www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

N NavSvarigi 10.11.2008

tu te tagad raksti par Bites priekshapmaksas karti BiFri. Tad, ludzu, ari salidzini to ar LMT priekshapmaksas karti okarte! KO tu saproti, no tehnikas?? Nez kapec, man viena un tai pasha telpaa BiFri zonas reizem vispar nav un jaiet ara, lai parunatu, turpretim otrajaa telefonaa man ir okarte un es varu kaa normals cilveks sedet telpaa un zvanit un mani var sazvanit! Es nevaru dot savu BiFRi nummuru nopietnas lietas, jo var gadities, ka mani nesazvanis. Ar okarti es esmu droshs, ka mani sazvanis! Es ar BiFri runaju ar daziem cilvekiem pa Rigu un kvalitate ir sliktaka, neka tad, kad es zvanu, piemeram, tevocimlaukos no okartes uz okarti! Ne reti man ar BiFri vienkarsi partrukst saruna! Ar okarti, kas darbojas LMT tiklaa . ne reizi tada nav bijis! Bite parklajums pat sliktaks par Tele2!

J jonas 10.11.2008

Bites parklājums ir droš un man nepartrūkst ne reizi sarunas! Lmt ir mesls un okarte ari ir mesls, okartei ir tris tarifi, un viena tarifa uz citiem ir dargi bet sava tikla ir 5.s, otra tarifa uz citiem ir 8.s, bet uz lmt ir dargi, trešaja uz citiem dargi bet net ir viduvērjs jo bifri ir 3x letaks nets neka okartei un kapeic man izvelēties 0karti ja es panemu bifri un runaji loti lēti uz citiem un sava tiklā bez maksas! Vnk tie tarifi plani okartej ir cilvēku apmuļķošana, ja tauta tik debila lai tic lmt brinumam un, lai turpina šos sponsaurēt! Un pa lnt teica ka bitei ir modernākā tehnika baltijas valstīs!

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, var redzet, ka tev nav daudz gadu un ka tev vel japaaugas, lai saprastu dazas lietas! Nav okartei tada tarifu plana, kur sava tikla maksa 5 santimi! Ko tu melo? Nav tev daudz prata, ja viss, ko vari pateikt, ir tas, ka okarte ir mesls! Nav ne viena tarifu plana okartei, no kura uz LMT butu dargi zvanit! Starpiba, patiesibaa nav tik liela, kaa tu te apraksti. Es lietoju okarti un labak zinu par tevi!
Ja tu zvani saviem skolas un klases biedirm un viss, kur tu ej, ir skola, majas, pagalms, tad tev BiFri ir ok un sarunas tev nepartruks! Internetu vajaga izmantot majas! Kad paaugsies un iziesi lielaja dzive, kad saksi stradat, busi talak no majam, tad ari redzesi, kada jega no tavas BiFri. Tas, ko tu te raksti, ko kads ir teicis pa LNT, jau liecina, ka tu esi siks, zals gurkis, kurs no dzives neko nejedz! Nevar ticet visam, ko saka televizijaa!

J jonas 10.11.2008

Man ir 21 gads! Un es zinu ko runaju un bitej strauji atīstās tīkls! Un lētakus neviens operators nepiedava, savam priksapmaksas kartem, kā [slēpt]@

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, berns, nebaz savu degunu tur, kur neko nesaproti! Ja Bitei butu modernaka tehnika un labak tehnika, tad Bite ari tarifus attiecigus uzstaditu, jo jaatpelna nauda, kas ieguldita tehnikaa! Taa kaa, tehnika nekada labaka nav un parklajums ir briesmigs, tad ari Bite taisa zemos tarifus un sarunas no BiFri uz Bites numuriem, kuri patiesiba ari nav bez maksas, jo japerk karti un jabut karte kreditam, lai tu varetyu pazvanit no BiFri uz to Biti! Saprati, berns??

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, jaa, jaa, es ari varu pateikt, ka man ir 50 gadi! Tavs runas un sprieshanas veids tevi nodod!

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, es tev varu pacukstet, ka man uz LMT pieslegumu, uz okarti un Amigo maksaa 3.2 santimi/minute ar manu okarte tarifu planu un atlaidem manai okartei! Cilvekiem pasrvara ir vai nu LMT, vau nu okarte, vai nu Amigo! No tevis izslavetas BiFri kartes uz LMT, Amigo un okarti maksa 8 santimi! Ja sazvanisies... Pec ilgaka lietoshanas laika, man no okartes uz LMT, amigo un okarti bus kaut kadi 2 santimi, uz okartes draugiem man maksa 2.2 santimi/minutee! Taa kaa, ja nezini, tad paklusee un nemelo!

J jonas 10.11.2008

Ir bez maksas bifri savā tīklā, jo svanot uz bites numuriem man nav pat santīms atvilkts, bet redz bērns ir gudraks nekā jūs neaptēstie lmt lietotāji! Un kāpeic bitei būtu jāliek dargāki tarifi, vini nav lmt, kas prasa maksu pa neko, vienkārsi tauta kas lieto lmt ir aprobežoti

J jonas 10.11.2008

Nedirs, ka 3.2 s jo es visu tarifu plānus redzēju lmt majas lapā! Pa draugiem es nestrīdos, jo bija kkautkādiem tris draugiem 2, 2s! Taka bites klientu skaits strauji aug, jums uz biti bus dārgi maksāt!

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, berns, kaa var but tev bez maksas Bites tiklaa, ja tev jabut kreditam, lai vispar pazvanitu uz to Bites tiklu?? Tatad, nav bez maksas! Ne viena Bite, Tele2 vai LMT, kas izteres naudu uz dargu tehniku, neies taisit loti zemus tarifus, jo taa nauda, kas iztereta jaunakas tehnikas iegadei, ir jaatpelna!! Tev ne viens neko neies davinat!Katrs grib nopelnit! Ja tu maizes cepshanas procesaa iztereji 30 santimus, tu neiesi pardot vienu maizes kukuli par 20 santimiem! Taa pat ir ar Biti: ja vini nelika dargu tehniku, vini liek zemus tarifus!

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, tu savaldi savu meli, savus pirkstus, citadak var uzzinat adresi, no kurienes tu raksti un nokert tevi! Acimredzot, tu esi ipashi akls, ja neredzeji to, ko es tev uzrakstiju! Es tev atkartoju: man uz LMT, okarti un Amigo no okartes maksaa 3.2 santimi.min, bet pec tam bus vel letak, uz draugu talruniem, kurus es sava okartes grupaa varu pieslegt 19, man maksaa 2.2 santimi/min un bus vel letak pwec tam!

J jonas 10.11.2008

Saproti Bitei lietuvā 4x lielāka pelņa nekā latvijas lmt un lietuva bitei ir 1.8 milionu klientu. tad padomā, vai viniem naudas trūkst! Un, Ir bez maksas jo ne santīms nav man noskaitīts! ja būtu, kaut 1. s bet nau, tadat ir bez maksas! Un bitei ir tak sadarbibas partneris vadafone, un lmt uz šo gigantu nobāl!

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, es gribeshu un uztaisishu sev okartei tarifu planu, no kura man maksas 7.5 santimi/min uz tavu izslaveti Biti!

A aicis 10.11.2008

Kas tās par muļķībām.Bite investē un cieš zaudējumus, lai pelnītu nākotnē.Bāzes stacijas ir no Ericsson kam pieder pasaulē lielākā tirgus daļa - ap 50 procentu.LMT ir nokijas bet tele2 siemens.Esmu pārsteigts izlasot ka man jau gandrīz gadu kopš pārgāju uz Biti ir jāmokās lai piezvanītu.
P.S.Lielākā daļa manu draugu un kaimiņu ir jau pārgājuši uz Biti.Neviens prom netaisās.

J jonas 10.11.2008

Mān neiebiedēs tavi draudi lmt pamuļķi! un tavi tarifi ir tavi paši izdomāti! es tak redzēju visus lomt tarifus ir ļoti dārgi!

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, interesanti, ja tev zvani no BiFri uz Biti ir bez maksas, tad pamegini pazvanities no sava BiFri uz Bititad, kad tev nav ne santima kredita! Tad tas bus bez maksas, ja tu varesi zvanities un stundam runat!

Aicis, tu gadijumaa neesi tas pats Jonas vai vinam blakus esosha persona?? Ka es varu zinat, ka tev ir Bites pieslegums, kaa tu te apgalvo? Mans draugs un pazinja gan ar Biti nav apmierinats, jo esot darba RIGAS CENTRA nav zonas vai labakaja gadijumaa ir viens stabins un jaiet ara, lai pazvanitu.

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, acimredzot esi akls un piedevam vel neaptests! Tavs intelekta limenis parads tanii, kaa tu runaa un tas nav augsts! Ko Tu redzeji LMT majas lapaa? Neko tu neredzeji! Panem uzvelc brilles ar riktigam kontaktlecam, tad ieraudzisi to, ko es tev rakstiju! Man nav jamelo un jalamajas, lai aizstavetu savu viedokli, saprati sikais kropli?

J jonas 10.11.2008

Bitei ir ideāla zona, vot ta!

J jonas 10.11.2008

aizver muti, es zinu ka lmt ar laiku zaudēs daudz klientus!

N navsvarigi 10.11.2008

Jonas, lai ta butu kaa tu saki, tikai taa nav un cilveki sudzas par Bites zonu! Es pats lietoju gan bifri, gan okarti. Stradaju Rigas centra un redzu, kas ir kas. Man nav japierada tev, ka balts ir balts, nevis sarkans! Man darba Rigas centra ir jaiet ara, lai aprunatos no BiFri, toties ar okarti es varu atrasties telpas un zona ir pilns stabinsh!