www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss, iespējama krāpšana

Bolt - Slikts serviss, iespējama krāpšana

Pagājušajā nedēļā pirmdien kā parasti no rīta braucot uz darbu paņēmu bolt skūteru, pirms tam esmu brīvdienās braucis 4 reizes ar tiem skūteriem, un pēkšņi otrdien man rezervēja uz konta 6 braucienus un vēl pie tam 4 stundu laikā kad esmu bijis darbā un neesmu nekur braucis. Sākumā domāju, ka var būt nozāga kartes datus caur tiem skūteriem, piezvanīju savai bankai un bloķēju karti, pēc tam mēģināju sazvanīt šo organizāciju, bet neviens tur neatbild 30 minūšu laikā, laikam kaut kur slēpjas no klientiem. Pēc tam sūtīju epastu un man atbildēja beigās, ka it kā ir bijušas tehniskās problēmas un maksājumus par braucieniem iekāsēja vēlāk. Bet parasti katru reizi saņemu izziņu no bankas, ja no konta noņem naudu, un tikai par 2 braucieniem nav bijusi uzreiz rezervēta nauda. Tā kā kaut kas tam boltam nav kārtībā ar aplikācijām vai kaut ko mahinē, šmauc, tā kā vairs to servisu neizmantošu, sēdēt 5 dienas bez kartes šis, organizācijas " dēļ.

09.10.2021

D

L Līga Smiltniece 21.12.2019
Krāpšana

Sveiki! Vakar braucu ar Bolt taksometru. Pēc brauciena man paņēma nesamērīgi augstu samaksu (5,60) par samērā īsu ceļa posmu.
Šodien noskaidroju, ka man par to ceļa posmu bij jāmaksā 3.50eiro.

L Līga Smiltniece 21.12.2019

Šobrīd nekādīgi!

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

G Gulbenietis 15.10.2021

Smiltniece kasās, ka ar taxi braucot piečuku paņēma :D. Brauc ar trolejbusu! :D
Tu zini, kaut vai, cik benža tagad maksā?

E enrico 01.11.2021

Es arībraucu 29,10 ar skūteri, par braucienu samaksāju 1,68 eiro, pat uz epastu atnāca šāda apstiprinājuma ziņa, bet šodien ieeju internetbankā, skatos tur ir rezervēts 7 eiro. Ja tas tiks noņemts, griezīšos instancēs, kuri izpurinās tos Bolt. Es ceru, ka šis nonāks Bolt acīs.
Vai arī otrs variants, bet es domāju, ka tas viņiem nebūs izdevīgs.

J Jevgenijs T 24.11.2021

Jā ar skuteriem viņiem zili zaļi brīnumi notiek, bez pamatojuma pazudēju ap 30 Eiro, pēc kā palūdzu izdzēst manus datus no viņu programmas, jūtu būs jāmaina arī karte.