www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Nolēmu noīrēt Bolt Skūteri, visu forši izbraucu un viss bija labi. Skūteri noparkoju ietves malā un viss it kā bija labi. Lai gan Bolt rakstīts, ka Skūteris ir ērts, jo to var parkot, kur vēlies, taču vakarā atnāca 30€ sods, kurš tagad jau noņemts no manas kartes. Protams, ja ļoti dziļi mājaslapā meklē var atrast brīdinājumu par sodiem un sarkanajām zonām, bet kāpēc nav brīdinājums Skūterim pašam (tas varētu pīkstēt, piemēram) ? Nekādi nav iespējams sazināties ar Bolt un atrisināt, telefona numuri nav aktīvi vai “neder” šai problēmai!

11.08.2020

L Lutor 11.08.2020

Попробуй в банке сделать чарджбек. Там тебе нужно будет написать заявление что у тебя списали 30 евро незаконно. Также может потребоваться заявление в полици, но это уже на усмотрения специалситсов в банке.