www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

X xxx 06.12.2008

cik cilvēku tik viedokļu.. un ari man sajaa jaut ir savs viedoklis un pieredze... agrāk lmt tiešām bija ok...nebija nekādu sudzību.. radiniekiem daudziem ir lmt priecaajas, ka viss ok.. bet tagad kad pati paņēmu pieslēgumu, nozeeloju, ka panjeemu, jo lmt vairs nav taads kaa agraak.. sanjemot pirmo reekjinu bija neliels soks 20Ls lai gan ir formula8, bet nju ok.. tas tak tikai saakums.. noleemu nakamajaa men mazliet mazaak runaat.. 17Ls ne no kaa.. un taapat arii nakamajaa un aiznjaakamajaa.. runaa vai nerunaa summa gandriiz taapati... paskaoties sarunu atsifreejumus smuki jau viss saraxtiits kaaa sanaak tie 17Ls ..tad noleemu iznjemt karti un men dziivot ar zelta zivtinju... nju luk sanjemot nakamo aploksi ar reekjinu nonaaku pie secinaajuma, ka 8Ls vietaa uzradusies veel 4Ls klāt..:(
taa vinji laikam tikai cakaree jaunos klientus, jo tiem kam ir lmt vairaakus gadus taadu problemu nav..

A Aleksandrs 06.12.2008

Esmu ilggadeja kliente, un saprotu, ka so gadu laika esmu cirpta ka aita;(novembri jaapmaksa 3 paugst.maksas iszinas katra par 2.52, no kaut kada datora sutitas speles pl.23.00.Esmu versusies policija, tagad gaidu atbildi.Tas ir pa traku, jo LMT nekaunibai jau nav robezu.Ja nebutu septembri panemusi mazcennieku, atsutos no LMT uz visiem laikiem.

X xxx 06.12.2008

Ingūn, diez vai policija kko varēs palīdzēt, bet vēlu veiksmi... ;)
es gan lauzīšu to nolāpīto līgumu samaksāšu to soda naudu.. jo tas sanāks lētāk, nekā maksāt katru men padsmit ls tāpat vien vēl veselu gadu..

E emīls 06.12.2008

XXX Ir bet viņi domā, ka to visu norunā un ka lmt esot godīga kompānija!

A Aleksandrs 06.12.2008

Bet kas cits palidzes???Var darit ko grib?Lai noskaidro visus nr., no kuriem sutits pakalpojums.Saku tamdel, ka virs neraksta sms(neprot, nav laika), vinam uz 6.50 pa virsu paaugst.maksas pakalpojumi.Domaju to taa, mums mazcennieki no LMT panemti pirmo reizi, griezis lieku pa virsu, kamer LMT sia aparati atmaksasies.Jo tas agrak netika manits, tikai rekini par novembri ir piesutiti briesmigi.

P partizans 12.12.2008

lmt kretinee! panemam 2telefonus, 1mazcenas un 1 ar okarti pa 20 ls abi peec kaada laika nojuudzaas. ar okarti ateicas labot jo pie pirkshanas pardevejs nesot uzlicis kautkadu zimogu, nacaas braukt uz vecrigu kur pirkaam pakal zimogam. servisaa pazinoja ka esot ticis telefons mitrumaa un maksajiet 15ls! es skaidri un gaishi zinu ka telefons ja tiek mitrumaa tad vinsh vienkarshi nosvilst bet manaa gadijumaa telefons vienkarshi visu laiku pikst. otrs telefons vienkarshi nesledzas iekshaa un diagnoze taa pati; esot bijis uudenii! skaidri un gaishi zinu ka uudenii vini nav bijushi. tirgo visaadus suudus un nav spejigi atbildeet par savu preci. loti iesaku neperciet lmt telefonus

N navsvarigi 12.12.2008

bedigi, ka sita gadijas. Es to tel ar okarti nemaz nedomaju nemrt, jo skaidrs, ka tik lets tel ar karti, kvalitativas diez vai bus. Te var atzimet tik pat labi ari tele2, kuri tirgoja suda telefonus ar zz un Bite, kur nevar zinat, kada kvalitate ir tiem tel, kurus tirgo ar BiFri. Visi tie tel ar kartem par letaku naudu mani rada aizdomas un neticibu, ka tie spej ilgaku periodu kalpot. Neatkarigi no kompanijas, kura tos tirgo!
Runajot par mazcenas mobilajiem, ir tieshi tas pats, ka pastav risks "iegrabties". Un, ne tikai LMT< bet ari T2 un Bite ir dzirdeti gadijumi par nekvalitativajiem mazcenas mobilajiem! Tas jau sen skaidrs un to daudzi runaa, ka mazcenas mobilie vispar ir nekvalitatyivit, neatkarigi no kompanijas, kas tos tirgo! Taa kaa, LMT nav nedz labaki, nedz sliktaki par Bite un T2, kuri tirgo tadus pasus telefonus un ir iespeja, ka trapises ok, bet ir iespeja, ka brakis bus. Man ir LMT mazcenas mobilais un viss ok, manam kolegim jau otrais LMT mazcenas mobilais un nekadu problemu...

Domaju, nav pareizi tagad apgalvot, ka vot LMT tie sliktie, kas tirgo sudus, bet T2 un it ipasi Bite tie labi! Neka! Visis tirgo sudus!

Z Zane 12.12.2008

Esmu jau kadu laiku Okartes lietotaja.Zona labaka neka Tele2.Ari sarunas taimesris griezas lenaak.Ar ZZ agraak meenesii aizg'aja k'adi 8 - 9 Ls, bet tagad Okarti atjaunoju par 5Ls un meenesa beigaas veel paari paliek!!!V'iram arii LMT piesleegums. Nezinu kaapeec, bet liigumaa noteiktaa 3, 52Ls vietaa visu laiku reekins ir 3, 89Ls. It kaa jau tie ir tikai santiimi, bet tagad taa kriize...

P Pircējusargātājs 12.12.2008

Jā! LMT pakalpojumi maksā dārgāk nekā pie citiem operatoriem, bet man personīgi ir svarīga kvalitāte, nevis cena!
Es LMT abonents esmu jau 7 gadus un nekad, nekādu pārpratumu nav bijis. Servisa centros, kuros man nācies pabūt, ļoti atsaucīgi darbinieki un ja kādas domstarpības arī ir bijuša, tās visas vienmēr ir atrisinātas! Vajag tomēr sekot saviem rēķiniem un tad nebūs problēmas!
Mūsdienās tomēr ir jāizvēlas vai nu kvalitāte, vai zemas cenas!
Kā teica viens gudrais "ES NEESMU TIK BAGĀTS LAI PIRKTU LĒTAS PRECES."

P partizans 12.12.2008

es pilnibaa piekritu bet lieta ir tada ka lmt ta sevi nostada ka ar viniem nekadu prolemu nav un viss kas ir noticis ir tikai un vienigi tavas vainas peec! es protams saprotu ka ja tu noperc gludekli "gerkenaa" tad neceri ka vinsh tev kalpos ilgi un garantija nespiid bet lmt ta no sevis telo zolidu firmu.

A aicis 12.12.2008

Kad LMT bija vienīgais operators Latvijā, es arī to lietoju.Samaksāju tam kaudzi naudas..Un beidziet te dirst par to kvalitāti, apriebies jau lasīt, starpības starp visiem trijiem praktiski nekādas.Kaut kā jau jums jāattaisno savi paaugstinātie izdevumi.

E emīls 12.12.2008

LMT sūds un tarifi loti dārgi un kvalitātes zinā neatšķirās no tele2 un biti man tad pohuj jūs varat uzturēt lmt, nē jau mana nauda, bet es labāk to naudu samaksāju bitei tikai es runāju 6x vairāk nekā lmt lietotāji un pa to pašu naudu!

