www.sudzibas.lv Aptauju Centrs Nesamaksā nopelnīto

Aptauju Centrs - Nesamaksā nopelnīto

Nekavējiet savu dārgo laiku šīm muļķībām, kārtējais krāpnieku kantoris. Veselu gadu pildīju anketas, nopelnīju 10 EUR un gribēju saņemt atlīdzībā kā dāvau karti Maximā. Pieprasījumu izdarīju jau 10.2014., līdz pat šim brīdim nekas nav saņemts. Kantoris nav sazvanāms un uz e-pastiem neatbild. Drausmīgi jūtos piečakarēts, žēl patērētā laika. ai tad tiešām tādus kantorus neuzmana neviens valstī ?!?!

Z

Komentāri (13)

V vipgroup 16.01.2015

Nezinu, man gan atsūtīja, pie tā es pasūtīju dāvanu karti 5 euro vērtībā, bet atsūtīja 10 euro. Bet bija jāgaida pāris mēneši.

B Badadzeguze 21.02.2017

Meli! Dāvanu karti 5 euro? Palasi noteikumus...

A aavotins 16.01.2015

Labdien, Zoo1 un citi!

Esmu Aptauju Centrs vadītājs Andris Avotiņš. Diemžēl apbēdināšu jūs - neesam krāpnieku kantoris, bet gadās dažādas neprecizitātes ar informācijas apmaiņu (piem., neprecīzi norādīta piegādes adrese) vai pasta piegādēm (piem., pasts nav piegādājis sūtīto vēstuli vai pasta kastē tiek klāt svešas personas). Situācijas ir dažādas. Pa laikam saņemam pretenzijas, ka pieprasītā atlīdzība nav piegādāta un tad šo jautājumu risinām atkārtoti līdz savu saistību izpildei. Kā apliecinājums tam ir lietotāja "viproup" komentārs.

Aicinu arī jūs un ikvienu, kas saskaras ar šādām situācijām, vispirms pieteikt pretenzijas un mūs informēt par šādiem gadījumiem - tie tiks risināti. Pretenziju gadījumā rakstiet savu profila lietotājvārdu, kontaktālruni un pretenzijas būtību. Kontaktinformācija: [slēpt]@aptaujucentrs.lv vai [slēpt]@aptaujucentrs.lv

Paldies par informāciju,

Andris Avotiņš

B Badadzeguze 21.02.2017

Dienmžēl, ja sūta e-pastu, neviens neatbild. Un telefons klusē. Atrunas.

V Vija Pizāne 29.09.2017

Jau simto reizi prasu lai atjauno paroli, bet klusums pilnīgs!

Z zoo1 22.01.2015

Es protamas atvainojos ja manas pretenzijas ir "nepamototas", bet vai tad tiešām Jūs nevarat atbildēt uz raktītiem e-pastiem, rakstīju Jums 10.12.2014. [slēpt]@aptaujucentrs.lv) un priekš kam Jums ir norādīts telefona numurs mājas lapā, uz kuru zvanot tas visu laiku ir nesazvanāms "Zvana zsaņēmējs šobrīd nevar atbildēt"... Tas tak arī nav normāli ... Un ko tad man un citiem cilvēkiem domāt par Jūsu uzņēmējdarbību. Ja Jūs tiešām esat sūtījuši man dāvanu karti, tad jau droši vien Jums ir Latvijas Pasta kvīts (vismaz tā būtu jāiegrāmato uzņēmuma grāmatvedībā) par izsūtīto dāvanu karti. Atsūtiet man kvīts kopiju, tad es ticēšu Jums par jūsu godīgumu. [slēpt]@inbox.lv

Z zoo1 22.01.2015

Es protamas atvainojos ja manas pretenzijas ir "nepamototas", bet vai tad tiešām Jūs nevarat atbildēt uz raktītiem e-pastiem, rakstīju Jums 10.12.2014. [slēpt]@aptaujucentrs.lv) un priekš kam Jums ir norādīts telefona numurs mājas lapā, uz kuru zvanot tas visu laiku ir nesazvanāms "Zvana zsaņēmējs šobrīd nevar atbildēt"... Tas tak arī nav normāli ... Un ko tad man un citiem cilvēkiem domāt par Jūsu uzņēmējdarbību. Ja Jūs tiešām esat sūtījuši man dāvanu karti, tad jau droši vien Jums ir Latvijas Pasta kvīts (vismaz tā būtu jāiegrāmato uzņēmuma grāmatvedībā) par izsūtīto dāvanu karti. Atsūtiet man kvīts kopiju, tad es ticēšu Jums par jūsu godīgumu. [slēpt]@inbox.lv (rakstās kā zoodārzs :)

V vi.le.na 27.01.2015

Man arī analoģiskā situācija. Piekritu kā esiet krāpnieki. Jūsu telefons NAV sazvanāms un uz epastiem arī nav atbildes. Mani uzrādītie kontakti ir pareizi.

S Simona21 11.02.2016

Pēc pusgadu ilgas gaidīšanas tomēr saņēmu savu RIMI dāvanu karti... Ehh, laikam jau labāk vēlāk nekā nekad...

E Evita Upit 25.02.2016

es gan vēl neko neesmu saņēmusi, arī uz e pastiem neatbild...

E Evita Upit 28.02.2016

Šodien arī es saņēmu. Ju huuuuu!!! :)

D Dace Jerfane 29.05.2017

Vēlreiz laikam par mānīšanos, es šoreiz gribēju pārlikt uz Maximas karti nopelnīto naudiņu, nav jau daudz, bet kādreiz tā izlīdz, ziedot varu pati katram konkrēti, bet nu jau mēnesis ne atbildes ne vispār kaut kas, kāpēc tad reklamēt ka kaut vai dažus centus vari nopelnīt, Nav vairs ticības nekur, tāda nu mums tā Latvija, visi tik mānās un krāpjas.

H Hellada 17.07.2017

man arī līdzīga situācija- aptaujas aipi;dītas - kartes nav, virtuālā nauda no konta noņemta ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes