www.sudzibas.lv Lieliska dāvana Neiesaku šo darba vietu

Lieliska Dāvana - Neiesaku šo darba vietu

Netērējiet savu laiku un nervus šim uzņēmumam…
sludinājumā norāda, ka var apvienot ar mācībām, bet īstenībā nē. Viņiem būs vienalga ir mācības vai nē un zvanīsies un lūgs iziet strādāt, kamēr nepiekritīsi - neliks mierā. Strādājot šajā uzņēmumā nav iespējams kaut ko plānot, jo tev būs jāsedz jebkuras maiņas, ja kāds neiziet vai saslimst un vadībai būs vienalga, ka iepriekš esi nostrādājis jau 4-5 dienas pēc kārtas. Grafiks mainās katru dienu, jo kāds vienkārši izdomā neiziet strādāt. Vienīgajā brīvdienā neliks mieru, zvanīsies. Kolēģe ir stāstījušie, ka vadība lūdza neapmeklēt ārstu pie kura gaidīja pierakstu pusgadu, bet iziet strādāt! Tas galīgi nav normāli! Vadībai neinteresēs tavas privātās lietas, jo tieši šeit domā ka darbam jābūt pirmajā vietā. Nav normāla un godīga attieksme pret darbiniekiem. Katru mēnesi mainās darbinieki un par to jau liek aizdomāties, kāda šī ir darba vieta. Neapmeklēsi sapulci 8 no rīta - rakstīsi paskaidrojumu un vienalga, kad bērns jāved uz dārziņu un arī ir citas svarīgas lietas. Viņiem neinteresēs nekas. Esi slima - ej strādā, pat ja būsi uz slimības lapas tev zvanīsies un lūgs iziet. Padomājiet vai tiešām ir vērts tērēt laiku, jo samaksa arī ir maza, bet pienākumu ir ļoti daudz, būs jāpilda arī ofisa darbs, kamēr ofisa darbinieki dzers kafiju…

04.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Lieliska dāvana Support Pārstāvja atbilde 03.02.2023

Cien., S_iii_a !
Lieliska dāvana administrācija novērtē, katra darbinieka atklātību. Protams, vienmēr priecātos, ja šādu atgriezenisko saiti esošais vai bijušais darbinieks spētu iesniegt administrācijai atklāti, nevis publiksā vidē, slēpjot savu identiāti!
Tirdzniecības nozare Latvijā jau ilgu laiku saskaras ar darba resursu trūkumu, kas nav nekas svešs arī citiem uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar pārdošanu.
Lieliska dāvana no savas puses pieņem stratēģiskus lēmumus, kas ilgtermiņā var risināt šādas problēmsituācijas ar darba resursu trūkumu. Turklāt, neviens darba devējs nekad nevarēs precīzi noteikt, vai pieņemtais kandidāts spēs cienīt uzņēmuma vērtības un sasniegt uzņēmuma rezultātus. Cilvēki mēdz būt mainīgi un neatklāti, kas diemžēl reizēm nerespektē citu cilvēku ieguldījumu kopējā darba procesā!
Atvainojamies, ka Jūsuprāt esam radījuši negatīvu iespaidu par Lieliska dāvana darba devēju.

Ar cieņu,
Lieliska dāvana

S

Komentāri (4)

B Bez_vārds 05.01.2023

Tas ir visur latvijā. Tā te ir norma. Nav jau ārzemes.

S S_iii_a 05.01.2023

Nepiekrītu. Iepriekšējās darba vietās tādas problēmas nebija. Tā nav visur!

R RXX 05.01.2023

Tā ir norma tikai tavā darba vietā, jo esi neizglītots un skaudīgs cilvēks bez nākotnes. Visi pārējie dzīvo normāli vai pamet sliktas darba vietas, attīstās un iet uz augšu.

L Lada1991 11.06.2023

Ja cilvēki runātu vairāk viens AR OTRU, nevis viens PAR OTRU, tad dzīve būtu skaista un godprātīga.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes