Uzņēmējs Artūrs Liepiņš dzimis 1983.g Aizkrauklē - Krāpšana

Krāpnieks - "uzņēmējs" Artūrs Liepiņš, dzimis 1983.gadā Aizkrauklē, uzņēmumu SIA "NEJSS" un SIA"KRAFTWORK" un citu saistīto firmu, kas strādā ar šiem minētajiem uzņēmumiem - aktuālais īpašnieks, kas strādā būvniecības jomā un piedalās Latvija pašvaldību izsludinātajos iepirkumos. Oficiāli no īpašnieku saraksta Artūrs Liepiņš ir izstājies, sakarā ar atvērtajām maksātnespējas tiesām, kas vērstas pret viņu un viņa "bankrotējošiem" uzņēmumiem.
Artūrs Liepiņš, tiklīdz ir jāsedz soda naudas %, kas izvirzīti no pasūtītāja puses, saņemto apmaksu par objekta darbiem, tālāk diemžēl neizmaksā saviem sadarbības partneriem un apakšuzņēmējiem, bet uzņēmumam pasludina maksātnespējas procesu. Un vietā dibina citu uzņēmumu. Iesaistītās personas šajos darījumos ir allaž 4: Galvenais labuma guvējs Artūrs Liepiņš, Uzņēmuma vadītājs Renārs Raups, jurists Juris Bārtulis un darbinieks Aivars Miščenko.
Minētās personas piesaista jaunus sadarbības partnerus un slēdz līgumus ar pēcapmaksu, nepārtraukti cenšās palielināt būvmateriālu piegādes apjomu limitus, diemžēl naudu tā arī nesamaksājot. Sadarbības laikā lūdz dot papildus limita palielinājumu ar Norunu, ka tad apmaksās iepriekšējo parādu. Shēma: atdošu parādu, ja iedosi vairāk kā paņēmu pirms tam.

Painteresējoties vairāk par Artūru Liepiņu var uzzināt, ka viņa neadekvātā komunicēšana nāk no sliktas audzināšanas, Artūra māte ir Iveta Liepiņa (https://ris.lv/par-mums/musu-pedagogi/ https://poetika.lv/lv/pasniedzeji - dzīvojoša Rīgā) , kura māca bērnus, bet Artūrs nav beidzis pat 9.klašu izglītību Aizkrauklē, tā vietā agrā jaunībā ieguvis cietumsodu un bijis arī vēlāk dzīvē vairrākkārtīgi notiesāts par savām kriminālajām darbībām narkotiku un alkohola reibumā, sūdzības par Artūru atrodamas tepat sūdzibas.lv un citur internetā: https://m.staburags.lv/kriminalzinas/stumdas-kalna-iela-17076.
Biznesā Artūrs iesaistās regulārā klaigāšanā uz darbiniekiem, izpildītājiem, būvuzraugiem un pat pasūtītājiem. Artūrs Liepiņš izsaka draudus citiem, soot izrēķināšanos.
Tāpēc,ja kāds no šiem cilvēkiem vēlas ar Jums iesiatīties sadarbībā:
Artūrs Liepiņš - dzīvojošs Ropažos (faktiskā adrese)
Renārs Raups - dzīvojošs Ikšķilē
Aivars Miščenko - dzīvojošs Jaunjelgavā

Esiet uzmanīgi, jo tiksiet finansiāli apkrāpti un saņemsiet draudus un daudz neadekvātu lamuvārdu savā virzienā. Lūk kādus cilvēkus audzina skolotāja Iveta Liepiņa - dēls Artūrs ir slavenākais skolnieks iekš visa sūdzibas.lv portāla!
Uzmanieties no šī kaktu kantora.

Papildināts janis_piegades 19.01.2022

https://m.staburags.lv/novadu-zinas/letak-perc-dargak-maksa-20072

Komentāri (1)

N Nezvērs2022 01.04.2022

Ir bijusi darīšana ar šiem 3s klauniem. Jau tūlīt 2gadi riņķī
Naudu nesaņēmām. Esot avansos izņēmuši. Bet rezultātā algas nekad nav bijušas jo bija avansi. Miscenko klaunam vēl kundze klaunene Inga Beikuke ar mahinācijām nodarbojas. Taka tur ir tikai ne šie bet vēl daži.. Liepiņa klauns nopirka Volvo un nauda pazuda ar galiem.
Tādus aiz zvaniem gribas pakārt. Dzīvo uz cita rēķina.
Tie kas citos postos raksta visu to labāko liela iespēja ka tie paši klauni ar sev uzsitīs pa plecu ar to komentu.
Domu sapratāt !👍

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes