Komentāri (5)

K Karina 03.06.2010

Tevi laikaam padzina par sliktam atzimem...

K Kristy 02.08.2010

Man ir jautājums par STA (Sociālo tehnoloģijas augstkolu) vai tas sertifikāts IES der ES( mājas lapā rasktītas ka der Londonā), ka arī vēlos uzzināt atsuksmes par š0 augstskolu( tieši tiesību zin ātnes fakultātē)
Pladies par atsaucību!!!

W wiki 01.07.2013

Šausmīga augstskola, attieksme no skolotājiem šausmīga. Mācijos bilingvāli, bet materiāli skolotājiem bija tikai krievu valodā tapat arī lekcijas tika vadītas krievu valodā. No latviešu valodas ne smakas.
Skolotāja neatnāca uz eksāmenu pat

B bbaiba 25.01.2020

Будьте бдительны, преподаватели могут тырить ваши работы для написания своих работ или отдавать блатным, чтоб не писать им диплом а тырят ваш диплом а потом вам на защите скажут что у вас плагиат. Будете разбираться, но там покрывают они друг друга.
Такая преподаватель Р.Лукьянчик использовала работы студентов для написания своих. Юдина тырила чужие работы, для написания диплома Р.Милославскому, который двух слов связать не может и Юдина за него на защите говорила. А комиссия ничего, как будто так и надо, что препод за студента диплом защищает.

M MSAGEA 28.01.2020

У Милославского фамилия как у князя... хахахахахахаха Если серьезно: прошло 10 лет, а все застой, по-прежнему! Соболезную всем, кто принял решение по обучению в БМА.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes