www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

V viesis 29.03.2008

Tu idiot rēķinu izpētīji. periodus pārskatīji? Noteikti ieraudz';iji ciparu, rocinas saka tricet un piesarno te visu lapu!

Z Zaiga 01.04.2008

Nav ko tarkšķēt bezjēgā.Manam vīram ir LMT jau kuro gadu un tā ap 10Ls turās.Man ir Tele 2, un arī ap 10Ls.

J Juris 01.04.2008

Patiesi idiote, tarkšķ bezjēgā! LMT nav ne vainas.

S Sarmīte 13.05.2008

Es jau vairākus gadus lietoju LMT ! Paņēmu Formulu un esmu laimīga jo būtīb;a neko ne'pārmaksāju..m''es gimenee visi 4 lietojam tikai LMT!!! un viss i vnk chikiniekaa :)

I ieva 13.05.2008

drosi vien kadu formulu piesledzi un pati to nemaz nezinaji, tikai papirus parakstiji...

D delinda 13.05.2008

Es lietoju LMT pieslēgumu jau 5 gadus - nekad nekas tāds nav bijis tā kā paskaties kārtīgāk - un vērsies LMT centrālē - ja kkas ir sajaukts tā naudiņa noteikti tiks tgriezta!!! vajag sekot līdzi savam rēķinam!!! Un jā - var taču palūgt izrakstu - tas maksā 1, 25 (ja nemaldos)! varbūt zvani uz paaugstinātas maksas numuriem???

J Jānis 25.09.2008

LMT rules... Piem iespēja no vnk kartes pāriet uz pieslēgumu! Okarte bijusi vairāk kā 5 gadus un Tu pārej uz pieslēgumu un, ja Tu ņem mazcenas telefonu, tad tev ir jāsamaksā pirmā iemaksa...
Es domāju LMT vnk rock! :)

C COLD 16.10.2008

Lmt ir dārgi tarifi...tikko papētīju cita teleoperatora pedāvājumus un konstatēju, ka man ir izdevīgāk pāriet no LMT, kaut arī saņemu 4.līmeņa atlaides-tas ir absurds!

L Ligita 03.11.2008

Lmt ir loti dargas cenas un driz vini pazaudes loti lielu dalu savu klientu, esmu parliecinata, ka jau ir loti daudz ko pazaudejusi! Man bija Lmt pieslegums, tadas summas bija jamaksa, arprac!! Tad es atteicos un panemu Bite!! Tagad esmu loti apmierinata ar saviem rekiniem un visu parejo!!!

N navsvarigi 10.11.2008

Interesanti diezgan viss... Manai sievai bija LMT pieslegums, to ne viens nelietoja un naca rekins par tadu summus, par kadu vajadzeja...

Neiesaku nemt kaut kadu Bite pieslegumu vai Tele2. Ko dod zemakas cenas, ka daudzas vietas nevar sazvanities, jo nav tikla parklajuma?? Ja gribat rekinus 10 Ls apmera, tad jau izdevigak iegadaties okarti, papildinat to katru menesi par 10 - 15 latiem un zvanit uz visiem tikliem par 7.5 santimi/min. Ja, dargak, neka Bitei, kurai tur ir 5 santimi uz visiem tikliem, dargak, neka Tele2, bet tiem visiem Bites un Tele2 rekiniem vel klat naks PVN un tie pashi 10 - 15 lati menesi bus, kas ar okarti, tikai bus hemoroja vairak, nekvalitativs tikla parklajums... Pec laika, naks ar okarti atlaides un kad tas bus sasniegushas savu maksimumu, LMT tikla zvani maksas 5 santimi/min. Nemot vera tos PVN< kuri nak rekiniem, ir tikai nedaudz dargak, toties kvalitate ir nesalidzinama!

B Baiba 10.11.2008

Lmt vajadzētu iet laikam līdzi un samazināt cenas!! man arī nāca palieli rēķini, bet reāli pat 2 h mēnesī nenorunāju... no cita operatora man ir izdevīgāk zvanīt uz Lmt, nekā darīt to esot Lmt klientei-vai nav mazliet absurdi?
Sorry...Tele2 visas cenas ir ar PVN!! Un arī sarunu izdruka ir par velti. Par zonu Tele2 nesūdzos, bet aizbraucot uz dziļajiem laukiem, pat LMT man nespēj līdzēt!

N NavSvarigi 10.11.2008

Zelta viduscels, starp LMT pielsegumu un citu operatoru pielsegumiem ir OKARTE! Izmaksas ir ok, tikla parklajums - kvalitativs. To es jums varu apgalvot, jo esmu lietojis Tele2 un Bite

N navsvarigi 10.11.2008

Kaa var par augtates pakalpojumiem likt tadu maksu ka par zemakas kvalitates pakalpojumeim?

Baiba, var but tur, kur tu esi, zona Tele2 ir ok, bet man Rigas centra vietam jaskrien ara bija, lai pazvanitu. Ja, es ari gribetu, lai LMT nolaizh cenas, bet nekad viniem nebus tadu cenu kaa Tele2 un Bite, jo kvalitate ir pavisam cita. Pat lielpilsetas! Acimredzot, LMT ieguldija sava tikla attistiba pravus naudas lidzeklus un attiecigi tam vini uzstada cenu par pakalpojumiem. Tele2, nemot vera problemas ar tikla parklajumu, neieguldija tik daudz lidzeklu sava attistiba un tapec vini var atlauties zemakas cenas likt. Acimredzot, vini uzskata, ka ir ok, ka cilveki mokas, lai savzanitu viens otru! Ar Bite tas pats stasts...
Protams, ceret var, ka LMT nolaidis cenas un, ja LMT to izdaris un pieslegumaa sarunas bus kaut vai tikai nedaudz dargakas par Tele2 un Bite, cilveki, domaju, ies pec kvalitates uz LMT!

N Nuun 10.11.2008

Jā, es arī nesaprotu par ko viņi ņem maksu, ja telefons vnk.nenomaksātu 10 LS dēļ ir atslēgts un pēc divām nedēļām atsūta jaunu rēķinu nu jau par 32.LS. Rodās jautājums - no kurienes tad pēkšņi varēja rasties jau 32 lati, ja ar atslēgtu telefonu nevienam nevar pazvanīt?
Kaut ko viņi tur muhļī, izspiedēji!!!

N navsvarigi 10.11.2008

Nu Un, no shejienes morale: lieto prieksapmaksas karti, tad ne viens nesutis jums mistiskus rekinus! Nepaslinko lieku reizi aiziet un nopirkt papildinashanas karti un bus ok! Ne stresa del rekiniem, ne mistisku rekinu...

J jonas 10.11.2008

LMT ir ritigs mesls! es lietoju bifri un maksaju uz citiem operatoriem tikai 8s bet lmt uz sava tikla bez adlaidēm 5.9. Un uz citiem operātoriem lmt ir 17.s. Un kvalitāte bitei ir tikpat laba, ja vēl ne labāka. smieklīgi kas uzkerās uz lmt! Es nesmu sponsors lmt, ja tautai, kuri lieto lmt, vel tas nedalec, lai aiziet pie arsta, mosk kkas ar smadzenēm ir noticis! Un, kurš operātors vēl latvija piedāva savā tiklā runāt bez maksas, neviens izņemot bifri! Prieks kopā būt bite!!!

N NavSvarigi 10.11.2008

Tik un ta tas ir divaini! Cik man bija pazistamu, kas lieto LMT, nekad nekadu mistisku rekinu nenaca. Mana sieva nelietoja LMT piesleguma nummuru un ne vienu reizi neatnaca ne viens lieks lats rekinaa, ko maksat! Ar Tele2 gan, cik ne paskaties, vienam mistiski skaitli, otram, tresam... Moshka, laicigi jamaksa rekinus, vismaz jacenshas to laikus darit! Es brinos par tiem, kas lieto pieslegumus: katru reizi, kad atnak rekins, skatities, cik esi norunajis, stresot, ja operators kludijas vai ari tu savos aprekinos kludijies un redzi lielaku maksu, neka tev varej shkist... Tad zvanit operatoram, lamaties, bojat nervus, braukt vai iet uz klientu centriem... Savaa zinaa ekstrems! Es noperku priekshapmaksas kartes papildinashanas karti un pats kontroleju, cik esmu norunajis, cik man ir, ja pietrukst, pieperku klat... Stresu nekadu!

N NavSvarigi 10.11.2008

Jonas, tada emocionala reklama iznaca tev! Kura Bites filiale strada?? Kur LMT savaa tiiklaa bez atlaidem ir 5.9 santimi/min? Un, kur ir 17 santimi/min uz citiem operatoriem? Tu saki, ka Bite kvalitate ir labaka?? Var redzet, ka neesi lietojis LMT pieslegumu vai LMT tiklaa darbojoshos priekshapmaksas karti!

N NavSvarigi 10.11.2008

Jonas, pec tava komentara spriezhot, tev gadi 14- 17... Ne vairak!

J jonas 10.11.2008

Ieej lmt mājas un tev būs skaidrs pa lmt tarifiem! Lmt ir ritigs suds! Un bite lieto viss modernāko tekniku latvija jo lmt sacēlusu savas tornus tūkstošiem, bet bites tornis 1. pielīdzināms lomt 5. tornus jo bites torni daudz lielaku platību ķer!