www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

N navsvarigi 26.11.2008

Metamies visi uz Bite, jo Emilam (vins ari Jonas ieprieksejos komentaros) ir BiFri un vins grib, lai var visiem zvanit un vinam neatnemsies kredits. Visi steidzamies uz Biti, jo viniem tak ir tikla parklajums lidzvertigs LMT vai pat labaks(man gan tas ir nesaprotami, nemot vera Bite iso darboshanas laiku Latvija). Metamies visi uz Bite, jo LMT mana savus klientus ar augstajam cenam(cilvekiem nav iespejams iepazities ar LMT tarifiem, bet, kad atnak rekins, tad ir tada nauda, ka tur masinu vareja nopirkt!), pardod bojatus mazcenas mobilos, bet Bite tak nepardod bojatus mobilos! Metamies visi uz Bite, jo citadak tak mes busim mulki un sponsoresim LMT, busim idioti, ja izmantosim LMT pakalpojumus, LMT tiklu... Metamies visi uz Bite, visi Latvija lai steidzas uz Bite, jo Emils raksta, ka tas ir pareizi, tad darisim tak ta! Cilvek, tev nav Bite un tu izmanto LMT pakalpojumus un meligi apgalvo, ka LMT tikla parklajums ir augstakas kvalitates? Nu tad tu esi konkretais idiots, neko nesaproti no mobilajiem sakariem, tu gļuko un esi LMT sponsors! Cilveks pazvana uz Bite, pasaka, ka tur un tur nav zona, un momenta atbrauc brigade un uzstada torni, lai ari tev butu zona! (es gan reiz zvaniju uz Biti un konkreti pateicu, kur nav zonas, man atbildeja, ka tur nav zonas. Tipa, man vajadzeja apstiprinajumu, ka tur tas nav. Iszina lidz manim naca vairakas stundas. Pie tam ta iszina tika sutita no BiFri uz BiFRi).
Taa kaa, neesat idioti, duraki un LMT sponsori, bet klausiet visi Emilu un ejiet uz Bite!

E emīls 26.11.2008

Tur nav jāklausās visi tāpat zina ka ar biti iekonomē uz 65. ls Un tagad ir ekonomiskā krize un cilvēki skatīsies vai tiešam izvēleties lmt un maksat ap 80.ls ja to starp var maksāt tikai 15.ls ar biti

N navsvarigi 26.11.2008

Nu ja, ar Biti 15 Ls = ar LMT 80 Ls. Kas tad to nezinaja? Visi zina! Tapec visi ies uz Biti! Es te ta paklausos, un konstateju, ka visiem kaa vienam, kam ir LMT pieslegums, mazak par 80 Ls nenak nemaz! A, ko padarisi? LMT tak jasponsore! Kadi vini ir idioti, sulbeni, lohi, bezSmazdenju radijumi, ka izmanto LMT!! Taisni jabrinas! Tu mums atveri acis! Lai slava tev par to, emil! Es tak visu laiku domaju: man ir okarte, bet, kur man katru menesi pazud 80 Ls. Es tak nemaz nepamanu, ka okarte noed man menesi 80 Ls. Un, LMT piesleguma rekinos ari tas summas ir noraditas taa, acu aizmaleshanai. Tev atnaks rekins par 20 Ls, bet tas ir tikai taa, lai cilveki domatu, ka LMT nenak rekini par 80 Ls. Tu panem to rekinu uz 20 Ls, aizej uz LMT un atskaiti viniem bez runas 80 Ls! Yur nav variantu!

E emīls 26.11.2008

ja tev nak reiķini pa 20 .ls tad tu telefonu skapī turi nevienam nezvani, ja tu zvanītu tad ari nāktu reiķins 80. ls.

N navsvarigi 26.11.2008

Es tev varu spilgtu piemeru dot: manai sievai bija LMT pieslegums ar Formula8. Tas nozime, ka minimala menesha maksa ir 8 Ls. Tad vinai bija mazcenas mobilais panemts un kopa rekins naca uz 10.95 Ls, ja nemaldos, katru menesi. Vina nelietoja LMT piesleguma karti. Bet, mes ar to rekinu ejam uz LMT, nemaz nevelkam ara rekinu un maksajam 80 Ls. Vot taa ir LMT ar rekiniem! Bet, nu reiz cilveku manishanai ir jaliek punkts un gals! Jabeidz reiz sponsoret LMT. Man tak ari apnika katru reizi maksat tos 80 Ls, bet sieva saka, ka ta vajagot. Tagada vina mani veda pie prata un es nolemu, ka janak uz Biti.
Es tev vel daudz sitadu gadijumu varu pastastit!

*******************************************************************************************************
Ir interesanta lieta. Bite reklame, ka BiFRi atjauno un izmanto to kreditu 3 menesus, tad 2 menesus varesi sanemt ienakoshos zvanus un sms un numurs nezudis! Bet, reiz es nebija atjaunojis BiFRi ilgaku laiku, tuvojas tie 3 menesi un man atnaca sms, ka gadijuma, ja neatjaunoshu kreditu, zaudeshu nummurur. Ka tad tie reklametie 2 menesi ienakoshajiem zvanim un sms? Ne tik sen vel viens cilveks neatjaunoja BiFri kreditu 3 meneshus. Pienaca ta diena, tam cilvekam uz BiFri zvana, bet nummurs neeksiste! A, kur tad palika tie papildus 2 meneshi zvanu un sms sanemshanai, kas noraditi ari BiFri majas lapa? Ta ka, mazak tici tam, ko Bite raksta sava majas lapa! Vini tev iestasits i par jaunakajam tehnologijam, i par to, ka klientu skaits aug sieverojami, ka tik tadi kaa tu uzkertos uz to! Tas ir bizness, bet bizness ir netira lieta un meli tur nav nekads retums!

N navsvarigi 26.11.2008

Emils, man nelidzeja tas, ka mes skapi telefonu turejam! Mes tik un ta maksajam 80 Ls, nevis astoņdesmito latu, kaa tu apgalvo!

E emīls 26.11.2008

Bifri var runāt 3. mēnešus un 2. mēnešus nāk ienākošie zvani un 1.gadu nr derīgs vo ta luni

S savējais 26.11.2008

nav svarīgi - domāju, ka šajā variantā vajadzētu attiecināt teicienu "gudrākais piekāpjas" un izbeigt diskusiju ar emīlu, jo manuprāt tāpat ir skaidrs viņa viedoklis par LMT! Nu lai tak tiek cilvēkam!
Bet mēs ar Tevi turpināsim lietot LMT un nezvanīsim emīlam, jo viņam ir BiFri un viņš tik un tā visu mūžu maksās tikai 8 Ls, kamēr mēs sponsorēsim LMT... arī tad, kad viņš nomirs, viņam joprojām nāks rēķini no Bites par 8 Ls.. :D :D
Ak jā, emīl, varbūt vari aizdot man 80 Ls, lai varu nomaksāt LMT rēķinu?! :D :D :D

Brauc šurp uz Bausku

Z zorro 27.11.2008

Tele 2 ari piedava runat sava tikla bez maksas, ta ka nemuldies Jonas, skaidrs!!!?

Z zorro 27.11.2008

Ko jus muldat? neviens uz to biti neies, kam ta bite vajadziga?

A Anda 27.11.2008

aizejiet tādā gadījumā uz LMT centru ģērtrūdes ielā, ja nemaldos, un visu nokārtojiet.

LMT ir viskvalita;ivākais pārklaajums.

pašlaik par velti neko nedabūsi!

LMT ir vislaipnākie vadītāji un pārdevēji Trodeks un Dual veikalos!

