www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

N NAVSVARIGI 11.11.2008

Linda 27-03-2008, tu, gadijuma nepiesledzi kadu no Formulam? LMT ir tris Formula piesleguma veidi. Atshkiriba ir minimalaja menesha maksaa. Ja njem Formulu 8, tad runaa vai nee, bet maksaa 8 latus katru menesi. Ir vel, ja nemaldos, formula 18 un formula 28. Ja esi izvelejusies Formula 18, tad nav brinums, ka tev nak tads rekins. LMT te nav vainigs. Kad izvelies pieslegumu, sakumaa uzzini, kas un kaa un tikai tad apvaino operatoru! Formulai 8 ir visaugstakie tarifi, cik man zinams, bet formulai 28 viszemakie. Ja neapmierina kaut kas, var pariet uz Formula 8 un viss bus chikenieka, menesi, ja normali runasi, bus ap 10 latiem rekins! Mana sieva panema mazcenas mobilo ar Formula 8, tas nozimeja, ka minimala menesha maksa bus 8 lati+ 2.95 par mazcenas mobilo. Kopa 10.95, ja neparsniedz minimalo menesha maksu 8 latus. Cik atceros, vinai maksimalais rekins bija kaut kadi 15 lati. Un, starp citu, nekads PVN, cik skatijos rekinus, nebija, atshkiriba no Bite, kur manam pazinam atnaca rekins un no tas summas, kuru vins norunaja bija vel PVN. Vai nu tapec, ka parsniedza minimalo maksu, vai nu tapec, ka vnk bija tas PVN

A aicis 11.11.2008

Kā var būt kaut kam kvalitatīvāka zona?Var būt stiprāks signāls vai labāka balss sakaru kvalitāte.Šeit neredzu īpašu problēmu nevienam operatoram.Neredzu argumentus kāpēc maksāt 8lati mēnesī un vēl par numura noteicēju ja var maksāt piecīti un vēl par brīvu saņemt īsziņas par nesaņemtajiem zvaniem un vēl mājās nolikt telefonu ar karti no kuras jebkurš var tev un citiem šaja tīklā zvanīt pilnīgi par brīvu bez nekādām grupām un speciālām atjaunošanas kartēm utt.utt bezlimita sms par 2 lati un viss pārējais.Un poh visi līmeņi un lojalitātes programmas, tāpat ir lētāk un nekas nav jāpiedomā jo tarifs visur un vienmēr vienāds.A kas iesūnojuši LMT tīklā paši vainīgi, es savu palielu naudu viņiem esmu ilgākus gadus maksājis un vairāk netaisos.

N NAVSVARIGI 11.11.2008

Aicis, ar pieslegumu Formula, nekada maksa par numura noteicweju nav! Acimredzot, parklajuma kvalitati ari nosaka signala stiprums. Ja Bite izmanto modernako tehniku, kapec tad zona ir sliktaka?/

A aicis 11.11.2008

Bāzes staciju skaits ir mazāks.Bet signāla stiprums nemaina sarunas kvalitāti, izņemot brīdi kad tas jau ir uz minimālās robežas.Tās ir ciparu tehnoloģijas īpatnības.

J jonas 11.11.2008

Es uzrakstiju jus dauni aprobezotie lmt lietotaji kadi smirdigai lmt ir tarifi! un kāpeic man menesi ar lmt vajag maksāt 50 ls kad ar bifri es 6x mazaku sumu iztērēju! jus tak esat debiliķi

N NAVSVARIGI 11.11.2008

Jonas, tu ar savu BiFri nemaksa pat 1o latus menesi! Par kadiem 50 latiem ar LMT tu runaa?? Vajaga kontrolet to, cik runaa un nebus nekadu problemu!

Aicis, nezinu, kadas tur ir ciparu tehnologijas, bet zinu to, ka ar LMT man nav un nebija nekad tadu problemu kaa ar BiFri.

N NAVSVARIGI 11.11.2008

Jonas, tu esi kadreiz lietojis vispar LMT, okarti vai Amigo??

J jonas 11.11.2008

Vnk mani draugi lietoja lmt! un es salidzinaju minutes ko es ar bifri runaju un ko draugs ar lmt formula8 minutes vienada bet man 8ls vinam 47ls! vot tada starpiba ir starp lmt un bifri

N NAVSVARIGI 11.11.2008

Jonas, tada gadijumaa tavs draugs plerguloja pa telefonu parak daudz. Jaierobezo sevi!

Bet ar bifri nav sevi jaierobezo un pa 10.ls ir gruti norunat

N NAVSVARIGI 11.11.2008

Jonas, tak lieto to Bifri, cik tev lien! Man menesi pat 10 lati uz sarunam neaiziet!

N NAVSVARIGI 11.11.2008

Jonas, var saprast, ka tu aizstavi Bite, jo kaa nekaa tev butu izdevigi, ja lielakam cilveku skaitam butu Bute, jo neatnemas no BiFri kredits par zvaniem Bites tikla. Bet, taa kaa vairums cilvekiem joprojam LMT un Tele2, tad tev ir shkrobe un liela aplaushanas! Uz citiem tikliem jamaksa 8 santimi/minute ar ne but ne to labako parklajumu. Shaize! tad jau labak panemt okarti un zvanit uz citiem operatoriem par 7.5 santimi/minutee!! Tikla parklajums ari labaks... Tu te vari stastit par Bites perfekto parklajumu, cik tev lien! Cilveki ir lietojusi to pashu Tele2, Biti, LMT un zin atshkiribu!

N NAVSVARIGI 11.11.2008

Jonas, un shai sakara tu gribetu, lai cilveki no Tele2 un LMT nak uz Biti, bet nebus taa, jo cilveki redz, kas ir kas, kaut tu te parplisti lamajoties uz tiem, kas lieto LMT pieslegumu vai okarti. Ar Biti bus tas pats, kas ar tele2! Nebus taa vadoshajas pozicijas, lai kaa ari tu ne gribetu un visiem nebus Bite! Var te teikt, ka mes, kas izmantojam LMT tiklu, esam idioti u.t.t., bet no ta nekas nemainisies un cilveku domas par Bites nekvalitativo tikla parklajumu nemainisies! Tur tas suns aprakts! Jo redzi, lideris mobilo telekomunikaciju jomaa ir LMT. Shaize, vai ne? Kam ir Bite? Parak mazam cilveku skaitam. Nu, pievilinas vini kadu nelielu cilveku procentu uz ar saviem tarifiem, bet cilveki redzes, ka parklajums ir slikts un atteiksies atri no shi pasakuma. Es varu atkartot: man kolegis panema Bite pieslegumu un jau no pasha sakuma splaudijas, jo no darba Rigas centra nevareja sazvanities. Atnaca rekins un vins izshtukoja, ka izdevigak panemt to pashu okarti. Par santimu dargak, toties kvalitativak. Un te ti vari man iepust pecpusee! Neies cilveki uz Biti!

J jonas 11.11.2008

Bite izkonkures Lmt pa visiem 100% jo Bitei lietuva ir 1.8 mil klientu un viņi zina kā klientus piesaistit un bitei lietuva 2007 gada bija 198 milijoni peļna, bet lmt 2007g bija tikai 47mil ir starpība! un 2008 gada jau pa 3. ceturdalam jau ir 180. milij peļna! Taka bitei ir nauda, jo bite lietuva ir tas pats kas latvija! Un bitei tak vē ir līgums ar vadafonu un šo giganta priekš lmt ir apaļas 0

G gggiiii 11.11.2008

Par pelnju ierunājies :D LMT jau savu ir atpelnījuši un šiem poo... Tā kā LMT ir kvalitāte...

N NAVSVARIGI 12.11.2008

Jonas, Tele2 ari ir klienti Krievijaa, Niderlande, piemeram, bet tas nenozime, ka T2 ir apsteigusi LMT Latvijas tirguu... Tele2 ari ir nauda, un ko tas dod vinjiem? Runa ir par KVALITATI!!

N NAVSVARIGI 12.11.2008

Jonas, nomierinies!! Cilveki neskries masveida uz Bite tikai tapec, ka taa ir letaka. Svariga lieta ir kvalitate! Man viena alga, cik noplena LMT, Bite un Tele2, bet man svarigi, ka es varu normali zvanit un mani var sazvanit. Un, citiem cilvekiem tas ari ir svarigi, it ipasi darijuma cilvekiem. Nevar neko nokartot, kad dzirdi tikai zilbes un saruna vispar aptrukst, kaa man tas ir daudzkart bijis Rigas centra darbaa ar BiFri! Taa kaa, vari te nelobet Bite intereses, cilveki pasi saprot visu bez "tik gudra" cilveka kaa tu!

J Juse 12.11.2008

Patiesībā LMT pieslēgums tik tiešām izmaksā vairāk, pirmkārt - tā ir abonēšana - 4.70 (nu labi, tiem, kuriem ir kurš tur n-tais līmenis, ir atlaides), bet + numura noteicējs = tie 5 lS sanāk tā kā tā. + PVN, kurš atkarībā no rēķina arī ir apmēram 5 LS. Uzskatu, ka 10 latus LMT maksāju ne par ko.
Arī sāku apdomāt no LMT pieslēguma atteikties.

J Juse 12.11.2008

Tapat neesmu sajūsmā par neizprotamajiem paaugstinātas maksas pakalpojumiem. Par pagājušo mēnesi izmantoju tos tikai 2x. Abonēju tikai draugu statistiku + galerijas. Rēķinā uzrādītas 16 (!). Jautri! :)
Kā to nokomentētu dedzīgie LMT aizstāvji?:)

J Juse 12.11.2008

treškārt, ārpus Rīgā manā mājā LMT nav zonas, lai varētu runāt, jāiet ārā. Tele2, nez kāpēc, runājās pa saviem telefoniem jautri čalodami...
Tas būtu viss.