www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Vakar izmantoju bolt skrejriteni. Bija rakstīts, ka skrejriteņa aktivizācijas/paņemšanas maksa ir – 0,00 eur, pirmas piecas braukšanas minūtes tarifs 0,22 eur/min. Katra nākama minūte maksa – 0,11 eur/min. (standarts tarifs) . Esmu izmantojusi jau iepriekš un viss bija labi, bet šoreiz pie paņemšanas man automātiski tika paņemta nauda no konta 4€. (nebija informācija par kādiem papildus maksājumiem) . Mana brauciena maksa bija 1.61€. Starpība, protams, nav atgriezta. Mēģināju sazināties ar google norādīto tālruni - numurs neeksistē (šis ir interesanti) , ar online atbalsta formu, atbildes nav. Braukšanas vēsturē attēlojas tikai taxi braucieni, skūteru vēsture nezinu kādēļ netiek saglabāta. Nepatīkamākais, ka bez klienta ziņas tiek noņemta mistiska 4€ summa, kaa nav nekur minēta par ko gan tā ir. Esmu neapmierināta ar servisu un to, ka nav iespējams sazināties ar kompāniju bolt.

04.08.2020

G gadalaiks 04.08.2020

Koplietošanas pakalpojuma sniedzēji bieži vien ietur 4-5 Eur pirms braucien uzsākšanas, lai paŗliecinātos, ka jums pievienotajā kartē ir pieejami līdzekļi. Pēc tam šo naudu atgriež jums atpkaļ. Paskatieties savā bankā, redzēsiet, ka nauda ir kontā. Ja tā tomēr nav, tad gan rakstiet e-pastu atbalsta servisam.

M Megija 04.08.2020

Paldies! Pirmo reizi šāda pieredze, tāpēc nelāga situācija!

N Natalija Natalia 04.08.2020

Es jau sen izmantoju BOLT pakalpojumus, gan taxi gan skuterus un nebija pirma reize, un vakar 03.08.2020. nevarēju paņemt skuteri, uz konta bija kaut kur pie 4 eur, bet šodien atnaka sms no bankas kā manu karti meģināja izmantot treša pērsona un viņa ir bloķeta. kaut kas viņem vakar noltika tiem Boltem