www.sudzibas.lv BITE Tikla parklajums

Bite - Tikla parklajums

Bite pie zonas uzlaboshanas ari strada vai tikai megina savas rokas iemanit klientus?? Reklamas jau skaistas, bet man no ta visa nak smiekli, jo zinu, kada kvalitate ir vinu tikla parklajumam. It ipashi, par to reklamu, kura vini aicina nakt no citiem operatoriem uz Bite. Zona ta Bite ir bez maz vai vissliktaka! To tani reklama ari varat piebilst! Citadak, cilveks pametis LMT vai T2, atnaks uz Bite un splaudisies. Ja, paldies par akciju ar BiFri vasara, bet mani izraisa smieklus Bite nekauniba, kad vini megina darit ar "akcijam" taa, lai BiFri lietotaji pashi Bitei mekletu klientus! Suta sms un sola par to, ka atvilinashu pie viniem cilvekus, tipa baigos bonusus. Cik es par to sanemu? Maksajiet saviem darbiniekiem, lai tie mekle klientus!

N

N nnnn 17.02.2009

Nau svarīgi nomierinies tev rauj škrobe ka bitei klienti strauji aug un lmt zūd... Es lietoju pats biti ar zonu apmierināts... Un kurš operātors lētāk man piedāvās, kā bite. Es lietoju varianti 15 uz visiem operātoriem runāju tikai 3s un sms uz uz visiem tīkliem pa velti...

A Aleksandrs 17.02.2009

Piekritu Nnnn, jo LMT jau ari uzsplavu, lai aptira tadus ka "nav svarigi".Mani Bite apmierina gan zonas zina, gan tarifu plaanu zina.LMT var tikai raudat pakal saviem bijusiem klientiem un zaudejumiem.

J Josa 17.02.2009

Bite ir ok. 1 gadu un sūdzības vispār nav bijušas. Esmu dzirdējis ka cilvēkiem kas gadīgajā bezzonas pagrabā sēž, atļauj lauzt līgumu bez soda. pačeko

N navsvarigi 27.02.2009

Ja... Inteesanti! Man ta ir viena alga, kas ir LMT un kas ar klientiem ir Bite. Man riebjas, elogas reklamas! NNN vispar izskatas, ka ir tas pats Emils, ka nemak pareizi uzrakstit vardu Rekins!

N Navsvarigi 04.03.2009

Josa, tici man, nav jasezh pagraba, lai Bite nebutu zona. Rigas centra es stradaju nebut ne pagraba un tur Bite zona vnk ir tagiska, toties ar Okarti zona ir pilna! Tas nav vienigais gadijums! Noklusi r

D donna 04.03.2009

gribeetu izteikties, ka BITES pakalpojumi ir patieshaam zemas kvalitaates... bet nu dabuut leeti un labi??? buusim reaali...

D džonis 06.03.2009

Esamvisa ģimene pārgājuši no LMT uz BITI. Neko sliktu par sakaru kvalitāti nevaru teikt, noteikti nav sliktāka kā bija LMT nu bet finansiāli ieguvums ir vienkārši grandiozs! BITES rēķinos viss ir pārskatāms un saprotošs. Interneta mājas lapā jebkurā brīdī var apskatīties norunāto laiku utt. LMT tas viss bija pieejams tikai par maksu.

D Deila 06.03.2009

NU PROTAMS LIELAJĀS PILSĒTĀS VISS RULLĒ, BET O DARĪT TIEM KAM JĀPĀRVIETOJAS ARĪ ĀRPUS RĪGAS??? TUR TIEŠAM NAV NEKĀDA PĀRKLĀJUMA NE BITEI NE TELE2!!! RIDZINIEKIEM JAU VISS VIENMER RULLEE :d

N navsvarigi 14.03.2009

Ko tur daudz diksutet??! Panemat, iegadajieties BiFri numuru, okarte numuru un zz numuru un tur, kur, piemaram, BiFri nav zona, ielikt telefona zz un salidzinat, ielikt okarti un salidzinat, un viss taps skaidrs. Pazvanit no vienas vietas no dazhadu operatoru numuriem un salidzinat kaa otra gala dzird! Tris numuri izmaksas mazak par 3 Ls. Tas nav ipashi daudz un ari ir ta verts. Es pat varu pateikt vietas: ieejiet kada vecaka namaa Rigaa, Rigas centraa, kada namaa, kur ir vairak dzelzsbetona, kur ir vairak metala konstrukciju... Ne zz, ne Bite tadas vietas zonas nav, bet Riga namu, kur ir vairak metala konstrukciju, netrukst, taa pat kaa netrukst vecaku namu... Cilveki tur strada, macas, dzivo un visu dienu jaskraida ara un jaker zona?? Es tam visam esmu izgajis cauri. Sajuta nav patikama. Kaa idiots: maksa par pakalpojumu, bet, lai to pakalpojumu sanemtu, tev vel kaut kur jaskrien, kaut kaa citadak jastav vai jasezh... Tev vel tas pakalpojums ( lasi: tikla parklajums) ir janoker, kaut gan maksa tu par to tik un taa, neatkarigi no taa, kaa tev sekmesies ar pakalpojuma nokershanu! Ta tak ir visistaka cilveku aptirishana! ( tas vairak gan attiecas uz pastavigo pieslegumu, kur ir jamaksa, gribi vai negribi).
Nav jadzivo ari arpus Rigas, lai nebutu Bite un T2 zona, kaut gan T2 ir dargaka par Bite... Pie tam, man ar okarti ne reizi nav bijis taa, ka iestregst sms un atnak pec 1h vai pat ilgaka laika posma, toties ar zz un BiFri man tadu gadijumu netruka. Protams, mezha vidu ari LMT diez kada zona nebus, bet tik un taa ari tur ir ceriba lielaka, ka tu varesi vismaz aizsutit sms.

J Jancis 20.05.2009

Es gaidu mirkli kad ar lmt slimie beidzot salūzīs savā pašlepnumā. lietoju biti vairāk kā gadu arī ārpus pilsētas. visur kur es dodos, ir bijusi zona. Tur kur nav, tur nav ari lmt. sviests par to pārklājumu, viss ir, viss darbojas.. pie kam es iztērēju stipri mazāk nekā tad kad biju lmt klients. atšķirībā no mistiskajiem lmt rēķiniem, šeit viss ir pārskatāms e-rēķinos. attopaties taču reiz, nepatīk - ejat prom.. neviens taču šeit netur un nezvana "vai tiešām tiešām pāriesiet? varbūt vēlaties tādu un tādu tarifu".

N navsvarigi 29.05.2009

Janci, melot tikai nevajaga: Bite zonas kvalitatei lidz LMT kaa lidz menesim. Bite pat no T2 atpaliek sava tikla parklajuma kvalitate. Nevajaga tautu manit! Tavi Bite nemt - cilpu sev kaklaa uzsiet!