www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

L lukrecija 27.02.2012

LMT ir dārgi tarifi. Kad kārtējo reizi runāju LMT, ka kaut kas nav kārtībā, viņi piedāvāja formulu, ar to bija vēl sliktāk - pirmo mēnesi tikai iekļāvos summā, pēc tam kaut kā mistiski rēķins dubultojās, trīskāršojās un četrkāršojās. Neraugoties uz to, ka biju LMT kliente 8 gadus, aizgāju. Un viņiem, protams, bija vienalga. Nepatīkama kompānija palikusi.
PIrms gada pārslēdzos uz BITI. Ar tādu pašu runāšanu - rēķins par diviem telefoniem ir samazinājies 4 reizes.

A Antra 24.03.2012

Pārāk dāgrie pakalpojumi. TELE 2 ir daudz labāks!

Ausainītis 24.03.2012

Man jau 10 gadus ir Tele-2 un nesūdzos. Tā pat arī par Tele-2 mobilo internetu.

K Kalnozols 11.09.2012

Man 10gad.LMT, visdargakais Latvijaa!Esmu atteicies, un pareizi izdariiju, tagad reekini ir krietni mazaaki!

V Vika33 29.03.2013

Man bija LMT pieslēgums pirms 2, 5 gadi atpakaļ.
Rēķini nāca mēnesī 25, -30, -ls ... mazākais, kas bija, tas bija 10- 15, -ls.
Nesapratu, kas notiek. Spiedu uz sms, atkal rēķins johaidī !

2, 5 gadus lietoju Bites pieslēgumu. Un ko jūs domājiet? Pirmais rēķins 5-, ls
Labi, nodomāju. Nav ko sapriecāties. Gan jau būs pārsteigumi.
Figu!
par šiem diviem gadiem, lielākais rēķins ir bijis 13, -ls
Esmu ļooooooti apmierināta.

Takā, lai tas LMT nosprāgst .

P potasspotass 02.08.2013

Bite ir labākā, kaut vai lai uzzinātu cik esi notērēji un cik palicis minūtes uzreiz tiek dota atbilde, bet Lmt --------------pagaidiet visi aizņemti .Naudas ziņā arī 3.49 Ls bite, , , , , zvanu 350 min, sms, internets, ietilpst tajā summā .

I Ilona Sidorova 16.08.2013

Vakar e-pastā saņēmu piedāvājumu, LMT internetveikalā iegādāties mobilo telefonu uz nomaksu.Nolēmu piedāvājumu izmantot un izvēlējos ne jau to dārgāko modeli-2gadus būtu jāmaksā pa 3ls mēnesī.Sākumā pasūtījumu apstiprināja, bet jau pēc 20 min saņēmu atteikumu, jo esot nepietiekoša kredītvēsture, īsti nesapratu, ko tas nozīmē, jo līdz šim visas kredītsaistības biju nokārtojusi laikā . Centos kādu sazvanīt, jo biju aizvainota par neuzticēšanos, ja pārietu uz citu operatoru, tur vaŗētu izvēlēties daudz dārgāku telefonu, bez liekiem jautājumiem.Izmantoju LMT pieslēgumu vairākus gadus, bet tagad ļoti stipri domāju par operatora maiņu, jo tikai velti iztērēju laiku cenzdamās kaut ko noskaidrot pa telefonu.

J Jānis RP 12.10.2014

nu man ari ir PAGAIDAM LMT man somenes ari atnaca rekins pa 16eiro kaut man tas LMt ir atslegts jo es nesamaksaju pagasreiz bet tur bija raxtits par pagasamenesa preiodu un vel biski sii es nsmu izmantojis nekadus zvanus vai kko citu jo ka es ko tadu varu izmantot ja man vins ir atslegts! Cik esmu dzirdejis no cotiem LMT tiesam plēš 9 ādas sakuma neticeju tgd ticu.