www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

M Martins 28.11.2008

Tu esi mulke, pirms liguma parakstisanas vienmer ar to ir jaizlasa un ja tur ir rakstits abonesanas maksa 15Ls tad ar to ir jarekinas vai ari nevajag parakstit ja tas ir par daudz prieks tevis...

N navsvarigi 28.11.2008

Emīls, tu esi bezcerigs gadijums. Tu to zinaji? Es tev, ipashi gudram, vel reizi atkartoju: es lietoju gan BiFri, gan okarti un man un man ir lieliska iespeja salidzinat tikla parklajuma kvalitati dazadas vietas Riga un tikai! Man no okartes uz LMT tiklu, kas ir visplashak izmantotais un attistitakasi uz sho mirkli, maksa zvanit 3.2 sant/min! LMT ir dazadi tarifu plani un nevajaga iecikleties uz tiem 17 sant/min uz citiem tikliem, jo atkal atkartoshu, ka LMT ir visattistitakais tikls Latvija un uz to no LMT piesleguma ir letak zvanit, it ipashi, ja ir kaut kadi atlaizhu limenji. LMT daziem piesleguma veidiem ari nav aboneshanas maksas! Un, es tev vel reizi, atkartoshu, labak izvelies to, ko raksti. Droshak jutisies. Ko tu lieto? BiFri! kapec nelieto Bite pieslegumu, ja jau tik slave to? Atbrauc uz Rigu, es ar tevi aizieshu uz vietam, kur bite zona ir nekada un kur nevar normali parunat ar Biti un ja tas ta ir, tu apedisi to telefonu kopa ar BiFri, negribi???

N navsvarigi 28.11.2008

Vienigais Bites produkts, ko verts ir lietot, ir BiFri un tikai tiem, kuriem par zvaniem uz Bite neatnemas nauda! Viss! Piesleguma tarifi ir loti lidzigi T2, bet tikla parklajums T2 augstakas kvalitates, tad nafig tas BIte pieslegums ar tadu zonu??

E emīls 28.11.2008

lmt zuna sūds bitei zona idala

N navsvarigi 28.11.2008

Ka tu to vari apgalvot? Nu, tu raksti galigas mulkibas. Tur, kur tu dzivo, var but ir Bitei zona laba, bet man Riga ir problemas. Tev maza berna sprieshana: LMT zona suds, Bite ideala! Uz ka tu pamatojies? Es ta varu salidzinat!
Es saprotu, ka tagad cilveki Latvija dzivo taa, ka grib letak un ari tevi saprotu, ka tevi apmierina, kad ir letak un tas ir svarigi musdienu cilvekiem! BiFri tiem, kas runa Bite tikla un viniem neatnemas par to kredits, ir laba lieta, bet citadak Bite, vismaz pagaidam, piedava nekvalitativakus sakarus par LMT! Var runat par tadam lietam, ka mobilais internets un vel kas, bet tieshi mobilajos sakaros LMT ir lideris, jo vini darbojas kops 1992. gada, bet Bite ienaca musu tirgu kaut kadus 3 gadus atpakal un gribi vai ne, bet vini nevar sniegt tada limena pakalpojumus kaa LMT. Tai pat laikaa, Bite ir letaka, bet par zemakas kvalitates preci nevar prasiat augstu maksu! Tapec ari ir ta starpiba cenrazhos! Un, katram ir tiesibas izveleties, ko lietot! gribi, lieto BiFri, man ir viena alga! Tikai nepalaid muti un neapsauka LMT lietotajus, jo katrs ir tiesigs izveleties, ko izmantot!!! Nestridesimies un tiesham izvelies izteicienus!

S savējais 28.11.2008

Nav svarīgi - varbūt pietiek?! Emīlu tu nepārtaisīsi un nepārliecināsi, lai tak viņš muld ko grib! Mēs lietojam to, kas ir izdevīgi mums un punkts. Saglabā pašcieņu!

E emīls 28.11.2008

Es varu runāt normas robežās, tikai man uzdzen asinis, kad saka ka bitei nav zonas, jo pats lietoju bifri un braukāju pa visu latviju un zona ir vienmēr un visur.

N navsvarigi 28.11.2008

Atvaino, ka es pateicu, ka Bitei nav zonas! Bitei vietam tads tikla parklajums, ka nav jegas no telefona!

N navsvarigi 28.11.2008

Kur tu bruak? Tu cauru dienu sedi internetaa. brauka vinsh pa Latviju... Nesmidini tautu!

Tagad man ir atvaļinājums lidz 21. decembrim

I Inga 04.12.2008

Par LMT varu teikt tikaj to labaako, esmu shajaa tiiklaa jau 9 gadi.Reekini visaadi ir bijushi bet tikai tik cik biju norunaajusi pretenziju nekad nebij.Varu pat pateikt vairaak, kad aizbraucu dziivot uz citu pilseetu tur bij loti slikta zona.Es uzrakstiju veestuli uz LMT un paluudzu lai uzliek jaunu torni manaa rajonaa, peec meenesha 500 metru attalumaa es no loga veeroju LMT torni, par ko es viniem izsaku lielu paaldies!

A Aleksandrs 04.12.2008

Ooo, vajadzes uzrakstit lmt, lai man pie majas uzcelj torni, jo mana meza zona ir tikai majas viena kaktaa:D
Jau aiz laika izsaku pateicibu.
lmt ilggadeja kliente:D

U URBIS 05.12.2008

NU REĀLI KRETINI KA REKINA SUMAS KAA GRIB..

N Navsvarigi 05.12.2008

Urbis, tev nav nekadu argumentu, lai to pieraditu! Ne viens jau tavu rekinu nevar redzet! Taa kaa, nepuksti te!

A Aleksandrs 05.12.2008

Nav svarigi, tu esi loti slims:D

E emīls 05.12.2008

Agnese, vo vo Nav svarigs ir nojūdzies

J janka 06.12.2008

nudien izskatās ka te tagad raxta pokemoni. Esmu LMT klients jau 7 gadus un ne reizi nav bijušas problēmas ar mistiskajiem rēķiniem. Viss ko esu norunājis par to esmu arī maksājis. Tagadman ir 2 pieslēguma nr LMT un labs atlaižu līmenis un par abiem nr mēnesī maksāju 16 Ls. Tā kā izskatās ka raxta autors un vel daži vai nu lej tādu sviestu ka maz neliekas vai nu nejēdz vispār nopētīt savu rēķinu.

J Juris 06.12.2008

Ar LMT ir jāuzmanās!

J janka 06.12.2008

Juri dzīvē ir jāuzmanās itin visur. Arī jāuzmanās no tā ka ja cilvēks te nepamatoti nomelnos uzņēmumu - un ja izrādīsies nepatiesa apmelošana - itin fiksi dabūs rokā un tad gan raxta autoram gan pārējiem gaudotājiem vnk liks atbildēt pēc likuma panta "par nepatiesu ziņu sniegšanu" ;)

J Juris 06.12.2008

Točno! Tad es vairs nerakstīšu tādus apgalvojumus, jo pašam ir Tele2!