E emīls 27.11.2008

Zorro piedāva ar nules tarifu, bet līdz 31. decembrim tā ir akcija. Anda kā tad nebūs laipni lmt jūs slauc, kā tadus mazus ezīšaus un sponsorējat viņiem algas, jo jums drausmīgi reiķini nāk. es iedošu savu kontu, pārskaiti man to sumu arī būšu laipns! :D :D :D Kam biti vajag visiem cilvēkiem kuriem patik regulēt savas izmaksas un nejustam apčakarētam, kā ari visiem kas draudzējas ar gaslvu.

N Nauris 27.11.2008

Man arī bija LMT pieslkēgums, un arī vidēji nāca ap 40. ls rēiķins tad pārgāju uz citu operātoru un mani izdevumi samazinājas 3x ( Pie kura aizgāju neatkklāšu, savādāk padomāsit ka esmu tā operātora pusē) Bet katrā ziņa jau 6. mēnešus nesmu lmt piekritējs.

N navsvarigi 27.11.2008

Emils, nu priecajies, ka tev ir Bite un tu menesi tere tikai 8 latus. Cilveki, kuri lieot LMT, grib maksat ne mazak par 80 latiem. A, ko te padarisi?? Mums patik sado-mazo, lai mus ta kartigi pieshmauc, izmana no mums 80 latus, lai mus mana, lai mus moka tas LMT... LMT hipnotize tos, kas lieto vinu pakalpojumus! Saproti? Mes esam zem hipnozes... Tada ta lieta! Taa kaa, mesli ir lielaki, neka tev liekas. Te jau ar 80 latiem menesi viss neaprobezhojas, mus vel citadak ari krapj un izmanto, bet es tev to neatklashu, jo tad jau pavisam LMT reitings kritisies! Un, jaa, telefoni visiem LMT lietotajiem gluko. Zonu rada pilnu stabinu, bet patiesiba tur zonas nav vispar vai ir loti maz! Saproti, kas pa mesliem??Ar Biti vismaz telefona displejs rada pareizi un kur nav zomas, tur ari nav, nevis taa kaa LMT gadijuma, kad zonu rada gandriz visur, bet tas isteniba jau nav... Tas zonas stabinsh LMT lietotajiem ir uzzimets, saproti?? Vot taa!

A Antons 27.11.2008

Ku jus te pisdejtja, ka jus ciuli bogoti varit barot lmt i tele2, mani bite jeb bipri nikot nipadvadila, kaut zona i pashvoka muna puraa, zato valk kai vajag, i intarnac poc latokais,

N navsvarigi 27.11.2008

Antons, mes gribam barot LMT un ka jau mineju augstak, esam hipnotizeti! Zona jau ari LMT nav tik laba patiesiba, jo LMT pardod telefonus ar uzzimetu zonas stabinu!

A Antons 28.11.2008

Tur jau tis sunjs aprokts, ka zonu labu rada a sakari pashvoki laukus, par tu ka jim nikolaevsko aparatura vel stav, a bitei tornis talak i 2pagalem vis it kai vjg, i kapeiku mozok plesh, sava starpa par velti var runat

N navsvarigi 28.11.2008

Antons, es tak saku, ka LMT tikla lietotajiem zona uzzimerts!

Man pofig pat tas, ja esi Emils vai ar vinu saistita persona. Nevajaga te stastit kaut kadas pasakas, ka LMT zona ir, bet runat nevar! Tas man Riga ar BiFri partrukst sarunas! BiFri leta lieta, bet jaungada vakars, ka parslodze tiklaa??

E emīls 28.11.2008

Tu esi lmt piekritējs loģiski ka teiksi ka bitei zonas nav savādāk tev nav ko aizbildināties, jo lmt piedāvā uz citiem 17. s bet bite 3s tad tavā debilajhā galva izreiķini, kāda starpība. Un vēl bite parunāsim nav abonēšanas maksas, kā ari nav minimālā mēneša maksa ko jānorunā.