www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss

Bolt - Slikts serviss

Man bolt patīk, bet ir lietas kas ļoti kaitina boltā. 1. Kad atbloķē skrejriteni tad bolt no konta automātiski norauj 7 eiro kurus paldies kad vismaz atgriezāt. 2. Noteikumos rakstīts kad ar skrejriteni, var pārvietoties kartē iezīmētajā sarkanajā zonā, bet nedrīkst to tur atstāt. Es biju iebraucis sarkanajā zonā un man pēkšņi pazuda ātrums un nācās to stumt atpakaļ. 3. Kā arī notiekas gļuki kartē skatījos kur atrodas skūteri, kartē parādījās tikai viens skūteris aizgāju līdz tai vietai un izrādās kad tur stāv veseli trīs uzlādēti skūteri kuri neparādījās kartē. Un es neesmu vienīgais cilvēks kuram tas viss notiek. Lūdzu vienreiz mainiet kautko, un salabojiet šīs kļūmes. Kā arī jums vajadzētu skūteriem uzstaisīt vairākus punktus Jūrmalā, lai būtu pieejami cilvēkiem. Majoros viņi pārsvarā stāv bez vajadzības tik daudz. Paldies ceru kad izlasīsiet manu ziņu jo ar jums nekādīgi nevar sazināties!

27.03.2022