Meklēšanas rezultāti

Glass systems SIA - Automatiskas karbas remonts ( Komentārs)

hei sveiki ja kaads veel kaadureiz lasiis sho raxtu.. komentaarus.. man arii shameejais paraadaa 560Ls.. itkaa atdeva atdeva vislaik.. beigaas saakaas naakamnedeelj tagad nav un taa beigaas nav atdevis joprojaam.. cilveekiem dabuuju samaksaat no savas naudas.. kas nav maz uzskatu bijis nevienaa laikaa.. ne treknajos Kalviisha ne shajos ne naakamajos ne citos.. man arii bija vinja nr bet citi un kaadi 5ci.. 2vus pats bija iedevis.. paareejos kad neceela tos vai bij atsleedzis vnk nagljakaa...

D Deniss 06.03.2009
Komentāri 6 Autoservisi

Zeme Auto Līzings - Tās ir vislielākā šmaukšana ( Komentārs)

nezinu, man patik subaru, ipashi man patik Legacy Outback. loti labs auto, protams, ka ir jamaksa daudz, bet, ticiet man, as ir ta verts. paskatities cik maksa volvo tadas pasas klases auto, vel dargak. nezinu, mans autbeks bija apmeram 4-6 avarijas, bet viss ir kartiba. droshiba subaru ir uz pirmas vietas. par legacy vagon, tad ziniet, ka tam nav nekadas atskiribas, jo tiem ir tikai dazadi nosaukumi. mans autbeks dzivo pie manis 3 gadus, man patik braukt ar to, ieprieks man bija BMW X5 -...

N nsti 02.03.2009
Komentāri 15 Auto līzings

LMT - Tarifi ( Komentārs)

Tarifi 1) Tarifs nenormāls "zems", 2) Ja ir mazcenas mob. tad vēl tas ir iekļauts katru mēnesi nez kāpēc (agrāk tā nebija) un ja salīdz. ar konkurentiem tad tiem arī nav nekādu papildmaksu par mazcenas mob, 3) Atlaides līmenis 3. vai 4. jau, bet maksāt sāku ar katru līmeni vairāk nevis mazāk un runāju agrāk biežāk tagad vairāk šis nr. atstāts kā kontakts negribāz zaudēt Tel.Nr. (un cerības ka pastāvīgajiem klientiem kaut kas tiešām varētu pamainīties uz pozitīvo pusi) 4)Vienreiz pieslēdzu GPRS īpaši...

Bite - tikla parklajuma kvalitate! ( Komentārs)

tikla parklajuma kvalitate! Aggrressive kapeic mums pīkstināt ja bifri ir 3x lētāk nekā lmt un vēl saldumiņs bites tiklā pa velti tu domā ko runā savādāk tavas bikses, kāds cits velkās. Un sms 1s un nets 7. s pa 1.mb. Neatradīsi lētaku operātoru un tagad cilvēki saprot un daudzi pāriet uz biti un zini pēc kā es to jūtu pēc tā ka kādreiz man kredītu vilka nost ka zvanīju gandrīz jebkuram, bet tagad zvanu daudz un nevelk kredītu nost

LMT - LMT pieslēgums ( Komentārs)

LMT pieslēgums Tu esi lmt piekritējs loģiski ka teiksi ka bitei zonas nav savādāk tev nav ko aizbildināties, jo lmt piedāvā uz citiem 17. s bet bite 3s tad tavā debilajhā galva izreiķini, kāda starpība. Un vēl bite parunāsim nav abonēšanas maksas, kā ari nav minimālā mēneša maksa ko jānorunā.

Zelta Zivtiņa - Ne sudziba, bet stāsts ( Komentārs)

Ne sudziba, bet stāsts Bet bifri nemana klientus ar saviem tarifu planiem, kā to dara tele2 un lmt, vakara cits tarifs, pusdienas cits, un ritas cits, smiekli nāk!!! Bet bifri ir viss skaidrs ka caurspidigs kristals, jo 8s uz citiem operatoriem un es esmu 100% parliecinats ka nenovilks 9.s kā to dara tele2 uz citiem operatoriem ir 17.s bet novelk 30.s!!! Un kurs vel operators piedava sava tikla pa brīvu visu mūžu! neviens iznemot bifri...

Kirby - Stoit-li Kirby etih deneg? ( Komentārs)

Stoit-li Kirby etih deneg? Viss ko es varu pateikt ir tas, ka reāli bļaustās tie, kas šo aparātu nevar nopirkt, jo dzīvo pārāk trūcīgi, un konkurenti ja vispār kaut vienu var par tādu nosaukt (tas jau ir lielākais kompliments LUX un rembo). Kad redzeju uz ko ir spējīgs Lux (pilnīgākā miskaste) kad būs demonstrācija pajautājiet kapēc viņam ir priekšā un pakaļa restotie filtri, un kapēc tad kaste kur glabājās putekļu maiss ir pieputējusi, jareiz visi sūdi nonāk tikai maisā. Interesanti bija pavērot, kā apdirsas Lux...

Vezir - ( Komentārs)

Plusi:* Veizr piedāvā vienu no labkajām cenā rīgā par 1-x15 foto pēc izvēles => ar klienta karti 7 Sant.* salīdzinoši ātra apkalpošana ~12 hMīnusi:* neprecīza pasūtījuma izpilde 40 no 300 bildeem nebija vai bija nepareizas* 13x18 neapgrieztas...* arī pēc orteizējās pārstrādes dažas trūka.. un nebija apgrieztas.P.S. man vismaz Matīsa un Barona stūrī tajā ļoti zolīdi atvainojoties n-tās reizes pirmo reizi paņēma atpakaļ uz labošanu, bet otro reizi nenesu ari slinkuma! Pamatojums kļūdai ka jauni...

