www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

N NavSvarigi 23.11.2008

Emīls, cik tu vari "cepties" uz šo tēmu? Labi, ka tev nav pretenziju pret Tele2 :) Tai pat laikaa, Tele2 priekshapmaksas karte zelta zivtina ir visdargaka uz doto mirkli. Tev ne viens neliek lietot LMT, ka tu te taa "cepies". Man, piemeram, drausmigi nepatik, kad melo. Un, tie, kas te aizstav Biti, melo! Tu lieto BiFri un tapec spriest nevari par kaut ko! Ja tu lietotu Bite pieslegumu, tad es paskatitos, ko tu teiktu. BiFri ir ok, bet nedomaju to par pieslegumu.
Tele2 Latvijaa jau kopsh 1998. gada. Nu, un? Vai viniem tikla parklajums labaks par LMT vai lidzvertigs? Es lietoju toxic pirms nedaudz vairak ka 2 gadiem un varu pateikt droshi tev vienu: pec maniem noverojumiem Bite ar tikla parklajuma kvalitati pa sho laiku nekur talu nav tikusi! Tikla parklajuma kvalitate, pec maniem noverojumiem, ir kluvusi nedaudz augstaka, bet joprojam atpaliek pat no Tele2! Tapec ipashu pamatu domat, ka pec diviem gadiem kaut kas stipri mainisies, neredzu!
LMT ne vienu nechakare ar augstajiem tarifiem. Ka var kadu apmanit ar augstu cenu? Tu padoma sakumaa, ko raksti! LMT tarifi cilvekiem ir pieejami. Kas grib, izvelas LMT un lieto to un apzinati iet uz to, ka tarifi ir augstaki. Ja kads negrib, ir Tele2, Bite, Triatel un Baltkom, kas piedava mobilos sakarus. Ludzu, izvelies!!!
Vajag kontrolet to, cik tu runaa un bus ok! Man pazinam ar Tele2 naca tadi reini, ka LMT "atpushas". un, tas ari ir tads mits zinama mera par tiem augstajiem rekiniem LMT. Ir tie tarifi lielaki, bet jakontrole to, cik runaa! Nevajaga izveleties nekadus pakaplpojumus, kurs rada TV un kur jasuta sms, tad nebu mistisku skaitlu... Taakaa, berns, kontrolee sevi un bus tip-top viss!
Runajot par biznesa pieslegumiem Tele2 un Bite, ir dzirdets, ka tur tev var uzrasties klat numurs, kuru tu neesi nemis, bet jamaksa! Par to pat avizes esot rakstijushi.

N NavSvarigi 23.11.2008

Vel varu piebilst, ka LMT ir tads kaa handikaps attieciba pret Tele2 un Bite. tarifi viniem pieslegumam ir augstaki, toties parklajums labaks! Viniem tikai janolaiz tarifi kaut loti tuvu tiem tarifiem, kas ir Bite un Tele2 un tas abas kompanijas zaudes klientus, jo par zemaku cenu kvalitativu pakalpojumu gribes daudzi!

N NavSvarigi 23.11.2008

Starp citu, var but ari viniem nelauj tas cenas nolaist zemak, jo tad parejie operatori zaudes loti daudz klientu

E emīls 23.11.2008

bite lietuva runā citu operātoru 1, 5 s mūsu naudā pārvēršot un lietuva vini ari ir 1992 gada un tīkla pārklājuma lietuvā viniem ir 100% un klienti viņiem ir 1, 8 mili. Lmt pat klāt nestāv. tas nozīmē viniem ir pieredze kā klientus piesaistit

E emīls 23.11.2008

Un Bite tā jau viss izdevīgākos tarifus piedāvā viņi vēros, ko citi operātori darīs, un ja lmt vai tele2 cenas nolaidīs bite vēl nolaidīs, cenas tāpeic ka mēs esam zem leišu operātora bites

J Jezups 23.11.2008

Pēc Emīla teiktā izklausās, ka drīz BITE piemaksās saviem klientiem, ja LMT un TELE2 nolaidīs cenas.