E Eņģelis 12.12.2008

Es arī biju LMT lietotājs, bet pārgāju pie cita operātora jo pietika ka lmt nekaunīgi izmanto slavu un aptīra savus esošos klientus, es uzkatu ka šinī laikā cilvēki nav muļķi un uz lmt viltībām vairs neuzķerās, jo daudz pazīstamie ir pametuši lmt un kvalitāte arī vairāk lmt neatšķirās.

N navsvarigi 12.12.2008

Tadi ka Emils ir Latvijas nakotne? Nu, sudi lieli. Emil, ej tiesham pie nervu dajtera aizej, pie psihiatra... Nav tev kaut kas normali ar galvu! Histeriskos melus un uzbraucienus LMT lietotajiem jau apnika te lasit! Interesanti, kura vieta tu strada? Ka are tevi kolegi var sastaradaties? Tev jastarada vienam, jo ar tadu kaa tu sastradaties butu loti gruti! Tas jau ir nopietni un ta tev ir slimiba. Ej pie daktera aizej. Nabaga slimais cilvek...
Ja musu jaunatne bus tada, tad ko mums gaidit un uz ko ceret?? Ja par suda operatoru cilveks gatavs nolamat citus un bez maz vai nosist, tad kur mes ar tadiem tiksim??

N navsvarigi 12.12.2008

lmt ir vislabakais operators. bite ir susds! zona bitei ir uzzimeta. neticiet bite1 vini krap[j tautu ar saviem lieliem tarifiem. vini krapj tautu. bite lietotaji ir sponsori. lai tik talak sponosre bite, man ir lmt un es esmu laimigs. Idioti visi bite lietotaji, man pohuj, dalbajobi... Emil, pamegini tik uzrakstit par lmt kadus melus, tevi ies apmeklet uz reanimaciju. visi bite lietotaji ir duraki, jo bite ir suds, bet lmt nav. vini nemana tautu ka to dara bite ar saviem tarifiem mana tautu... bet, pats galvenais, ka man ar galvi viss ir normali!

E emīls 12.12.2008

Nav svarīgi tu esi priduraks Es tev lmt dirsā iespraudīšu un varesi visu dienu kladzināt cik lmt zona laba- pamuļķi tads

A Aleksandrs 13.12.2008

nav svarigi tu esi jucis vai kaa?tev pasam jaiet pie psihiatra, palasi pats, ko te raksata par tavu izslaveto lmt.

I Inga 13.12.2008

LMT lietoju jau gadus 5, 6, 7...pat vairs neatceros īsti.Lielākais rēķins laikam ir bijis ap 20-30 Ls...parasti ir 8-15 Ls, bet runāju jau gan normāli.Mammai kad zvanu-20 min.katru reizi :)Esmu apmierināta gan ar sakariem, gan ar rēķiniem.Bet ir tak tādi daunīši, kas nekad skolā nav gājuši un nekad nesapratīs ko dara, kad dara, kapēc dara-ka tik kādu nomelnot.

N navsvarigi 13.12.2008

Nav visi majas tiem, kas metas cilvekiem virsu par to, ka tie izsaka savu viedokli.

xxx, tas, ko raksta par LMT attiecas tik pat labi ari uz Biti, tikai rekni viniem zemaki un zona sliktaka nesalidzinami. Parejais ir tas pats!

Emils, berns, ej paguli! Izaudz sakuma, tad tikai diskute par kaut ko. Kopet reklamrakstus no majas lapas mak ik viens. Ej mammai pasudzies kaa te slikti raksta par Bite. Aicis nav tavs faters vai vecakais bralis gadijumaa?? Jo, ne viens, iznemot tevi un vinu te biti neazstav, vismaz nemetas virsu citiem cilvekiem, kuri doma, ka ir labaki pakaplojumu sniedzeji.
Emil, LMT klienti taviem meliem netic, hahahaha

E emīls 13.12.2008

Inga vajag runāt nevis, turēt kautkur skapī, jo ja tu runātu būtu reiķins apmēram sākot no 4o. ls Nav svarīgi tu tikai aiztāvi biti pārējie domā ka lmt ir naudas kāsēji!