www.sudzibas.lv SIA „LDE INVEST“ Preces neizsniegšana pret kuponu no Prieks.lv

SIA „LDE INVEST“ - Preces neizsniegšana pret kuponu no Prieks.lv

Labdien!
Nesev atklāju priekš sevis jaunu mājaslapu, kur var iegādāties kuponus-prieks.lv.
Piedāvājumi izskatijās vilinoši un par sapratīgām cenām un labām atlaidēm,bet...BEZMAKSAS SIERS TIKAI SLAZDĀ! Dotajā situācijā nevar pateikt, ka skopais maksā divreiz, šeit iet runa par ekonomiju un ietaupījumu!!!
Iegādājos divus dažādus kuponus, abos biju vīlusies...
Ja ar pirmo gāja tā, ka nevarēju sazvanīt doto preces izsniegānas firmu, ieradoties uz vietas viss bija slēgs...un tikai apjautājoties par kuponiem dežūrējošai tantiņai viņa man apmainīja kuponu pret preci, bet man paveicās, ka viņa bija uz vietas...
Ar otro gāja un vēl joprojām iet traki, iegādājos kuponu, kuru varot apmainīt TĒRBATAS IELĀ 73, tas bija pirms Ziemassvētkiem nākošajā dienā pirms preces iegādes-piektdiena. Dotā firma strādā tikai darbadienās. Gribējās preci saņem pirms svētkiem, jo tā bija domāta kā dāvana. Ierados uz vietas no rīta, bija liela rinda. Nostāvu aukstumā 30 min, tieku iekšā, uzrādu kuponu, man atbild, ka uz doto brīdi preces nav, lai nāku pēc svētkiem!!!Esmu neapmierināta, bet vēl sevi kontrolēju...Skatos kupona derīgu termiņu-līdz 02.01.Atbraucu šodien-02.01,stāv cilvēki ar kuponiem, firmas darbinieki ir iekšā bet mūs nelaiž.Uz durvīm rakstīta tā pati informācija kas pirms svētkiem(nestrādā no 30.12-01.01)ŠODIEN JAU 02.01...mana kupona pēdējā diena, kad beidzas derīgums.Uz žestiem mūs ielaist nereaģē, sazvanīt nevar-ienākošie ir blokēti!Tad norāda un zīmīti citā logā,ka strādā no 5 datuma!BRAUCU JAU OTRO REIZI,MANI AIZSŪTA-PASŪTA...MĀJĀS!Bet kupons ie līdz 02.01!
ESIET UZMANĪGI,ES NEBIJU TUR VIENĪGĀ.BIJA CILVĒKI,KAS JAU TREŠO REIZI BRAUC,KAS BRAUC NO CITĀM PILSĒTĀM!!!Neļaujiet būt apkrāptiem un palikt viņem nesodītiem!!!

U

Komentāri (9)

U Uzmanies! 02.01.2013

Iegādājos sīkumu, kas sagādāja tādas problēmas: svece hameleons.
ME Trading
Saņemšana: Rīgā, Tērbatas ielā 73, LDE Invest biroja telpās
www.lde.lv
http://www.prieks.lv/lv/current/offer/lde13/ - var apskatīt komentārus un saprast par ko iet runa...

M Margarita Sosnareva 02.01.2013

Es arī iegādājos preci ar kuponu, bet daudz dārgāku - radiovadāmo rotaļu LED auto par Ls 10, 00 un arī šodien 02.01.2013. nevadēju to saņemt, joviss bija ciet. Kupona termiņš 04.01.2013. Arī zvanīju - ienākošie zvani ir liegti. Ko lai tagad iesāk, nezinu. Kur grieztiets?

U Uzmanies! 02.01.2013

Apskatīju internetā LDE Invest firmas piedāvājumus (tieši par šo sveci) arī citos portālos, secinājumi ir šādi...viņi ir labi nopelnījuši:
kopaletak.lv-63 pircēji
kuponi.lv-112 pircēji
prieks.lv-321 pircējs
zizu.lv-360 pircēji
kā arī portālos kuponi24.lv un nopirkt.lv
Nav zināms, vai arī iegādājoties kuponus citos portālos no LDE Invest firmas nav bijis iespējams saņem preci????
Jo vidēji viņi uz MUMS NAIVAJIEM tādā gadījumā ir nopelnījuši 2, 50(sveces cena)x856(pircēji)=2140 LATUS(runa iet par konkrēto preci-sveci).
Kā lai cīnās?

E enotinda 04.01.2013

Mīļie cilvēki, esiet, beidzot, gudri. Neuzticaties tiem krāpniekiem un neliešiem. Viņi pelna naudu uz godīgo cilvēku rēķina. Palasiet info par kupon.lv, orangelife.lv. Visi tie prieks.lv, citylife, zizu, kopālētāk.lv – tas viss ir viens un tas pats. Man pašai ir bijusi ļoti rūgta pieredze, runājot par augstākminēto. Normāli, kārtīgi cilvēki nenodarbojas ar tādām blēņām (tie, kas tur strādā).

