www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

N normunds 12.11.2008

bitei nebus izdevīgi pacelt cenas, jo tad var zaudēt daudz klientus, jo tak tagad ar savu numuru var pariet pie cita operātora

N navsvarigi 14.11.2008

Normunds, cietis Bite Latvija zaudejumus, kaut kas mainisies! Nevar but, ka kompaniju apmierinas tas, ka cilveki parsvara izmanto BiFri, lai zvanitu loti leti Bite tikla! Precizak sakot, ar BiFri var zvanit Bites tikla 3 meneshus pa 1 latu! Kada kompanija bus apmierinata ar to? Nebus miera kompanija, cietis zaudejumus, daris kaut ko, mainis kaut ko... Manisies vadiba un tada BiFri karte bus tada pati vesture kaa tagad Toxic! Saks atnemt no BiFri konta mistiskas summa par sarunam uz citiem tikliem... Neies vinji ciest zaudejumus!

N normunds 14.11.2008

nē, ko vienīgi bite vēl uzliks 5.s minute uz citiem tīkliem

N navsvarigi 14.11.2008

Bitei jau ir tie 5 santimi/min uz visiem tikliem. Tad vel jo vairak, Bitei jabut kvalitativam tiklam, savadak iznak ta pati cena, praktiski, kas ar okartes tarfu planu Labais, kur ir 7.5 sant/min uz visiem tikliem, tikai kvalitate, gribi vai negribi, ir augstaka!

N normunds 14.11.2008

nju, bet uz lmt okatei sanak dargi ar to tarifu, un nets arī sanak dargi

N navsvarigi 14.11.2008

Paga, Bite ir piesleguma veids, ar kuru maksa zvanit 5 santimi/min uz visiem tikliem, ari uz Bite! Redzi, okartei ir atlaides par ilgu lietoshanu. Kad es ar okarti sasniegshu maksimalo atlaidi, man uz LMT tiklau ( LMT, Amigo, okarte) bus 5 sant/min, uz parejiem 7.5 santimi. Ja salidzina ar Bite tarifu 5 sant/min, tad tikls kvalitativaks. Pagaidam man ir cits tarifu plans, ar kuru man no okarte uz Amigo, LMT un okarti maksa nu jau 3.2 santmimi/min. Uz citiem tikliem ir dargak, tomer cilvekiem parsvara ir vai nu LMT, vai nu okarte vai ari Amigo.
Ja BiFri butu tada tikla parklajuma kvalitate kaa LMT, es neko neteiktu un izmantotu BiFri, bet taa kaa taa nav, tad es esmu ar mieru maksat vairak ar okarti un but mierigs, ka mani sazvanis! Letaka BiFri ir, bet kvalitates nav!

A Aleksandrs 14.11.2008

Tukspauri, idinji:)

N navsvarigi 14.11.2008

Agnese, pati tu tada! Mes te diskutejam un tevi ne viens neprasija list!

E EDGARS 15.11.2008

LMT Smird

N Navsvarīgi 15.11.2008

LMT ir ļoti dārgs operātors un arī daudzkur nav zonas, Kur ta prāts tādus tarifus likt virsū, kas es pišu milonāra meitu?

N Navsvarīgi 15.11.2008

Tieši, tā jo Lmt uz citiem operātoriem ir 17.s bitei 3s tele2 4.s un savā tiklā lmt bez atlaidēm 5.9s un ar pašu aukstāko atlaides līmeni 4.2 debiliķi es lmt lietoju 10. gadus un man viņi atlaiž tikai 1, 5s. Murgs tā ir ņirgāšanas par klientu. lauzīšu nākam mēnesi līgumu ar lmt. viņiem būs par vienu uzticamu klientu mazāk.

LMT suck!

N Navsvarīgi 15.11.2008

A man pajāt es lietoju bifri nekādu ierobežojumu, un norunāju tikai 10.ls Visu cieņu bite

J Jonas 15.11.2008

Bite pavisa, nerullee. Zonas vietam vispar nav, SIM karte primitiva...

J Jonas 15.11.2008

LMT ir dargaka par Bite, toties kvalitativaks tikla parklajums. A, kam man letaki pakalpojumi, ja es tos nevaru pilnevrtigi izmantot. Bite SUCKS!

J Jonas 15.11.2008

Es lietoju ari okarti un tai tikla parklajums ir labask, neka Bite.

N NAVSVARIGI 15.11.2008

Jonas, tas ka tu zem mana varda uzrakstiji komentarus par LMT, nenozime, ka es ta domaju. Saproti, nelieto LMT, ja nepatik. Es ari nelietoju LMT pieslegumu, bet gan OKARTI, kurai tarifi ir zemaki. Ja tu lietotu Bite pieslegumu, tad ari rekins butu lielaks, neka ar BiFri.

N Navsvarīgi 15.11.2008

Bitei arī ir kvalativs tīkls un sim karte bitei ir viss modernākā, Jo es ieju specijālā bifri sadaļa un pats kontrulēju savas izmaksas un es ierakstu drauga numuru un varu draugam kredītu parsūtit, kā ari sos zvans. nu es ieju bifri mājas lapa, katram bifri lietotājiem ir savs konts un es bifri mājas lapā varu redzet, top 5 numurus kuram biežāk zvanu, kā ari tekošo mēnesi un 3. mēnesus atpakal savas izmaksas un katru numuru uzkaita un cik san man ir novolkts un cik sms es esmu aisūtijis. un tas nav viss bifri mājas lapa var redzēt visu, es katru santimu redzu kur es esmu izlietojis

B Baiba 15.11.2008

Skats no malas...Nav Svarīgi izskatās, ka nav vairāk ko darīt, kā ar visām četrām aizstāvētl LMT. Interesanti, interesanti...

N Navsvarīgi 15.11.2008

pa, kadu jonasu tu murgo