braukšu uz centru viss forši rāda 6,50e bet nosvītrotus un pa virsu rāda 0,00. Laimīgs braucu paprasu šoferim vai viss kārtībā ar to promo utt. Šoferis atbild ka jā viss kārtībā. Izkāpju ārā paskatos cik kartē naudas un hops - 5e par braucienu.

Taxify - Bīstams šoferis

Bīstams šoferis Vakardien braucam no lidostas ar Taxify šoferi kas bija stiprās paģirās! Brauca lēni, domājām piesārdzīgi... košļanes smarša salonā... bet pie norēķināšanas džeks noņema saulenes, pietūkuša sēja, acis un riebīga smaka - paģiras! Paldies Dievam, nebij' tālu izkāpām centrā. Vādītāja vārds Dmitrijs Gustinovič, melnais Ford (?)

Taxify / Bolt - Krāpšana

Krāpšana Naktī izsaucu taksi, ieradās adekvātā laikā, biju ievadījis adresi - no punkta a uz punktu b, maršruta vidū sajutu, ka man ir slikti, lūdzu apstāties - vadītājs Antons to arī izdarīja - saprotot, ka man ir sākusies lēkme - nevis mēģināja man palīdzēt, bet krievu, ļoooti prastā leksikā izdzina mani no mašīnas un ar tekstu '' davaj s mašini i goņi ģengi, šas pi*** polučiš '' un agresīvā manierē man tuvojās ar atvilktu dūri, kamēr es mēģināju palikt pie sajēgas, nogrūsts uz ietves, nakts un iela...

Taxify - Slikts servis

Slikts servis Вызвала такси от фирмы Taxify, не устроила цена и я отказалась от поездки. Тем не менее прибыл таксист с номером +371 24221177 и когда выяснил,что заказ отменён и я воспользовалась услугами другой компании (в 1,5 раза дешевле) разразился нецензурной бранью. В итоге, с меня взяли денег за ложный вызов( цена поездки на такси), облили нецензурной браньнью за мои же деньги и испортили настроение. НИКОГДА не воспользуюсь услугами этой фирмы и не порекомендую моим знакомым.

Taxify - Neviens nepabriedināja par reg. Maksu

Neviens nepabriedināja par reg. Maksu Labvakar, šodien izmantoju jūsu aplikāciju otro reizi, pec pirmās reizes man tika piešķirta atlaide 2 eiro ar nosacījumu ka regidresu savu kartiņu un maksāšu ar karti nākam reiz. Okey, izsaucu taxi no Imantas līdz centram samaksāju 8.20 nekāda atlaide netika piešķirta un klāt par reģistrāciju no mana konta tika rezervētas 5 eiro, , bet neviena cita aplikācija nerezervē par reģistrēšanos 5 eiro.

Taxify - Krāpšana

Krāpšana 13/02/2019 reģistrējos aplikācijā un pasūtīju braucienu no Juglas uz Vecmīlgrāvi. Paredzamā cena aplikācijas logā bija 7.70€. Pēc brauciena, no kartes tika noņemta samaksa 12.80€ (par 65% vairāk!) Sazvanīju Taxify pa tel. nr. 66164036, kur Taxify darbinieks apsolīja noņemt rezervāciju uz šo summu un atsūtīt rēķinu par 7.70. 15/02/2019 ši summa tika noņemta no konta par labu Taxify. un rēķinu neatsūtīja. Meloja viņš... Neuzticiet viņiem savas kartes numurus, viņi var novilkt kādu vien summu...

Taxify - Veido avarijassituācijas

Veido avarijassituācijas Šodien braucot mājās,taksists apdzina mani uz šaurās vietās,man vajadzēja spiest bremzes grīdā un pa laimi izvairīties no avarijas.Pec tam taksis brauca vienlaikus divās joslas un speciāli nedeva citiem vadītājiem samainīt joslu Vai tas tiešam ir cilvēks kuram vajadzētu strādāt jūsu kampaņa?Kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību!

Taxify - Izsaukums

Izsaukums Labdien! Vakar 3 reizes biju saukusi taksi. Vienu reizi šoferis atteicas braukt uz izsaukuma punktu. Otrais šoferis teica ka parāk tālu un tāpēc nebrauks tik tālu (Rumbula) . Trešais šoferis atbrauca uz izsaukumu, bet kamēr atvadījos no kolegja, šoferis paņema un vnk degunpriekša aizbrauca! Un tagad man ir bloķēts konts jūsu taksi līdz 16 datumam, jo visi trīs uzrakstīja ka "klients neierādas". Vispār jūsu servisa kvalitāte, un darbinieku loks arī ļoti klibo! Jums mazliet vairāk jāskatās uz cilvēkiem ko ņemat darba! Nerunāju jau par to, ka viņi izmanto nenormatīvo leksiku! ;! ;

Taxify - Divas reizes noskaita naudu no kartes par vienu braucienu

Divas reizes noskaita naudu no kartes par vienu braucienu Ee taxiFū.. Kas par krāpnieciskām darbībām?! Man par braucienu divas reizes noskaitīja no konta naudu un ar jūsu kaktu kantori sazināties nav iespējams ne caur aplikāciju ne FB. Viesiem iesaku būt uzmanīgiem izmantojot šīs kompānijas pakalpojumus. Taxify aplikācijas vēsturē ir redzams pēdējais brauciens par kuru ir samaksāts. Bet banka atsūtīja divus ziņojumus par noņemto naudu. Uzzināt kur un par ko ir aizgājis otrais maksājums tā arī nav izdevies jo Taxify atbalsta centrs nereaģē. Internēta plašumos redzams, ka ir daudz tādu cilvēku, kas meklē pie Taxify savu pazudušo naudu.

Taxify - Slikts serviss. Jamaksa par nesanemtu pakalpojumu

Slikts serviss. Jamaksa par nesanemtu pakalpojumu Pasutiju taxi, kurs neatbrauca un saruna pa telefonu nebilda nevienu vardu un vienkarsi nometa klausuli. Taka taxis nebija atbraucis, biju spiesta atcelt taxi par ko man bija jamaksa! Situaciju Taxify nevelas risinat un tikai piedava atlaizu kodus,kurus pec sis pieredzes neizmantosu,jo nav garantijas,ka taxis atbrauks! Neiesaku!

Taxify - Оплата поездки

Оплата поездки Это была первая поездка . При вызове такси цена поездки была указана 00.00. был использован промокод на сумму 10.00 евро.Стоимость поезки получилась 6.70 евро, которые и сняли у меня со счета. Все попытки связаться с Taxify были безуспешными. Очень непрятно

Taxify - Krāpšana

Krāpšana Jau kārtējo reizi brauciens izrādījās nedaudz dārgāks kā parasti, tomēr šoreiz nauda no kartes tika noņemta divreiz. Bieži braucu šo maršrutu un cena nekad nepārkāpa 5€. Man tika piešķirta 45% atlaide un aplikācija uzrādīja,kā aptuvenā cena būs 3.40€. Pēc brauciena sākumā tika noņemti 5€ un tad solītie 3,40€, kopumā sanākot 8,40€.

Taxify - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, taxify pakalpojumus izmantoju loti bieži. Pēdēja laika cenas ļoti kāpušas. Un jaunākais “hits” - tuvākas mašīnas ierašanas laiks absolūti nesakrit ar reālo. Rada 1 min, ir 14 min. Vislaik jāatsaka šoferim, kad jāsteidzas. Vajadzētu sakārtot šo jautājumu, lai klients var rēķināties ar savu laiku un jums nepazustu klienti. Paldies.