www.sudzibas.lv McDonald's Vienkārši krāpniecība

Mcdonalds - Vienkārši krāpniecība

Šodien iegādājoties līdznešanai bērnam Happy meal komplektu tiku apkrāpta, jo komplektā netika ielikts komplektācijā esošais čīsburgers. Tā kā mani apkalpoja 2 pārdevējas, tad kamēr ar vienu notika norēķināšanās, otra veica zibenīgus roku veklības paraugdemonstrējumus aizlokot kārbiņu, ka nespēju līdzi izsekot, kas ielikts, kas nē. Godīgi sakot arī prātā neienāca tūlīt atvērt un pārbaudīt, jo MD jau sevi pozicionē kā augstas kvalitātes ēstuvi.

G

B Balta_Puma 13.03.2012

Njā. McDonalds tā ir gadījies! Man reiz gadījās, ka neielika 1 paciņu Free kartupeļus un 2 ketčupu paciņas. Mēs gan iztrūkumu pamanījām un gājām atpakaļ un izstāstījām, kas par lietu un mums nekavējoties iedeva trūkstošo.

Citreiz atkal ielika par 1 Chicken Mcnuggets gabaliņu vairāk nekā bija paredzēts.

N NakedFreeRunner 21.03.2012

Tam kas šo rakstīja nav vispār nekādas sapratnes par cilvēkiem.. Neienāk prātā, ka mēdz gadīties? Cilvēciskais faktors? Kādreiz tu dabū kautko par maz, kādreiz par daudz, bet tāpēc nav jāiet un jāvārās par to visiem. Es arī esmu dabujis kādu čīzu par maz, bet to atsver tas, ka esmu dabujis 6us par viena cenu, tāpēc, ja savas vainas dēļ neesi ko pamanījusi, beidz cepties.

C converter 22.03.2012

ČISBURGERA ZAGĻI!!!11111 :D:D

L Linda Litvinova 12.06.2012

Cilvēki, ir tik dažādi, visi vienmēr izņirgāsies par mc donalda darbiniekiem, jo redziet, mēs novācam galdiņus, mainām miskastes, tīrām toaletes, bet ja mēc netīrītu, arī būtu slikti. Visi kas nāk, vienmēr ir neapmierināti, ilgi jāgaida utt. Jāgaida tāpēc ka ir sanākuši cilvēki, un viss notiek rindas kārtībā, Big Mac bulkai gaļas nāk 46sem, kamēr sagarnē maizītes, karamizējās maizītes 30sek, kamer to visu dabūn gatavu paiet tās 2min, jo vituvē ir 2 cilvēki, tas nav tik vienkārši kā Jums visiem liekās. Royal gala nāk drusku ilgāk par 1min, kartupļi nāk 3min, tie kas stāv pie kases, viņiem jau pieņēmot pasūtiju jāanalizē, ar ko sākt, ka tik to un to neaizmirst, bet tik un ta kāds paspēs mums uzdrist, - Vai vēl ilgi? nekas nenotiek zibens ātrumā!!! atcerēsimies to ka ir vēl blakus kases kas pieņam vienu un to pašu!!!
Jā un sūdzibas visi mīl rakstīt un arī pārspilēti! :( tas saskumdina, vai jums no tā vieglāk paliek?
ja jums kaut kas nav iedots lūdzu pazvaniet pasakiet ka jums neiedeva to kečupu, sakiet ka atrbauksiet pakal kādu dienu, tikai saglabājie čeku!!!
šādi par mnai uzrakstija sūdzibu ka netišām sajaucu Tasty ar Road housu, tieši kad vini iznāca, iepakojumi ir vienādi, un ātrumā strādājot var gadīties tiešam kļūdīties, jo mums priekšnieki mēra laiku, mums ir dotas 210 sek apkalpot Jus visus lielso ēdājus, visiem tas liekas tik viegli, un naudu jā dažreiz gadas, ar man, neizdot, bet es par to ļoti atvainojos viesim!!!
jus jau visi esat pieraduši sēdēt ofisos un m;etas baigās naglas?! mc darbs ir pirmais darbs kurs ir jāsāk no nulles un pats saproti ka strādāt nav vielgi un tu cinies, lai butu labi tev un citiem, mēs nevar iziet no kases zonas un jums aiznest to burgeri, kuru jums jauzgaida 2min, jo musm stav rinda nākamie viesi.
mums jums ir jasmaida, jauznem jus ka savas majas, jaapkalpo pec iespejas atrak un rpecizak, lai jus aizietu ar smaidu, bet lai cik precizi vai neprecizi tas butu izdarits jus tik un ta esat neapmierinati!!!