www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

I Ina 11.04.2009

Man bija lmt un lattelecom. Rēķins pa abiem sasniedza 40LS. Tagad man ir lattelecom minimālais 50 saņtiki mēnesī (zvanīšanai neizmantoju, bet var pazvanīt uz ārzemēm ar kodu), okarte (lietoju ieejošajiem zvaniem no sava māmuķa plus numura noteicējs par brīvu, reizi 3 mēn 1 ls), un tele 2 brīvais 14 kopā ar internetu 1 ls. Kopā mēnesī pa visu sanāk ap 16 ls. Runāju un sērfoju (cenšos bez bildēm) pēc sirds patikas. Tā lūk.

N navsvarigi 11.04.2009

kam ta ieliek?jau jums klientu nepalika, kam likt:D:D:D:D Varbut tikai tavai sievai ielikusi;)
Komentēja: Ir Svarigi

*********************************************************************************************************

Aizveries! Kapec mums?? Es neesmu LMT darbinieks, nedz LMT dileris. To es atkartoju prieksh ipashi "apdavinatiem". Jā, ja skatas no parasta pateretaja viedokla, tad LMT ar jaunajiem tarifu planiem "ieliek" visam Bitem un T2, kuri nebeidz manit cilvekus par tikla parklajumu, parliecinoshi. Neveicu uzskaiti, cik LMT ir klientu, bet varu pateikt tikai vienu: visi tie stasti, ka no LMT nu tagad masveida iet projam klienti, izskatas pec pasakam un "miglas pushanas acis" cilvekiem no LMT konkurentu puses, kuri ne tuvu nespej piedavat tadu kvalitati kaa LMT. Man ir pietiekami pazistami cilveki, kuriem ir LMT pieslegums vai okarte un kaut kaa vini nesteidz skriet uz BiFri, Bite pieslegumu vai T2! Jā, pielauju, ka ir atsevishki gadijumi, kad cilveki no LMT aizgaja pie citiem, ta pat kaa uz outru pusi, bet tas neliecina, ka nu masveida visi tik iet uz citiem operatoriem, it ipashi jau uz Bite, kaa shai saitee tiek pasniegts, visdrizak no Bite darbinieku puses. Tas bija agrak, bet tagad, kad ir iespeja mainit ieksh LMT tarifu planu, cilveki to dara! Cilveki ari ir parliecinajushies, cik Bite un T2 reklamas atbilst patiesibai, kad runa ir par tikla parklajumu un nedomaju, ka tagad nu visi metisies uz Bite un T2. Nebutu ta BiFri akcija vasaraa, man, ieraugot BiFri reklamu, nemaz i prats nenesas uz to, lai parietu uz BiFRi. Tik un taa, tagad gaidu, kad tad Bite visus tos, kas pargaja pie viniem akcijas laikaa, "uzmetis" un nebus vairak bez maksas sarunas. Tad nu gan es savu BiFri metishu ara!

A ally 21.04.2009

he man bij foršāk, man bija telefons bez interneta un man atsūtīja rēķinu par interneta (wap) lietošanu, tātad par tjipa zvaniem 10ls un par internetu 60ls, es ar visu telefonu aizgāju uzreiz pie galvenā un parādīju ka manam telefonam nav nekāda wap, tas atteicca ka viņiem sistēmā parādās ka esmu lietojusi..xa xa..man mājās kompis un es kā muļķis sēdētu sutkas wapā? pie tam ja telefonā tāda vnnk nav...
un galvenais ka ar viņiem nav jēgas cīnīties..grr

H Helvijs 25.05.2009

Nevaig sadi uz reiz visu vainu novel, kadreiz paintresejiem kapec ta! Vajag atrast piemerotu piesleguma veidu, pec tagadejam tarifikacijam abi opertori ir vienlidzigi!! LMT=Vienadais, TELE2=Brivais.

A albis 07.06.2009

tu esi izredzētā uz apčakarēšanu atbrīvo prātu tā mēdz pie Mums notikt.

S Svariņi 14.09.2009

Moš Tev ir tāda formula kur 15 latus minimums ir jānorunā? Tādēļ arī nāk 15 ls summa, jo ja tu iztērē mazāk par 15 ls - maksā ng 15, bet ja vairāk - maksā tik cik tu iztērēji :)

A acteks 11.11.2009

LMT nu gan nav "rulez".( Biju O'Kartes lietotājs kādus 6 gadus. Kā maksāju ap 4-5 Ls katru mēnesi, ta arī visus 6 gadus. Pie tam zvanīju diezgan maz - tagad uz BiFri nesanāk pat 2 Ls mēnesī. Pie tam O'Karti vajadzēja papildināt vismaz par 3 Ls katru mēnesi, bet Bites BiFri var 2 Ls uz 3 mēnešiem paņemt. Un, protāms, ar draugiem varu pļapāt bezmaksas, nedomājot par kaut kādām mistiskām "O'Kartes draugu" grupām - kādēļ, ja viss Bites tīkls ir "draugos" tagad.

A acteks 11.11.2009

Un, protāms, svarīga piebilde - es nedzīvoju nedz "Gadjukino" ciematā uz LV robēžas un dziļi pagrabos arī nenacu, tā kā ar Bites pārklājumu nav ne vainas.))

I innnn 02.12.2009

LMT buuutu ok ja par nr noteiceju nebuutu jamaksaaa... :D

K Katt 23.05.2010

Biju LMT kliente pat Vip kliente, bet ja uz diviem numuriem atnak rēķins 54Ls tad jau ir par traku, Es nesaku ka viņi mani šmauca, bet gan to ka tikai tad kad gāju prom no viņiem man ieteica ka varētu mainīt pieslēguma veidu maksā 4Ls mēnesī 1500min LMT tīklā un 500uz citiem.
Nu tas taču ir super, bet kādēļ tikai tad piedāvāja kad biju jau izlēmusi aiziet?

F fghhfgertg 13.06.2010

Un veel taa reklaama ja maksaasi par sms tad dziivosi graustaa bet ja nemaksaasi par sms vareesi atljauties labu dziivokli pilseetaa! :D Murgs! kaads taam muljkjiibaam arii tic? :D Nozeelojamas reklaamas ar pasleeptiem zemtextiem! LMT ir vislabaakais!!!

D Dmitrijs 13.06.2010

Paruna ar viniem, man ir LMT pieslegums un rekins ir ne vairak ka 8ls menesi, jo ir formula 8 tarifs, bet ir citi piemeram formula 2 vai 4 atgarigi no tavam prasiba.

D Dacīte 03.07.2010

LMT is vislabākie!!! Lietoju LMT jau 7 gadus un netaisos nekur pāriet! Mani apmierina savienojuma kvalitāte un arī cenas!

Tagad man ir LMT pieslēgums "Mūsējie". Par 1000 minūtēm un 1000 īsziņām mēnesī es maksāju ~4Ls.

Nav slikti, ko? :))))
Reāli parasti sanāk izlietot ap 500 minūtēm un 200 īsziņām.

S sami 25.03.2011

Nu reāli tu taču ņem pieslēgumu, un ja tev jāmaksā 15 ls katru mēnesi...15ls tev katru mēnesi ir jāmaksā obligāti, tu vari izrunāt 10 ls bet maksāsi tu vienalga 15ls.
ja tu piemēram pierunā uz 17ls tad tu arī maksāsi 17ls, bet 15 tev ir obligātais...bet tik lieli rēkini tev ir par to ka visdrīzāk tu to neapmaksā laicīgi, un tev iet procenti...tāpēc arī sanāk lieli rēkini...

A alex 23.04.2011

Nu, kā var tā TARKŠĶĒT>>>

S saulus 25.04.2011

LMT ir mesls un krapnieki

M mario 29.05.2011

palidziet ludzu atras kadu pieradijumu, kur bifri solija numura deriguma terminu gadu! PALIDZIET LUDZU! Baigi gribu izdupset bifri!

T Tele 2 labāks 16.08.2011

Manā telefonā ir divas kartes - darba LMT un privātā Tele2. Varu droši apgalvot, ka tīkla pārklājums ir vienā līmeni, dažās vietās Tele2 pat labāks. Izdrukas Tele2 e-pastā nāk kopā ar rēķinu bez papildmaksas, LMT izdruka ir jāpieprasa un maksā 1.50. Tele 2 rēķinus vienmēr varu pārbaudīt, izkontrolēt meitas (9 gadi) zvanus, kuras tel. Nr. ir pieslēgts pie mana rēķina.
Kā privātpersona esmu bijusi LMT klients neilgu laiku, jo, pat nemainot runāšanas ieradumus, maksāju 3 reizes lielākus rēķinus nekā Tele2.

D Dupsis 21.10.2011

Ja mans viratevs panjema LMt, kur menesa maksa bus 4 lati un kaut kadi santimi. Izradijas, ka atnakot rekinam bija 22 lati par internetu, un + vel 13 lati par sarunam-kopa Ls 35. Interneta tika lietots e-pasts un pat reti. Aizgajam uz LMT un pārbaudijam visu, kas ir kaa, un vini atvainojas, ja sajaukusi telefona numurus, tapec taa viss sanacis. :D
bet smiekligi.

K Karambola 26.02.2012

LMT pedejie pidarasi!!! Nevienam neiesaku.Naudas suknetaji, baroju labu laiku beidzot apnika maksat milzigas summas un pargaju uz meteoritu pa 4 lati 2000 minutes.Tak tie kropli man zvana un nelaiz valaa saka piedavasim visu to pasu ko meteorits jo jau biju iebarojis gadu pa 30 lati menesi.beigas pierunaja un gadu paliku, pec gada atsedza un sakas karteja suknesana.tad pec menesa bija pedeja akcija uz meteoritu atkal aizgaju ar savu numuru un uztaisija man jaunu sim, sie pidarasi atkal man zvana un piedava palikt vinu tiklaa.es saku kapec tad mani atsledzat pirms menesa kad bija pa 4 lati 2000 minutes, bet siem mute ciet un nezin ko pateikt.ta ari aizgaju uz vislabako tele 2