www.sudzibas.lv Bolt Krāpšanās - dubultsamaksa par braucienu

Bolt - Krāpšanās - dubultsamaksa par braucienu

Esiet ļoti uzmanīgi ar BOLD TAXI aplikāciju. Nauda tiek noņemta piesakot taksometra pakalpojumu par visu maršrutu. Brauciena galamērķī (salīdzinot izmaksas ar automašīnā esošo skaitītāju) izmaksas atbilda tam, kas tika noņemts no sākuma reģistrējot braucienu. Tika izkāpjot no automašīnas tiek paņemt vēl lielāka papildus maksa par braucienu.
Dispečers, zvanot uz 8999 numuru, nespēj neko atbildēt un iesaka rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@bolt. Eu, vai zvanīt uz ofisa tālruni 66164036, kā arī griezties administrācijā pēc adreses dēļu iela 4 (p ieeja) , Rīga.
Un kā jūs domājat - protams, tālruņa numurs neeksistējošs, e-pasta vēstulei netiek atbildēts un administrācija, pēc norādītās adreses, nestrādā.
Jauki, brīvdienas darbiniekiem tiek apmaksātas no cilvēkiem noņemot dubultnaudiņu.

01.06.2020

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 01.06.2020

Labdien,

Atvainojamies par nepatīkamo atgadījumu.

Jebkuru problēmsituāciju gadījumā aicinām sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected]. Telefoniski atbalsta komandu sazvanīt nevar.

Gaidīsim Jūsu ziņu, lai varam izskatīt šo situāciju un palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt komanda