www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Bite maijā piedāvāja pakalpojumu go3 bez maksas līdz augusta beigām. Izmantojot vienu no savām 2 epasta adresēm izveidoju tur kontu. Pēc tam man atnāca e-pasts ka jāizveido parole. Kad noklikšķināju uz saiti redzēju, ka ir opcija ielogoties ar facebook - ko arī izmantoju. Mans facebook konts ir pievienots manai otrajai epasta adresei. Izrādās, ka tādā veidā man tika izveidoti 2 go3 konti. Man pašai to nezinot. Ar pirmo epastu veidoto kontu nekad neizmantoju un paroli pat nebiju uztaisījusi. Apzinīgi atslēdzu savu vienīgo go3 kontu pirms augusta beigām, jo šo pakalpojumu praktiski neizmantoju. Oktobra sākumā man atnāca rēķins par go3 kontu. Izrādās, ka neesmu atslēgusi savu otro go3 kontu:) par kura eksistenci neesmu pat zinājusi. Kad norādīju uz to bite klientu servisam, tad man tika paziņots, ka par bezmaksas termiņa beigām es esot tikusi brīdināta par vienu kontu uz e-pastu un par otru kontu ar īsziņu. Burvīga krāpšanās shēma bite!:)

26.10.2020

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 26.10.2020

Sveiki!
Lai izmantotu pakalpojumu un saņemtu bezmaksas periodu, nepieciešams pieslēgt pakalpojumu ar to e-pastu, kurš tika pieteikts reģistrējoties. Mēs nevaram zināt to, ka Jūsu Facebook kontā tiek izmantots cits e-pasts un, diemžēl, var rasties šādas situācijas. Par katra konta termiņa beigām tiek informēts katrs konts attiecīgā veidā - e-pastā vai īsziņā.

Y

L Leonīds 16.11.2020

Man arī tā bija, līgumā rakstīts, ka pēc 3 mēnešiem automātiski apstāsies viss, bet BITE - čakarē visus, nāks jums tas viss atpakaļ, tad redzēsiet!