About you - Krāpšana

About You-ļoti slikts serviss un cilvēku apkrāpšana. Atgriezu preci 20.05 14 dienu laikā jau ir pagājušas 16 dienas, bet naudu vēl līdz šim neesmu saņēmusi. Sāku jautāt kad atgriezīs manu naudu. E-pastā atbild un nosūta man kkādu deklarācijas formu, kas esot vēl jāaizpilda, kuru nemaz nevar atvērt. Visulaiku tiek meklētas atrunas.Palasot sūdzības, izskatās kad neesmu vienīgā kura ir tikusi apkrāpta no About You puses un naudu neatgriež 14 dienu laikā. Neiesaku nevienam šo interneta veikalu., ja vēlēsieties atgriezt preci, naudu jums neredzèt. Vērsīšos protams patērētāju aizsardzības centrā.

D

P pagpag 17.05.2021

Dārta742, kā Jums beidzās šī "About You" epopeja? Datumi mums bija precīzi kā Jums, 20.aprīlī sūtījām atpakaļ, Jūs sākāt celt trauksmi jau 6.maijā, mēs nedaudz vēlāk...12.maijā naudiņa tomēr laimīgi atgriezās kontā... Par tām 14dienām vai pat 14darbadienām patiešām ir MELI... Meitenēm tas ir vienkārši parasts reklāmas triks, tadjau būtu to 14ku nomainījušas uz 30ku! Noliktava nezkāpēc atrodas Lietuvā... Latvijā nav uzcelti piemēroti NOLIKTAVU PARKI vai šausmīgi dārgi neizdevīgi salīdzinot ar kaimiņzemi?!? Jajau tāda cīņa par jauniem klientiem, tač atgrieztu to naudiņu jau tanī pašā momentā kad viņu sistēmā parādās ziņa par sūtījuma ievietošanu atpakaļ pakomātā, sevišķi ja runa iet par nelielām summiņām, protams kompānijai risks pastāv, bet vai tad visi būs tik neadekvāti ka ievietos pakomātos tukšas kastes un Omniva to momentā nevar pārbaudīt, bet toties cilvēkiem būs mierīgāks prāts un vēlme pasūtīt vēl un vēl, citādi pēc Omnivas trekkinga pēdējais ieraksts ka sūtījums 1.maija vakarā ieradies Kauņas terminālā un līdz 12.maijam pēdas zūd! :-(((

D diana 19.05.2021

Nu nezinu, nezinu... Arī sūtīju atpakaļ. Pēc 14 dienām sāku interesēties, tad gan jau pēc brīža bija gan e pasts, gan nauda. Nu tā gausi, bet pagaidām viss notiek.

L Līga Lorberga 01.04.2022

About You - pievienojos tiem, kuri šo ,,iepirktuvi'' sauc par krāpniekiem. Man veselu mēnesi nācās pacīnīties, lai saņemtu atpakaļ naudu par nosūtītām precēm! Nevienam neiesaku iepirkties About You!

B BrunoVeidemanis 31.07.2022

Tā pati problēma , atgriezu preci pirms 12 dienām,bet naudu neesmu saņēmis. Atbalsta dienests tikai atrunājas,ka prece vēl nav nonākusi viņu noliktavā un jāgaida 21 diena. Uz jautājumu,kur varu redzēt sūtījuma atgriešanas virzību seko pilnīgs ignors,it kā es nemaz nebūtu to jautājumu uzdevis.

Z zauere 15.02.2024

Labdien, es ari atgriezu preci atpakal, sanemu izznu ka vina ir sanemta, 08.01.24 . es rakstu izzinas man vispar netbid, cik ilgi ir jagaida kad atgriezis naudu.

D Dzintars 15.02.2024

Problemas ar naudas atgriesanu!Atbalsta servisa nau nekada komunikacija!Preci atpakal sanemusi sanemu apstiprinajums ir bet naudas atgriesanu velk garuma!