Meklēšanas rezultāti

Cenuklubs/ Vienibas gtv. - Отвратительный сервис ( Komentārs)

Отвратительный сервис Ja tu negribi runat neviena valoda iznemot dzimto,vnk nevajag jaukt principus ar kretinismu,ko tad tieshi tev izdarija krievi?gribi par to parunat? Ja tev tomer ir kaut kas konstruktivs sakams pret krieviem jeb ka tu teici vatnikiem izmanto latvieshu valodu nevis internacionalismus patriot.Gribetu tev dot ko lasamu pravo.lv/likumi/07_uz.html kaut shaubos gan ka proti lasit ar teksta un jegas izpratni.Jauku vakaru patriot.

Bite - Slikts servis ( Komentārs)

Slikts servis Nodevu telefonu pec garantijas gaidu jau 2 men.Un vel joprojam saka,ka nezinot ka bušot gatavs jo samsung galaxy s7 edge neesot detalas salabošanai!!!Kam vispar tadus telefonus ražo!ja viņiem nav detaļu!

Baložu Vidusskola - Skola ar Lieliem Mīnusiem ( Komentārs)

Vai es saožu deģenerāciju gaisā? :) Jā, laikam saožu gan. https://www.salidzini.lv/search.php?q=samsung+galaxy+s6+edge vari iedot šo tam nabagam, saki, ka izdevīgāk nopirkt jaunu, nevis taisnot korpusu, pirmo reizi dzirdu, ka to dara vispār. Baterijas hermētiskumu nav jāpārbauda? :)

Yesmobile.lv - Iphone demonstratīvasi modelis ( Komentārs)

Iphone demonstratīvasi modelis Apple iPhone 6s 64Gb D-model pelēks/melns, Pēc tā ir jāsaprot, ka tas ir demonstrācijas modelis? Manuprāt tā ir maldināšana. Nekur nav skaidrā latviešu valodā minēts, ka tas ir demonstrācijas modelis!

Tele2 - Nelabo telefonu dēļ skrāpējumiem uz korpusa un aizsargplēves ( Komentārs)

Nelabo telefonu dēļ skrāpējumiem uz korpusa un aizsargplēves Bij lidzigs gadijums ar Tele2. Noklajas ekrans S5. Iedevu uz garantiju un atveda atpakal neejošu. Esot uz korpusa skrambiņas bet nofotgafetas caur mikraskopu un izskatijas bildes ka butu gandriz ar tanku parbraukts pari. Atdevu remonaa pa naudu un meistars teica ka ražotaja braķis. Tad kada jega no tadas garantijas?

Aptauju Centrs - Nesamaksā nopelnīto ( Komentārs)

Nesamaksā nopelnīto Labdien, Zoo1 un citi! Esmu Aptauju Centrs vadītājs Andris Avotiņš. Diemžēl apbēdināšu jūs - neesam krāpnieku kantoris, bet gadās dažādas neprecizitātes ar informācijas apmaiņu (piem., neprecīzi norādīta piegādes adrese) vai pasta piegādēm (piem., pasts nav piegādājis sūtīto vēstuli vai pasta kastē tiek klāt svešas personas). Situācijas ir dažādas. Pa laikam saņemam pretenzijas, ka pieprasītā atlīdzība nav piegādāta un tad šo jautājumu risinām atkārtoti līdz savu saistību izpildei. Kā...

A aavotins 16.01.2015
Komentāri 13 Pārējās

Narvesen - Smiekliņš. Ja ir laiks, palasiet. ( Komentārs)

Smiekliņš. Ja ir laiks, palasiet. Vispar jau cilveki, kam ir kaut nedaudz veselais saprats, iesniedz darba devejam atlugumu darba vieta, ta teikt lai process atraks... Bez tam ja jau 3si tik gudra ka izliecies, tad zinasi, ka darba devejs neatlaiz kamer nav atlugums. Bet risinat savas problemas publiski ir vienkarsi berniskigi.

ModesBode.LV - cita prece ( Komentārs)

Loti atvainojos ka nekorrekti uzrakstiju inernetveikala adresi modesbode.1s.lv tas ir Liepaja, tas neattiecas uz modesbodi.lv kas ir Valmiera, loti atvainojos ka biju nekorrekta

S svetiks37 11.11.2014
Komentāri 6 Apģērbs

KUNERT - Kvalitāte ( Komentārs)

Jums nepaveicās ! Man šīs ir vienas no mīļākajām plānajām zeķbiksēm !!! Kā pamēģināju, vairumu citas pat uzvilkt nevaru ! Ļoti patīk materiāla kvalitāte- sajūtu un izskata līmenī. Dažus pārus (saudzīgi nēsājot! ) ir izdevies ļoti ilgi novelkāt. Dažus - nevīžības dēļ protams sanācis uzraut visai ātri. Nekas nav mūžīgs, tas tomēr ir un paliek plānās zeķbikses. Bet komforts un izskats ir tā vērts ! :) Ja šis Jums šķiet dārgi, pamēģinat Wolford :D tām cena x3 ! Reiz vienas pirmajā dienā uzrāvu...

