www.sudzibas.lv Aptauju Centrs Neizmaksā atlīdzību, neievēro līguma noteikumus

AtrisinātaAptauju Centrs - Neizmaksā atlīdzību, neievēro līguma noteikumus

Kā jau visi AptaujuCentrs.lv mājaslapas lietotāji, godprātīgi aizpildīju viņu sūtītās aptaujas anketas un sakrāju savus nopelnītos līdzekļus. Pienāca laiks līdzekļu pieteikšanai, bet acīmredzami, šos līdzekļus man nesagaidīt. It kā 10 eiro nav diža summa par ko strīdēties, bet palasot portālā sūdzības par šo kompāniju, var secināt, ka mēs esam izmantota kā lieliska mērķauditorija šīs kompānijas peļņas nolūkos! Ja var ticēt esam 41 900 cilvēku, kuri nes peļņu šai kompānijai, un tas skaitlis atbilst, iespējams tikai Latvijā reģistrētajiem profiliem, jo kompānija SurveyEveryone© darbojas vairākās valstīs.
Lietošanas noteikumos minēts "Nopelnīto mes sūtisim Jūms ka dāvanu karti 2. nedēļas laikā" ! Tieši kā tur rakstīts tā arī citēju! Jau no 8.12.2016. gaidu savu pieteikto "Drogas" dāvanu karti!
Pāris reizes tika rakstīts uz viņu norādīto e-pasta adresi. Tika jautāts, kad tad īsti saņemšu savu dāvanu karti? Ar atbildes sniegšanu īsti necenšas steigties.
Laikam uzņēmuma pasaku teicēji domā, kā lai iestāsta, ka aizsūtītā dāvanu karte ir pazudusi pastā. Jo, redz, visus pārējos sūtījumus Latvijas Pasts piegādā, bet viņu ekskluzīvo dāvanu karti "Drogās" par 10 eiro nozaudē, lai AptaujuCentrs.lv nebūtu jāuzņemas atbildība par neizsūtīto atlīdzību.
Varbūt vajadzētu šo mājaslapu slēgt, lai cilvēki netiktu muļķoti?

Papildināts Liepiņš919 15.02.2017

Zl.lv mājaslapā pieeja juridiskā informācija par šo uzņēmumu, kā arī pieejama vēl viena epasta adrese: [slēpt]@aptaujucentrs.lv Iespējams, ka ar saviem jautājumiem jāvēršas, rakstot uz šo adresi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Liepiņš919 14.03.2017

Beidzot savu dāvanu karti saņēmu (14.03.2017.), kaut gan tā tika pieteikta (08.12.2016.).

Komentāri (4)

B Badadzeguze 16.02.2017

Lai ko sacītu Andris Avotiņš (pirms tam to pašu teica Gatis Bolinskis), Aptauju centrs IR GAN krāpnieku kantoris.
Sakrāju krietnu summu, no kuras pirms trim mēnešiem pieteicu RIMI karti. Gaidīju, zvaniju, rakstīju - nekā... Tad labi cilvēki iedeva atbildīgās personas telefona numuru, piezvanīju Vladislavam (t. 28815153).
Viņam variet zvanīt tikai tādā gadījumā, ja jums vecāki bērnībā nav stāstījuši pasakas vai rājuši. Daudz gudrību dzirdēju un vēl paliku vainīga.
Tā ka - nepildiet anketas vai arī neceriet uz samaksu.

BondsBonds 16.02.2017

Pārāk gara un sarežģīta sūdzība - varbūt NEKAD nepievērsīšos.

B Badadzeguze 21.02.2017

Toties skaidra.

A aavotins 21.06.2017

SIA Aptauju Centrs un aptauju portāls www.aptaujucentrs.lv ir divas dažādas organziācijas. SIA Aptauju Centrs tāpat kā citi pētījumu uzņēmumi no tā portāla par maksu pērk pakalpojumus un ir norēķinājušies arī par paredzētajām respondentu atlīdzībām. Pretenzijas par portāla neizmaksātajām atlīdzībām jāadresē pašam portālam, kura administrācija atrodas Kr.Barona iela 33a-3, Rīgā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes