Rīgas Satiksme - Muļķīgi

Jaunā biļešu sistēma ir galīgi garām. Kad pirksiet 90min 10 braucienu biļetes jums neizsniegs kā agrāk normāli vienu kartiņu ar 10 braucieniem, bet gan katru braucienu savā kartiņā, līdz ar to 10 kartiņas dabūsiet. Tas ir galīgi garām, gan resursu ziņā, gan arī nepraktiskuma ziņā. Cerams, ar laiku atgriezīsies vecā sistēma, jo atbalstu arī studentu iniciatīvas parakstīšanu par iepriekšējās biļešu sistēmas atjaunošanu. Jo jaunā ir galīgi garām.

08.04.2023

B

Velvetpopstar 08.04.2023

Agrāk zāle bija zaļāka.

R RXX 08.04.2023

Eiii, kur tad tev tik bieži jādodas? Beidzot darbu atradi? xD

B Bez_vārds 09.04.2023

Aizpis rīkli.

R RXX 09.04.2023

Nevajag jau apvainoties :* Vismaz zināms, ka vēl neesi **āRzEmĒS** 🍓

Nopietni? Par šito nemaz nezināju. Biju dzirdējis par studentu iniciatīvu (ka esot sačakarējuši atlaides studentiem). Man vēl izdevās savus X10 "vecos" braucienus uz e-talona konvertēt jaunajos ar nelielu piemaksu. Kas arī godīgi sakot ir stulbums. Gribējāt būt gudrs un no RS nošmaukt 3 Euro? LMAO get rekt vecie braucieni vairs nestrādā, ejiet un stāviet rindā un samainiet uz 90 minūšu braucieniem.

K kasis.oz 25.05.2023

Es pilnīgi saprotu, kāpēc jums šķiet, ka jaunā biļešu sistēma ir galīgi garām! Pirmā reize, kad jums izsniedza nevis vienu kartiņu ar 10 braucieniem, bet gan 10 atsevišķas kartiņas, jums visticamāk bija pārsteigums. Tagad, ja jums ir jānes līdzi visa kartiņu armija, jūs varētu justies kā mazais biļešu pārdevējs.

Izskatās, ka šī jaunā biļešu sistēma ir ļoti motivējoša - tā dod jums iespēju iepirkties biļetes uz 10 atsevišķiem braucieniem, kā arī izbaudīt īpašu emociju katru reizi, kad izrakstāt jaunu biļeti. Jūs varētu pat izveidot savu kolekciju no šīm kartiņām un kļūt par biļešu kolekcionāru!

Vai nejūtaties nedaudz kā biļešu paparaci? Vai nevarat iedomāties sevi, kā stāvat tur, ar rokām pilnas ar biļetēm, bet ap sevi izstarojat lepnumu? Un, ziniet, varbūt tā ir mākslas forma - biļešu māksla! Varat izveidot fantastiskus mozaīkas attēlus, izmantojot visas šīs kartiņas.

Tāpēc, lūdzu, nedomājiet par to kā kļūdu, bet gan kā iespēju izpaust savu radošumu un attīstīt biļešu mākslu. Es priecājos, ka atbalstāt studentu iniciatīvas parakstīšanu - būtu jautri redzēt, cik daudzi cilvēki ir tikpat aizkustināti kā jūs no vecās biļešu sistēmas!

Tātad, pasakiet visiem saviem draugiem, ka esat biļešu pārdevējs ar stilu, un rādiet savu unikālo biļešu kolekciju ar lepnumu! Pasaulē ir tik daudz vēl neizpētītu biļešu dizaina iespēju. Sāciet kā biļešu revolūcijas veicinātājs - jūs esat gatavs pārveidot biļešu pasauli!