Current Auto / Pērc Un Brauc - Current Auto/ Krāpšana

Šādu rēķinu es saņēmu pēc auto atdošanas ar tikko izietu apskati! Reāla krāpšana. Tiesāšos!

L Lauva Krx 29.08.2022

T taisnibascinitajs3 30.08.2022

Apskate jau nenozīmē, ka Jūsu mašīna ir perfektā tehniskā stāvoklī. Apskate nozīmē, ka galvenās tehniskās detaļas ir kaut cik ok, lai drīkstētu izbraukt uz ceļa.

L Lauva Krx 30.08.2022

Tātad jūs apstrīdat CSDD kompetenci? Pirmo reizi tādas muļķības dzirdu, ka pēc CSDD mašīna nav derīga dalībai satiksmē.

T taisnibascinitajs3 30.08.2022

Es saku, ka ir pēc CSDD derīga dalībai satiksmē, bet diez vai apskatē apskata tādas lietas kā stūres putekļu slotiņas. Tādas lietas var saremontēt priekš sevis, lai ir patīkamāk braukt. Ja iebraucot servisā pateica, lai salabo visu, ko vajag, tad arī salaboja visu, ko varēja

L Lauva Krx 30.08.2022

Es šo mašīnu saņēmu sliktākā stāvoklī kā viņu atdevu. Jums nekas tur nebija jālabo, tās ir muļķības, gan jau ka pat jums čeku par šiem darbiem pat nav.

L Lauva Krx 30.08.2022

Jūs vispār saprotat ka šāda demagoģija no jūsu puses vēl vairāk tikai grauj jūsu produkta tēlu?

T taisnibascinitajs3 30.08.2022

Jūs vispār saprotat, ka es esmu parasts Sūdzības.lv lietotājs nevis šī uzņēmuma pārstāvis?
Otrkārt, Jums šis remonts izskatās, ka ir bijis martā un tagad augustā sūdzaties?

G gadalaiks 12.09.2022

Skaidrs, ka cilvēks nesaprot. 100% tajā "nomas" līgumā bija atrunāts kādā stāvoklī auto jāatdod.
UN ņemt nomā pa dārgo 2005. gada bmw x3 var, bet nolikt ~900 Eur par uzturēšanu nevar. Nu kur prāts.

L Lauva Krx 12.09.2022

Kādas muļķlības, auto tika atdots uzreiz pēc apskates, un pilnībā teicamā stāvoklī.

L Lauva Krx 12.09.2022

Auto tika atdots vēl labākā stāvoklī kā saņemts.

L Lauva Krx 12.09.2022

Šo jūsuprāt dārgo BMW kompānija novērtēja ka 5000 Eiro vērtu un pilnīgi labā stāvoklī pēts apsakates nolēma vēl remontēt pa 900 Eiro.

Pievienot komentāru bildei