www.sudzibas.lv Bolt Pieņemot darbā pieprasa izziņu par sodāmību

Bolt - Pieņemot darbā pieprasa izziņu par sodāmību

Darba likuma 33. Panta 2. Daļa nosaka: darba intervijā nav pieļaujami tādi darba devēja jautājumi, kas neattiecas uz paredzētā darba veikšanu vai nav saistīti ar pretendenta piemērotību šim darbam, kā arī jautājumi, kas ir tieši vai netieši diskriminējoši. Tajā skaitā ir jautājumi  par iepriekšēju sodāmību,  izņemot gadījumu, kad tam attiecībā uz veicamo darbu varētu būt būtiska nozīme.

18.09.2021

E

K Kristina Bērziņa 18.09.2021

Jūs strādāsiet ar cilvēkiem. Es uzskatu, ka jautājums ir absolūti pareizs. Mazums esiet krāpnieks vai vispār varat kādu nogalināt, vai izdarīt klientam pāri?

Jānis Resnais 19.09.2021

Tas neatbrīvo no Darba likuma 33. Panta 2. Daļas pildīšanas. Viens likums visiem ! Ja darba devējam ir pamatota interese, tad viņam pašam tas no attiecīgajiem dienestiem ir jānoskaidro!

G Gulbenietis 18.09.2021

Taksometra šoferi, pietiekoši lielā īpatsvarā, Latvijā un krievijā ir bijušie zeki. Tāpēc, ka vietējie tādā boltā par kapeikām nestrādās :D.

AEW 18.09.2021

Ir ko slēpt no sabiedrības? :D

G Gulbenietis 19.09.2021

Jā, ir noslieces uz aew restlingu :D

M Mixx 19.09.2021

:))

Good Intentions 19.09.2021

Labi. Internviju nokārtotu, pēctam nāktos iesniegt papīru? (nafig laiku čakarēt)

A AiK 20.09.2021

Kapēc nav sakara?Vistiešākais sakars ar nesodāmību ir sim darbam