Laimīgo Jums Jauno gadu un vairāk priecīgu notikumu.

D disappointed_ 07.01.2013

Pilnīgi piekritu, ka šai firmai nedrīkst uzticēties!!!

Atbraucu pakaļ tejkannai (kupona derīguma tērmiņš ir 1.01.2013-31.01.2013): man pateica, ka tādas preces vispār nav, un tādas akcijas nebija. Naudu solīja atgriezt. Vēl nesaņemu.

Starp citu, arī pa telefonu zvanīju pirms kāda laika, interesējos, kad var saņemt preci (jo saitā bija pretruna: dažās vietās minēts dažāds laiks), un atbildēja ka janvarī.

žēl paterēta laika!!!

Dnk 07.01.2013

Es uz šiem firmas piedāvājumiem uzreiz šķībi noskatījos - ķīniešu sūdi ar uzpūstām cenām - tipa atlaides. Vienreiz no viņiem pirku vīnu, viss bija labi, bet to ķīniešu plastikus vispār tikai par santīmiem var pirkt, lai nav tik žēl.

U Uzmanies! 07.01.2013

Es nāku ar labu ziņu!
Nolēmu vērsties pie paša portāla administrācijas, ja jau nesanāk neko sarunāt ar pašu kompāniju...
Atradu portāla prieks.lv noteikumos šādu lūk punktu:
"...lai atgrieztu maksājumu naudu Lietotājam, ir nepieciešams uz Portāla Administrācijas adresi nosūtīt rakstisku iesniegumu un čeka/kvīts oriģinālu (par maksājumu ieskaitīšanu). Naudas atgriešana tiks veikta uz Lietotāja maksājumu kontu, kurš tika norādīts iesniegumā, 10 darba dienu laikā kopš Iesnieguma saņemšanas dienas uz Administrācijas pasta adresi (Rīga, Merķeļa iela 6, 303. ofiss, LV-1084)."
Mans tekst bija īss, rakstīju uz [slēpt]@prieks.lv.
Aprasktīju savu situāciju divos vārdos un lūgumu man atgriezt naudiņu vismaz uz prieks.lv virtuālo kontu.
Man palūdza atsūtīt konta Nr. un pers.kodu, ar vārdiem, ka 3 darba dienu laikā naudiņa būšot atpakaļ.
Un tik tiešām, ieskaitīja, !!!kaut gan biju rakstījusi vēstuli viņiem kupona derīguma termiņa pēdējā dienā :)

V Vilis Maize 07.01.2013

> Dnk
Par vīnu: pamēģini to vīnu atrast internetā! Es uzmetu aci: 2003. gada vīns, kaut arī izsmalcināts, esot pažots Gaillac ... no visām 4! :D šajā provincē audzētajām vīnogām. Tik lielā mērā izcils vīns, meklējot Google, uzrādās tikai LDE akcijās, vairs nekur! Tas pats, kas Maximās - prāvai daļai nemeklējas ne produkts, ne ražotājs, bieži vien produkts vizuāli un parametros atškiras no ori'ginālā, etiķete cita, gadi ar vieglu roku piesviesti ... Vienā vārdā - KRUTKA.

Braucam tālāk:
LDE Invest SIA, Reģ.nr.: 40103529121, Rīga, Terbatas iela 73 - tā ir šīsdienas informācija par preču pārdevēju.
LDE Trade SIA, Reģ.nr.: 40003775639, Rīga, Tērbatas iela 73 LV - 1001 - tas ir ņemts no decembra akcijas! :D
Kaut kā ātri viņi mimikrē! Pirmajai SIA laikam kādi apgrūtinājumi - maksātnespēja, bloķēts komts vai sazi - kas ... A varbūt abi dzīvi. Labi, lai viņi tur vārās savā sulā!

Bet Tu, pircēj, neuztraucies, Tavu naudu transakcijā ir saņēmis (PerkamKopa.lv gadījumā) - SIA Draugiem
Reģ. Nr. 40003737497 ..., viņi arī nes atbildību Tavā priekšā. Neesmu palasījis, kā tur notiek, bet ... ticiet man, uadu viņi izlaiž no rokām tikai tad, kad klients ir attiecīgo preci saņēmis pie faktiskā pārdevēja un, ja tas nav noticis, nauda ir pie šiem te ... DRAUGIEM! :D

Vēlu veiksmi!

Dnk 08.01.2013

Nu droši vien tas vīns krutka vien ir, jo īstenībā viņš bija diezgan pretīgs, ne ar ko neatšķirās no parastiem lata vīniem, kaut atlaide bija no 6 latiem. Kaut kā nebiju aizdomājusies, jo cik reizes bija tā, ka skatījos google par ražotāju un neko nevarēju atrast. Tagad zināšu. Mūs čakarē visi un visur, ja nepadoties tam, tad varbūt jāpērk Stockmann un jāražo pašam, jo pie Stockmann kaut kā lielāka uzticība kvalitātes ziņā uz tādām slidenām precēm ka alkohols.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes