www.sudzibas.lv BITE Slikts servis

Bite - Slikts servis

Lietoju internetu gan telefonā gan ar modēmu, un savienojums ir ienkārši neciešams praktiski viņa nav ir ļoti vājš un pazūd galīgi neatbilst standartiem. Kad zvanu uz klientu apkalpošanas centru nevar ne ar ko palīdzēt kā tikai jautājumus uzdot un viss.

Bites internets vispār ir loterija. Vienam normāls ātrums, citiem pilnīgi nevelk. Es lietoju jau vairāk kā gadu un esmu ļoti apmierināts, taču meita paņēma izmēģināt - pilnīga bremze. Sēžam vienā istabā, katrs ar savu modemu, man viss iet, viņai - velkas.

C [email protected] 03.11.2016

Nodevu telefonu pec garantijas gaidu jau 2 men.Un vel joprojam saka,ka nezinot ka bušot gatavs jo samsung galaxy s7 edge neesot detalas salabošanai!!!Kam vispar tadus telefonus ražo!ja viņiem nav detaļu!

C [email protected] 03.11.2016

Pašu telefonu paņemu uz nomaksu 2 menešus neesmu turejusi viņu rokas un saka ka par tiem 2 men.bušot jamaksa man pašai jo ta neesot Bites vaina a Samsunga ražotaji!!!