E emīls 23.11.2008

Es jau neteicu ka mums bite maksās, Bet padomā loģiski viņi akcijās un lai klientu piesaistīšana izdeva milijonus, vini tak neapstāsies kam';er bus nr 1 latvija

N Nav svarigi 23.11.2008

Emīls, cilvek, man viena alga, kas ir Bite Lietuva. Tas uznemums ir "Bite Lietuva" un tas ir cits uznemums. Un, vini diez vai dos naudu "Bite Latvija". Tu te stasti, cik Bite daudz klientu arzemes, bet Tele2 jau ari ir klienti krievija, niderlande, tap pasha zviedrija, jo ta ir zviedru firma, Lietuvaa... Nu. un?
Runajot par cenam, Bite cenas uz pieslegumu lielos vilcienos ir tadas pashas kaa Tele2, taa kaa neko zemak vini savas cenas nav nolaidushi. Vienigais, kas viniem ir izdevies, ir BiFri. Tagad vini klientus iemana ar loti letam cenam, bet ta neturpinasies muzigi un pec tam, piemeram, pekshni pazinos, ka letaka BiFri atjaunoshanas karte maksa, piemeram, Ls 2 un deriguma termins ir vairs tikai menesis, nevis tris. Vienigais produkts, kas Bitei ir letaks par parejiem, ir BiFri

Man ir piedavajums: aizveram so temu!

K kvm 23.11.2008

pelni naudu minot krustvārdu mīklas!
par katru mīklu no 100 Ls.
piesakies krustvārdu mīklu saņemšanai nosūtot sms ar kodu "FOR SAKT x" (kur x - Tavs epasts, uz kuru saņemsi krustvārdu mīklas) uz numuru 1897. Maksa par sms 0, 35 Ls.

E emīls 23.11.2008

kā var būt cits uzņēmums, ar to pašu direktoru, tas pats prezidents bitei lietuva, kas latvijai un vēl viniem priekšapmaksas karte ir labas tas pats noformējums, kā bifri un ar to pašu saukli( esi, tas kas vēlies būt) Tikai lietviski un bitei lietuva arī pieslēgumam ir tas pats noformējums, kā latvijai un mājas lapas arī vienādas tikai lietviski viņiem! Vajag skatīties LNT ziņas tur vēl teica, ka pateicoties Bitei lietuva strauji atīsta biti latvija un sogad jau ir uzceltu 120 torņi. Un vēl bitei ir Līgums ar pasaulē operātoru gigantu Vadafon. un lietuvas bite ari vadafon izmanto. taga es pārliecinos par tavu nezināšanu. Tu esi radīts Lmt HA-HA-HA Un LMT piedāvcā 3.6mb/s internetu bet bite 7.5mb/s uz pusi vairāk un bite lietuva jau izmanto interneta ātrumu 14mb/s un solija ari 2009. gada ieviest arī latvija tadu atrumu

J Jezups 23.11.2008

Emīls ir tā safanojies par BITI, ka neredz LMT sniegto pakalpojumu kvalitāti. Man neuztrauc tas, ka sarunas BITE tīklā ir lētas, jo 90% cilvēku, kam es zvanu ir LMT klienti, pārējie ir TELE2 klienti. Mani LMT apmierina un nav nekad bijusi doma pāriet uz citu operatoru.

N navsvargig 23.11.2008

Emīls, redzi, ir tā, ka uzņēmums "Bite Latvija" ir viens, "Bite Lietuva" ir cits. "Bite Lietuva" pelna naudu sev, iegulda naudu reklāmā Lietuvā, ceļ pa to iegūto naudu Lietuvā torņus u.t.t. Esmu arī runājis ar cilvēku no Lietuvas. Iegāja saruna par Bite un man tika paziņots, ka pie viņiem tas ir viens no dārgākajiem operatoriem. Un, tas konkrētais cilvēks, kas man to stāstīja, lieto OMNITEL.

E emīls 23.11.2008

bite littuva ir lētākais lietuvā nav jau brinums ka viniem ir 1, 8. mil klientu. bite lietuva un latvija ir viens uzņemums divas dazadas valstīs. Un omnitel ir tik pat lēts kā lmt HA-HA-HA kāpeic tikai savā tīklā bitei pieslēgumam ir 3.s uz visiem operātoriem, bet lmt savā tīkla ir 4, 2s ar lielkāko atlaidi un uz citiem operātoriem 17.s bitesa klientiem sanāk izdevīgak runāt uz citiem nekā lmt savā tīklā smieklīgi, bet fakts

N navsvargi 23.11.2008

Emils, tu man tagad centies stulbi kaut ko pieradit, nenemot vera, ka man to stastija cilveks no Lietuvas. Domaju, ka tu nedzivo Lietuva.

Tele2 ir pieslegums 2 sant/min uz visiem tikliem, nu un?? Tikla kvalitate viniem ir augstaka. Nu, un tu tagad doma, ka kads baigi skries uz Bite?

Nemaku spriest pat LMT pieslegumu, es to nelietoju, bet par okartes tarifiem gan varu spriest. Nu, man ar man tarifu planu uz LMT (LMT, Amigo, okarte) maksa 3.2 sant/min un bus vel letak, uz okartes draugiem man maksa 2.2 sant/min un bus vel letak, jo okartei ar laiku nak atlaides, kuras var sasniegt pat 35%. Nu, un? Nesaki tikai, ka es te tev meloju!

Vot vienu dienu Bite uztaisis, ka tev ar BiFri letaka karte bus 2 lati un kredita deriguma termins bus kadas 2 nedelas, tad paraudzisimies, ko tu dziedasi. Jo vienigais, kas viniem ir izdevies ir BiFri un ari tikai tapec, ka bija ta akcija, kuras laika vareja pieslegties BiFri un zvanit visu muzu uz Biti un tev neatnemas kredits! Uz pieslegumu nemt Biti, piemeram, Tele2 klientiem nav jegas, jo tarifi un piedavajumi Bitei un Tele2 ir loti lidzigi. Tele2 tikla parklajums tomer ir kvalitativaks par Biti un tapec domaju, ka tie LMT klienti, kuri bus neapmierinati ar LMT pieslegumu, vismaz liela dala, varetu iet uz Tele2. Biti visur reklame, bet piesleguma tarifi viniem ir tadi pasi kaa Tele2!

N navsvargi 23.11.2008

Emils, un "suda LMT", kaa tu esi ne reizi vien te apgalvojis, okartei var labot SIM karte saglabatos nummurus, gan ir bez maksas paradresacija uz LMT pieslegumu un okarti, gan ir viesaboneshana loti daudzas valstis, gan ir zvanu gaidishanas pakalpojums, gan var bez maksas pieslegt numura uzradishanas pakalpojumu, kad tu zvanisi un tavu numuru zvana sanemejs neredzes... Kas no visa taa ir BiFRi? Ari okartei bija akcija, kad vareja pievienoties okartei no cita operatora noteiktaja perioda, izveidot okartes draugu grupa vai pievienoties kadai citai un var runat vismaz lidz gada beigam bez maksas visi grupas dalibnieki sava starpa, bet tie var but lidz 20 cilvekiem!

E emīls 24.11.2008

Bifri ir ari viss tas ir un vēl vairāk

E emīls 24.11.2008

Tiko sanēmu pārsteigumu, no bifri par katru ienākošo minūti bite piešķir 3s! Jauki

N navsvarigi 24.11.2008

Emīls, Bite to nokopeja no LMT, kas lidzigu akciju riko, tikai jaaizsuta sms un par ienakosho zvanu no citiem operatoriem okartei bus 3 sant/min.
Vecit, BiFri nav tas viss, kas ir okartei! Ta ir elementaraka pagajusha gadsimta karte

E emīls 24.11.2008

Bifri nav jāsūta man automātiski. Bet Lmt tā nav akcija okartei pa sms velk 50s nost no kredīta, kārtejo reizi lmt jus apčakare, jo bonusos jūs nejiegūsit 50.s HA-HA

N navsvarigi 24.11.2008

Emīls, ar ko LMT mus apchakare? Mes nezinam, ka par to sms atnemas 50 santimi no kredita? Zinam! Bet, ideja dot bonusu 3 sant/min par ienakosho zvanu no cita operatora ir "nokopeta" no LMT. Ja loti daudz man zvana no citem operatoriem, tad tas atmaksajas ar okarti. Protams, labak, ja okartei butu taa, ka ir automatiski tas viss. Man uz okarti no citiem operatoriem nemaz tik daudz nezvana, tapec man shis piedavajums nav aktuals