Erebuni - Luchshe pojdu na darzcima ( Komentārs)

Attieksme vienkārši graujoša-tik nelaipna un it ka jau no sakuma jajutas pat kaut ko parada. Nerunasim nemaz par "ludzu" vai " paldies". Laikam ipasi apkalpo tikai BMW X6 klientus. Ediens garsigs, neskatoties uz to, ka 40 min jagaida un vel pec piezvanisanas...vel jagaida un jasajutas vainiagm.

Valeo - Lor dakteris ( Komentārs)

Cien. X6669, ja Elīna Frišmane tiek saukta par Dr. Palmbahas draudzeni, kas viņu itkā aizstāvot, tad Jūs tikpat labi var nosaukt par viņas konkurenti, kas cenšas nomelnot. Bet spriežot pēc teikumu uzbūves un pareizrakstības, rādās, ka neko daudz skolās nav iets, tā kā visdrīzāk daktere/dakteris nebūsiet. Lasu augstāk pievienotos komentārus un atsaucu atmiņā vizītes pie Dr. Palmbahas. Atceros gan prieku viņas sejā, kad bērnam pēc pāris skalošanām redzami uzlabojumi un nav jādzer AB, gan...

SIA „LDE INVEST“ - Preces neizsniegšana pret kuponu no Prieks.lv ( Komentārs)

Apskatīju internetā LDE Invest firmas piedāvājumus (tieši par šo sveci) arī citos portālos, secinājumi ir šādi...viņi ir labi nopelnījuši: kopaletak.lv-63 pircēji kuponi.lv-112 pircēji prieks.lv-321 pircējs zizu.lv-360 pircēji kā arī portālos kuponi24.lv un nopirkt.lv Nav zināms, vai arī iegādājoties kuponus citos portālos no LDE Invest firmas nav bijis iespējams saņem preci???? Jo vidēji viņi uz MUMS NAIVAJIEM tādā gadījumā ir nopelnījuši 2, 50(sveces cena)x856(pircēji)=2140 LATUS(runa iet par konkrēto preci-sveci). Kā lai cīnās?

Mcdonalds - Vienkārši krāpniecība ( Komentārs)

Vienkārši krāpniecība Tam kas šo rakstīja nav vispār nekādas sapratnes par cilvēkiem.. Neienāk prātā, ka mēdz gadīties? Cilvēciskais faktors? Kādreiz tu dabū kautko par maz, kādreiz par daudz, bet tāpēc nav jāiet un jāvārās par to visiem. Es arī esmu dabujis kādu čīzu par maz, bet to atsver tas, ka esmu dabujis 6us par viena cenu, tāpēc, ja savas vainas dēļ neesi ko pamanījusi, beidz cepties.

Sia Falkors BAUSKA - Nekauniga Pardeveja ( Komentārs)

Njarrr - iespējams tev nauda pa dirsu lien ārā(ko var smagi apšaubīt, jo pēc komentāra tava var spriest, ka esi tizlenis kuram x1 gadā nauda parādās un tad tu to ar šiku mājienu notriec un pēc tam, kā lubraks sēdi mājās), bet ir cilvēki kuriem 20 Ls daudz, ko nozīmē! Pēteri Daibožev - tava komentāra jēga ir pilnīgi nesaprotama!

Dato.lv - Обман и развод клиентов ( Komentārs)

Jautājums uzņēmuma Dato.lv: Atvainojos, bet kas par nereālu frekvenci procesoram? Jūs gribat teikt. ka procesoram frekvence ir 19.8GHz? Pašam Phenom II x6 T1100 un kā man zināms maksimāla frekvence Phenom II procesoriem ir 3.3GHz ar TurboCore līdz 3.7GHz. Būtu labi ja izlabotu frekvenci jūsu produktiem, jo frekvence nereizinās skatoties cik procesoram ir kodolu!

SIA Mājīgais nams - Pārdevēju alkatība ( Komentārs)

Varu piebilst arī to, ka šis veikals, tā vadība, māna pircējus ar atlaidēm. Bijām noskatījuši TV galdiņu, bet uzreiz nepirkām, jo jāpaskatās arī citos veikalos kādas cenas. Galdiņu rezultātā nopirkām tikai pēc četriem mēnešiem citā veikalā, jo lētāk. Pēc kādas nedēļas šajā pašā "Mājīgais Nams" bija izkārtnes ar atlaidēm -50%. Cena galdiņam x2 un ar milzīgo atlaidi rezultātā tāda cena kā trīs mēnešus iepriekš!!

BSA - BSA ( Komentārs)

BSA Man ir jautājums par STA (Sociālo tehnoloģijas augstkolu) vai tas sertifikāts IES der ES( mājas lapā rasktītas ka der Londonā), ka arī vēlos uzzināt atsuksmes par š0 augstskolu( tieši tiesību zin ātnes fakultātē) Pladies par atsaucību!!!

K Kristy 02.08.2010
Komentāri 5 Izglītība

BSA/BKI - Administrācija ( Komentārs)

Administrācija Man ir jautājums par STA (Sociālo tehnoloģijas augstkolu) vai tas sertifikāts IES der ES( mājas lapā rasktītas ka der Londonā), ka arī vēlos uzzināt atsuksmes par š0 augstskolu( tieši tiesību zin ātnes fakultātē) Pladies par atsaucību!!!

K Kristy 02.08.2010
Komentāri 8 Izglītība