Meklēšanas rezultāti

Мошенник - Oļegs Ungurs ( Komentārs)

BRĪVĪBAS GATVE 443-6, Auto MERCEDES BENZ S500 GK -3338 DA ETO EVO STARIJ ADRES ON TAM BOLWE NE ZIVET BANKI VISILILJI, ETO KVARTIRA BILA ZALOZENA V BANKE PO ETOMU ADRESU!A MERCEDES U NEVO UZE TOZE ZABRALJI BANKI, BIL EWE MERCEDES A170-NU KUDA ON EVO DEL NEIZVESTNO!MOZET KU DA ZDAL NA WIROT ON MOZET!ON VSE IMUWESTVO POZAKLADIVAL I VSE DENGI PROIGRAL V KAZINO, ON O4ENJ MNOGO NARODA POKIDAL NA DENJGI I NEMALIE SUMMI!JA VOOBWE UDIVLJAJUSJ KAK ON EWE ZIV! PO4EMU EVO NE SAZAJUT VOT ETOGO JA NE PONIMAJU!

L LATVIETIS!:-) 04.12.2010
Komentāri 47 Īre

Veikals "Simba" - ( Komentārs)

Pastāvīgi iepērkos, un iesaku saviem paziņām veikalu'' Simba''.Pats nedaudz noņemos ar santehniku.Pa 15 gadiem esmu savā dzīvoklī nomainijis 4us boilerus.Ir dārgs noplīsis un lēts.Pat prezervatīvs nav 100% drošs.Veikals labs, pārdevēji saprot, ko tirgo, kondicionieris utt.

V Viktors 16.11.2010
Komentāri 23 Būvniecība

Orients-restorans Jura - ( Komentārs)

Vo pervix xo4u skzatj wto Orient Jura eto ne wawli4ka a prili4nij restoran, , , a wawlik zakon4ilsja potomu wto mnogo narodu xodjat i nesmotrjat na ceni a s udovolsjtviem kuwajut, , , zawli bi eti ljudi v drugoe solidnoe mesto v seredine leta i tam bi toze zakon4ilosj mnogoe, Mozno pro vse zavedenija zalovatsja, a tolku vsjo ravno ne budet i ko vsem ljudjam otnosjatsja odinakovo s ponimaeniem, vot tolko posititeli s oficiantami ne vsegda naxodjat obwij jazik i najdut k 4emu predratsja.!

S Sawa 17.06.2009
Komentāri 9 Restorāni

Info DŽLB - Krāpšana ( Komentārs)

jaaa arii es uzkjeros mekleeju darbu. reaali runat skaisti maak sasola tur enzin ko un beigas chiks vien sanaak :D labakajaa gadijumaa tu aizej pec adreses un rpeiskhnieks neko nezina vispar par tadu agenturu! atklati sakot esmu DUSMIIGS, jo es te redzeju sakara ar sho pashu firmu bija raksts kas publicets 2007 gadaa. tatad firma jau 2us gadus krapj cilvekus un nopelna noteikti tukstoshus ! kautkas tads ir iespejams tikai Latvija

DNB Nord Banka - Bankomāts nebrīdina par nepareizi ievadīto PIN-kodu ( Komentārs)

Bankomāts nebrīdina par nepareizi ievadīto PIN-kodu Jocīgais Tu, Tev pašam ir jaizvērtē ko un cik daudz un uz kādiem nosacījumiem Tu aizņemies naudu! Ir jaizvērte kādu euroboru likmi izvēlies - mainīgo vai fiksēto. Tagad mainīgā likme ir izdevīgāk, bet Tu nevari zināt kas būs rīt, rīt maksājums var pieaugt x2. Paņemt fiksētu likmi un guli mierīgs. Jebkurā bankā Tavs maksājums palielinātos, jo pats nespēj izlemt pareizos lēmumus un saprast, kas Tev ir izdevīgāk un ko vispār vari atļauties.

T ToReinis 17.02.2009
Komentāri 3 Bankas

Kirby - Stoit-li Kirby etih deneg? ( Komentārs)

Piekrītu Elina'i - atraduši vietu bezmaksas pareklamēties. Pat ja sadomāsiet pirkt šo burvju ierīci (līdzeklis pret visām pasaules kaitēm), kurā es īpašu jēgu neredzu, tad ir vērts pameklēt un pasūtīt no ASV vai citas EU valsts, nevis maksāt spekulantiem x3 reizes dargāk. Un kaut ko tādu pirkt kredītā ir vispār vājprats. Tikai manas domas.