www.sudzibas.lv LMT LMT pieslēgums

LMT - LMT pieslēgums

LMT!!!iet runa par pieslēgumu...
kur man bija prāts paņemt LMT pieslēgumu...
pusgadu noturējusies un atmetu ar roku...tas nav reāli...visu laiku nāca tādi rēķini - vienkārši ārprāts!
pēdējo mēnesi pamēģināju tā...nopirku ZZ karti un runāju pa to!LMT neizmantoju vispār!
mēneša beigās atnāca rēķins no LMT -jā, mazāks, bet tik un tā...15Ls rēķins!!Par ko???Par to, ka neviens neizmantoja!!!
Tādi krāpnieki...Tā kā domāju, ka tā ir visiem un vienmēr...ja atnāk rēķins par 30Ls, tad var uzskatīt, ka reāli esat norunājuši apmēram 15Ls!!!

N navsvarigi 13.12.2008

Paaudzies sakumaa, pec tam kaut ko spriedisi! tagad nav ko ar tevi i diskutet!

A Aleksandrs 13.12.2008

ja regulari visus savus klientus apcakaret uz 5-6 Ls, tad lmt nekadas krizes un klientu ligumu lausanas nebaida.Jo sudzibu reitingaa lmt rullee.Kas gan kakim asti cels, ja ne pats.
Nu krapj lmt savus klientus, pat ilggadejos aciis skatidamies.

L Leila 13.12.2008

LMT ir riktīgi naudas plēsēji!to sapratu jau pirms pāris gadiem...runāju tāpat kā agrāk, bet tagad ar TELE 2 maksāju uz pusi mazāk, kā ar LMT...tagad ir doma pamēģināt ko jaunu un pāriet uz BITI...radi un draugi, kas ir BITĒ, ir sajūsmā...laba zona, mazi rēķini, izdevīgi tarifi, savā starpā bez maksas...nevajag iesēsties uz viena, vajag pamēģināt, ko citu, tad zina, kur labāk!ja nepamēģināsi, nekad neuzzināsi!!!

S saulus 14.12.2008

man personigi ir bites karte bifri, un es maksaju 8.sant.min.uz jebkuru operatoru, bites tikla PA VELTI VISU MUUZZU, nesuudzos, loti daudz draugiem arii bifri.nesuudzos.-ko var likt pretii lmt?5.sant.min.savaa starpaa?smiekliigi.

S saulus 14.12.2008

kam man maksaat kaut kaadu piesleegumu 14.ls+3.sant minuutee, ja man ir bifri prieksapmaksas karte, meenesa maksajums neparsniedz 5.ls jo bites tiiklaa pa velti VISU MUUZZU, UZ CITIEM tiikliem 8.sant.min?gprs 7.sant.megabits zona ir visur

I inga 16.12.2008

Kamēr man bija vietējais + pieslēgums, runāju vai nerunāju katru mēnesi rēķins bija no 21 - 30 ls. Tagad paņēmu formulu 18 un nevienu meenesi neesmu 18 ls norunājusi, kaut runāju pa labi, pa kreisi. No tā laika nekad nav bijis jāmaksā vairāk pa 20 ls. Ja runājiet daudz, ņemiet formula 18, ja mazāk, ta formula 8. un viss i čiki piki.

P Peeteris 04.01.2009

esmu bijis LMT klients no 98 gada, ja nemaldos. reekjini zem 20 ls faktiski nekad nav bijushi. parasti ap 25. ir gadijies arii pie 50 norunaat. peedeejos meeneshos ciitiigi tureejaas ap 22 - 24 ls. tagad esmu paargaajis uz Tele2. panjeemu telefonu uz nomaksu, kas meenesii sastaada 1, 95, no reekjina nost savukaart naak 3 ls atlaide kaa paarnaakusham no LMT ar savu numuru. un kaa nu bijis kaa ne - runaaju taapat, tacu reekjins bija knapi 10 ls. labi, pieskaitam to vienu latu klaat, kas ir atlaide. 11. starpiiba starp 22 un 11 ir preciizi puse. tieshaam, kaadeelj maksaat vairaak? kvalitaate ir nedaudz caabiigaaka, bet ne tik, lai es piemaksaatu divtik.

lai veicas ;)

L LMT kliente 13.01.2009

Lmt kliente esmu daudz gadus, bet lai gan nesūdzos par to ka faktski nevienam nezvanu un maksāju 15-25ls tāpat, tomēr šoreiz jau dusmas uznāk. Nesamaksājās automātiskais rēķins, bet viņi nenosūtot jauno rēķinu atslēdz man izejošos zvanus, pietam pamanīju ka tomēr jaunais rēķins un vecais jau ir nākamajā dienā nomaksājies, gribēju uzzvanīt uz LMT klientu numuriem, bet arī uz tiem es nevaru uzzvanīt, jo izejosšie zvani slēgti.Kas par apsurdu rīcību, ka pat uz bezmaksa LMT klientu apkalpošanas numuriem nevar uzzvanīt.
Tieši šobŗid sāku apsvērt domu par BITi vai to pašu Okarti, cik zinu tur vismaz abonēšana nav 6ls+PVN nav jāmaksā.

X xxxxx 13.01.2009

Nolasijies bernu bars... LMT pieslegumam liek preti BiFri, kas ir priekshapmaksas karte... Nav ko te diskutet!

L LaukuVecis 28.01.2009

...man ir 3 telefoni, katrs savā tīklā... ne krutie, bet lētie modeļi... šādi es ietaupu vismaz 50-80% uz sarunām...
LMT man pēdējo gadu piesūtījis rēķinus, kas pārsniedz jau 200 Ls!!!... neloģisks īsziņu apjoms... nelielā laika sprīdī 1000... strīdēties bezjēdzīgi, neko pierādīt protams nevaru, lai gan zinu, ka tā ir kļūda... diemžēl regulāra... palicis esmu tikai tāpēc, ka LMT klients esmu jau no pašiem LMT pirmsākumiem, un ceru, ka tomēr kautkas mainīsies... tikai minimalizēšu visu, kas uz LMT attiecas... tiem, kuri ir LMT tīklā zvanīšu no šitā pieslēguma... pārējiem no ZZ, vai Bifrī... kas attiecas uz LMT i-biroju, tas ir pilnīgākais murgs!!!... krietna nauda par lietām, kas vispār nestrādā!... tornis tepat, kilometra attālumā, bet nets nestabils, ļoti bieži uzkarās, piem. inbox veras vaļā 2 līdz 10 minūtes, bieži vien izmet no lapām ārā... diemžēl te, laukos vienīgais nets ir mobilais... pamēģināšu Triatel... cik esmu zvanījis - jau vairāk kā gadu, par šīm problēmām uz LMT, visbiežāk atbilde - brauciet uz Rīgu, rakstiet iesniegumu... vai ta man ir kautkur jābrauc un jārisina citu problēmas???!!!... oktobrī aizsūtīju oficiālu iesniegumu, sakarā ar šo lietu, klusums... kad sāku interesēties, saņēmu atbildi, ka mēneša laikā izskatīšot un došot ziņu... takš šitas teikums laikam viņiem ''uzkārās''... jo cik pēc tam esmu interesējies, vislaik sola mēneša laikā dot atbildi, bet nets viuenalga neiet... stulbums kautkāds!!!... st. citu, nav vaina kompī, arī kaimiņiem negāja, un arī citos kompjos neiet...

L LaukuVecis 28.01.2009

un - kāda starpība ko tam ''krutajam'' LMT pieslēgumam liek pretī... vienalga, kaut vai tas būtu tamagočī, galvenais, lai pa sakarīgu naudu būtu normāli sakari...
...st. citu - šos komentus te varēju ievietot tikai ar kādu 5to piegājienu... jau izstrādājies paradums - pirms ko sūtīt netā, saglabā... normaļna... :D

I Igors 15.02.2009

лучше купить не ZZ, a BIFRI. С мая пользуюсь, всё проверил, придраться не к чему. Тарифы соответствуют, и цены не высокие

Q qw 25.02.2009

Nu nau ko muldet pa telefonu bezjegaa..man ar ir pieslegums, ja muldu tad ir ap 20 latiem, ja ne tad var 12 latus maksat...man gan ir atlaides.bet tas attiecas tikai uz LMt ja tu zvani, vai rakti.

V Vanders 05.03.2009

Jonam un citiem. Par brīvu ir tikai siers peļu slazdā. Ja neredz tālāk par savu degungalu, tā ir katra paša problēma. Ja rēķins šķiet pārāk aizdomīgs, var palūgt izdruku. Tajā diez vai būs šāda pozīcija: “Tāpat vien - 25 LVL” vai “Par to, kas tev ir” - 15 LVL. :)

K kuce 17.03.2009

Bite ir miskaste!:P

A Aleksandrs 17.03.2009

LMT ir smirdosa miskaste:D

A Aleksandrs 17.03.2009

Bitei ir labi tarifi, lai LMT sūkā ledu:P

K kuce 17.03.2009

LMT nav smirdoša miskaste!
Domā ko [slēpt]@:P

N navsvarigi 11.04.2009

Bitei ir labi tarifi, lai LMT sūkā ledu:P
Komentēja: Nav Svarigi 17-03-2009

************************************************************************************************************
"Asprats"... LMT tagad visam Bitem un T2 ieleik, ka nemetas!

A Aleksandrs 11.04.2009

kam ta ieliek?jau jums klientu nepalika, kam likt:D:D:D:D Varbut tikai tavai sievai ielikusi;)