www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

J Jelena 24.11.2008

LMT lu4waja telefonnaja svjaz v nawej strane! i zonu vezde lovit, ne to 4to Tele2

E emīls 24.11.2008

Nē vienai ir darbā okart un atnāca sms no sī briza tev būs par katru ienākoši zvanu 3.s tev tikai jānosūta sms un sī sms maksa 50.s HA-HA

E emīls 24.11.2008

Krāj bonusus par saņemtajiem zvaniem!

Ja vēlies no 1. novembra līdz 31. decembrim saņemt 3 santīmus par katru saņemtā zvana minūti no citu Latvijas mobilo operatoru klientiem*, sūti īsziņu BONUSS uz kodu 1659.

Šī iespēja maksā Ls 0, 50.

Uzkrātos bonusus izmanto jebkurā laikā – bez termiņa ierobežojuma! ** To apjomam vari sekot līdzi, sūtot pieprasījuma īsziņu B uz numuru 29319999. Uzkrātais bonuss tiek ieskaitīts OKartes kontā nākamajā avansa papildināšanas reizē.

Ievēro! Saņemto zvanu bonusi nekrājas:

* ja esi aktivizējis zvanu pāradresāciju;
* ja saņem LMT tīklā pāradresētu zvanu;
* ja atrodies ārvalstīs un izmanto viesabonēšanas pakalpojumus.

* Netiek saņemti bonusi par zvaniem no Amigo lietotājiem (LMT sakaru tīkls).
** Akcijas laikā sakrātos bonusus izmanto elektronisko sakaru pakalpojumu samaksai. Nav svarigi, tev atkal abloms, es tak teicu ka lmt neko tapat nedod un pa bonusu aktivizesanu lmt ir jamaksa 50.s ka tik apcakaretu klientus. Un tu kartejo reizi sapinies savos melos HA-HA

N navsvarigi 24.11.2008

Emil, ar tevi ir bezjedzigi par kaut ko diskutet! Acimredzot, tu esi kaut kads jaunietis, kurs iefanojies Bite un neko citu dzirdet un lasit negrib! Ko LMT apsakare? vai vini slepj, lai sanemtu bonusus, janosuta sms? Sinonims vardam "apčakaret" ir vards "apmanit" un LMT ne vienu nemana! Visi zin speles noteikumus! Kados melos es iepinos?? Vai es meloju, ka okarte pirms Bite jau bija iespeja sanemt 3 santimi par min ienakosha zvana no citiem operatoriem?? Ne! Tikai janosuta sms! protams, ka labak butu, ja LMT automatiski uztaisitu bonusus par ienakoshajiem zvaniem, tikai, ja vini kaut ko tadu saks darit, ja vini nolaidis cenas lidz Tele2 un Bite cenam, reali bus MONOPOLS, jo visi, kas kaut ko jedz no sakariem, ies pie LMT! Tele2 un Bitei nebus ko darit musu tirgu! Vienigais, ja Bite uztaisis pieslegumu BEZ MAKSAS un piemaksaas klientiem, tad kads ies uz Bite, bet taa cilveki bariem ies uz LMT. Ja LMT uztaisis 3 sant/min ar pieslegumu, nebus viniem konkurentu Latvijaa, jo tikla kvalitate viniem ir nesalidzinami augstaka un pielaiju, ka SPRK viniem nelauj nolaist cenas zemak, jo LMT nav duraki, kas neko nejedz no pakalpojumu sniegshanas.

Es ar tevi vairak nediskiteshu par sho jautajumu, jo tas ir bezjedzigi! Tu nejedz neko normalu pateikt, kaa tikai to, ka LMT visus mana un LMT lietotaji ir idioti. Viss! raksti, ko gribi, ludzies uz Biti, es neatbildeshu! jegas ar tevi diskutet nav nekadas! Ja tu neesi pusaidzis, tad tev nopienti japadoma par savu intelektualo limeni. Bez apvainoshanas, bet tev ir problemas ar to, ja esi 21 gadu vecs

N navsvarigi 24.11.2008

emils, un vel, iemacies vismaz tuvu pareizajam rakstit latviski, citadak tevi nevar saprast!

E emīls 24.11.2008

tu teici, ka lmt pa sms nav jāmaksā

N navsvarigi 24.11.2008

Emils, idiot, palasi, ko es rakstiju

*******************************************************************************************************

Emīls, ar ko LMT mus apchakare? Mes nezinam, ka par to sms atnemas 50 santimi no kredita? Zinam! Bet, ideja dot bonusu 3 sant/min par ienakosho zvanu no cita operatora ir "nokopeta" no LMT. Ja loti daudz man zvana no citem operatoriem, tad tas atmaksajas ar okarti. Protams, labak, ja okartei butu taa, ka ir automatiski tas viss. Man uz okarti no citiem operatoriem nemaz tik daudz nezvana, tapec man shis piedavajums nav aktuals

E emīls 24.11.2008

tu esi lmt sponsors ha-ha

E elfa 24.11.2008

Pārklājums ir vislabākais, tas tiesa un man tas arī ir svarīgi, tomēr uzskatu, ka abonēšanas maksa ir par lielu, bet pieciešu.

S savējais 25.11.2008

Palasot emīlu, veicu aprēķinus par pamatu ņemto savu pēdējo LMT rēķinu:
sarunas LMT tīklā: 717, 04 minūtes
sarunas citā tīklā: 19, 30 minūtes
sms: 32 gab.

Esmu LMT abonents jau 8 gadu, tātad pienākas 5 līmeņa atlaides, man ir Formula 28 pieslēgums. Ņemot to visu vērā un aprēķinot summu par šīm manām komunikācijām, LMT rēķins sastāda: 30, 25 Ls

Pieņemto, ka sarunas citā tīklā es veiktu uz Bites tīklu (lai gan reāli lielākoties šie zvani uz citiem tīkliem ir uz Lattelekom), un saglabājot sarunas LMT tīklā esošajā daudzumā, aprēķināju, cik man izmaksātu, ja es būtu Bite klients:
BiFri sarunu karte: 59, 03 Ls
Bite Parunāsim: 39, 45 Ls
Bite 5: 38, 41 Ls
Bite varianti (500 minūtes): 28, 41 Ls

Kā redzam, vienīgais līdzvērtīgais tarifu plāns ir Bite varianti, kas ir pat par veseli 1, 84 Ls lētāk, nekā LMT pieslēgums.

Tomēr, cien. Emīls, pasaki man, vai aizbraucot uz Krāslavas rajona Kombuļu pagasta laukiem, ja man salūzt mašīna lauka vidū, man ir jāskrien n-tie kilometri ar Biti, lai es varētu kādu sazvanīt un izsaukt palīgus! Ar LMT man nekas tāds nenotiks, jo zona ir arī aizmirstajā Latgales nostūrī!

Piekritīšu tam komentētājam, ka viss ir atkarīgs no tā, kurā tīklā LMT, Tele2 vai Bite Tu visvairāk zvani, no tā būs arī atkarīgs tas, cik daudz maksāsi!

E emīls 25.11.2008

Ko tu murgo savējais bite varianti 15 tev pa 500.min ir jāmaksa tikai 15.ls Nezinošais stulbenis
Variants 3 Variants 6 Variants 10 Variants 15
Minimālā maksa par sarunām, Ls/mēn 3, 00 6, 00 10, 00 15, 00
Iekļautas minūtes zvaniem uz visiem Latvijas tīkliem 50 120 250 500
Мinūtes cena, Ls/min 0, 06 0, 05 0, 04 0, 03
Papildminūtes cena uz visiem Latvijas tīkliem pēc esošo minūšu iztērēšanas, Ls/min 0, 08 0, 05 0, 05 0, 05
SMS uz visiem Latvijas tīkliem, Ls 0, 05 0, 05 0, 05 0, 05

A aicis 25.11.2008

Ko cīnies Emīl par velti ar tiem LMT abonentiem.Viņi ir iesūnojuši n-tos gadus lietojot tos pieslēgumus un pieraduši rēķināt uz kuru tīklu un cikos zvanīs.Un lielākā daļa ir tikai dzirdējuši ka bez Nokia ir arī vēl citi telefoni pasaulē.Tur neko nepadarīsi.

Aicis tas tiesa vismaz 1. loģiski domājoš cilvēks

S saveejais 25.11.2008

Emīl, izlasi vēlreiz visu kārtīgi!!!

sarunas LMT tīklā: 717, 04 minūtes
sarunas citā tīklā: 19, 30 minūtes
sms: 32 gab

Ar Bite Varianti par 15 Ls man pietiek tikai 500 minūtēm! Par pārējām 217, 14 +19, 30 man nāksies piemaksāt, plus sms, kas veido arī gala summu!!!

Apnicis, ka tu mal vienu un to pašu, reāli neizlasot komentārus līdz galam!

Aici - ne reizi savā LMT klienta karejrā neesmu rēķinājusi, kad ir lētāk vai ērtāk zvanīt! Zvanu tad, kad man to vajag vai tad, kad to vēlos! Pie tam lielāko daļu sarunu veicu dienas laikā, kad tarifs skaitās dārgāks...

E emīls 25.11.2008

savējais tu gļuko Ieej bites māja lapa tur ir tarifu reiķinātāja un es paņēmu lmt formulu28 uzliku ka pa mēnesi es runāju 800.min un uzliku ka 100% runāju lmt tīklā un man izmeta arā, ka ar biti varianti 15 mēnesi ietaupi 11.ls es padomāju, ka varbūt bite savās intresēs reiķina un es pats izreiķināju un tiesi precīzi 11.ls ietaupi ar biti. Taka aizej uz skolu pamācies reiķināt, pirms raksti tādas glupības. Vienkārši kārtejais lmt lohs kas mēģina biti nomelnot, jo vini saprot ka lmt ēra beigusies.

N normunds 25.11.2008

Manā skatijuma lmt ir arī apaļas nuless

N navsvarigi 25.11.2008

Ar LMT abonentiem nav jacinas! Katram savs arguments, kapec vins lieto to vai citu operatru!

Emils spriezh te tik "gudri", jo acimredzami nav saskaries ar to, ka vajaga steidzami piezvanit, bet zonas ta nav... Pats jau ari nelieto Bite pieslegumu, bet BiFRi un spriedelē par pieslēgumiem. Paņem Bite pieslēgumu un tad redzēs, kādi tev nāks rēķini, ja bezjēgā ruināsi pa telefonu!

Vispar, ka jau mineju iepriekš, Tele2 un Bite piesleguma tarifu plani neatšķiras ipasi, bet, ja taa, tad jau labak nemt Tele2, jo vini ir ilgak musu valsti unparklajums kopuma kvalitativaks!

Emil, saprotu, ka esi safanojies par Biti del ta, ka tev ir tipa bezmaksas sarunas Bite tikla, bet no ta jau tikla parklajuma kvalitate augstaka neklus un Bite pieslegums izdevigask ari neklus! Saskarsies reiz, kad vajadzes steidzami pazvaniot, bet nav zonas, tad ari redzes, kaa tas ir!

E emīls 25.11.2008

Mana māsa izmanto biti varianti15 un viņa nevar tos minūtes norunāt viņa domā pariet uz bites varianti10. Jo bitei tarifu maiņa ir bezmaksas, nav kā lmt ka tarifu maiņa ir 15.ls tele2 30. ls bet bitei kaut katru mēnesi vari tarifus mainīt. Atkal tu mal veco nepatieso dziesmu, jo kurš lieto biti viņi saprot ka zona bitei ir ideala, un pārliecināsd par to un neviens no biti prom netaisās, bet no lmt gan ļoti daudz cilvēku iet prom, tas tev var nepatik, bet tada tagad ir šodiena, kāpeic man jāmaksā lmt 50. ls pa neko ja es paņemu biti 15 un runāju ļoti daudz un zonas ziņā tagad ari neko neatpaliek, es labāk tad ko es ar biti iekonomēju paņemu uz kredīta mašinu. Tā izdarija māsa, jo viņai arī pirms 6. mēnešiem bija lmt pieslēgums.

N navsvarigi 25.11.2008

Emīls, bezceris ar tevi kaut ko disktutet! Tu mal vienu un to pasu... Tu man, cilvekams, kurs lieto BiFri un okarti, centies pieradit, ka Bite zona ir lidzvertiga LMT un neatpaliek no tas! Tu neapvainojies, bet tu esi auna piere!

E emīls 25.11.2008

Es neteicu, ka neatpaliek, es teicu ka līdzvērtiga, tas nenozimē ka kautkur nau zonas ka tur vislaiku nebūs jo bites mājas lapa ir anketa un aizpildi to kurā konkrētā vietā tev nau zonas un viņi pārbaudīs, ja tiešām tur nebūs zonas viņi uzcels jo jau viņi 22 vietās ir uzcēluši torni izpildot klienta lūgumus.