M Mr.JMT 25.12.2004
Komentāri 2 Pārējās

Auto Prim SIA - Atklāta krāpšana ( Komentārs)

Pilnīgi piekrītu. Arī iegrabos. Sākumā viss itkā strādāja bez problēmām. Pēc dažām dienām sākās. Nomainīju motora galvu.Izradas ka džeki pirms pārdošanas kautko galvā kepinajusi ar šķidro metālu.Pēc mēneša visu sajūga komplektu. Sajūgs bij iebāzts uz pārdošanu no srota. Kārba turējās tik uz 3 skruvem. Pa lielam esu ielicis gandrīz x2 naudas ziņā. Nevar pat visu uzskaitīt. Servisa pat brīnījās kā vispār viņš iet.

Bite - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Nopirku aizsargstiklu telefonam. Man vajadzēja telefonam s21plus. Paradīju telefonu, nosaucu telefona sēriju, var būt, nosaucu bez plus, bet saņemu aizsargstiklu citam telefonam s21, kuram ekrāns ir krietni mazāks par kādiem pat 3 - 4 cm. Aizgāju uz salonu, visu pārbaudīja, un teica, ka ta ir mana vaina, ka nepareizi nosaucu seriju. Bez plus. Bet telefonu es rādīju. Vai tiešam konsultants nevar atšķirt tik dažādus telefonus?

Euronics - Pārdod bojātās preces! ( Komentārs)

Pārdod bojātās preces! Preces reali pardod ietotas! Ari tehniku, nopirku peli pa 50 euro.. majas atverot izradas ka jau ir skrapes un lietots.. ai nopirku konsoli PS5 iepakojums parlimets un izskatas ka konsole jau bija lietota... kaut vini tur bankrotetu ar savu tadu pieeju!

L Leon Frost 10.09.2021
Komentāri 4 Veikali

RV Auto, SIA - Плохие машины ( Komentārs)

Плохие машины Labdien. Pirms diviem mēnešiem iegādājāmies pie RV Auto savu pirmo Volvo s80 2007.g. D5136kw.automāts. Pēc mēneša sākās problēmas ar dzinēja parkaršanu kas beidzās ar galvas restaurāciju un sprauslu restaurāciju.Uzņēmums kas restaurēja galvu teica, ka neesot vēl redzējis tik nobrauktu galvu.Kaut gan noskrējies it kā 275t km...reāli varot būt arī pie 500 vai 700t km. P.S. Es viņiem-RV Auto neko nepārmetu- vairāk vēŗšos pie tiem, kas grasās pirkt.Nepažēlojiet naudu pilnai diagnostikai specializētā Volvo servisā.

Europark - Negodīga komercprakse ( Komentārs)

Negodīga komercprakse Tas Rimi ir tik mega liels, stāvlaukums neaptverams, ka nespēji piereģistrēt auto 5min? Vai esi kustību invalīde, kam izkrāpšana no auto prasa zināmu laiku, tāpat ka aizkļūšana līdz reģistrācijas automātam? Ja nekas no šī, tad par savu sklerozi jāmaksā arī nauda. Un tas ir vienīgais, ko Tev var atgādināt šis veikala stāvlaukums. Noteikumi visiem vienādi. 5min, tātad 5, nevis 10 vai 12z

L Lailailai 27.08.2019
Komentāri 9

Arhitekt SIA - Diletanti ( Komentārs)

Izskatās, ka vajadzēja tikai pameklēt ka www.arhitekt.lv, www.parbuve.lv un www.z500.lv ir viens un tas pats uzņēmums ar tiem pašiem darbiniekiem, un būtu sev aiztaupījis galvassāpes. Labi viss, kas labi beidzas.

C C.B 19.12.2018
Komentāri 5 Būvniecība

Baltic Data - Nekvalitatīvas preces, slikts serviss ( Komentārs)

Nekvalitatīvas preces, slikts serviss "atnākot mājās izrādās ka lādē tikai telefonu us ps4 kontroleri. Bet Ipod classic un auto navigatoru nelādē." Kaut kā baigi neticās, lāde telefonu bet nevar uzlādet iPod classic kuram vajag 1A ladetaju. Okey saprotu kapec varētu neladet navigatoru, jo jaudas nepietiek.

lattelecom/ LG OLED55C7V televizors - Apstiprināts ekrāna(matricas)rūpnīcas brāķis ( Komentārs)

Apstiprināts ekrāna(matricas)rūpnīcas brāķis Kā var nesaprast ka Lattelecom ir viena no dārgākajām vietām kur var kautko pirkt? Izstāstīšu savu pieredzi, kādu pus gadu atpakaļ gribēju iegādāties iphone 6s, izstaigāju visus tos lmt, tele 2, bite un Lattelecom. Un visur bija kaut kādi +/- 600 eiro, bet Lattelecom tieši tāds pats modelis ar tiesi tādu pašu atmiņu bija pa 800 eiro Vajag tak pastaigāt un pameklēt lētāk. Un arī šajā gadījumā, tas televizors nemaksā tik daudz.

Forevers - Aknas, liellopa kuņģi, cūku zarnas ( Komentārs)

Aknas, liellopa kuņģi, cūku zarnas Heh.. Labi ka par mājās audzētu cūciņu, kuru nokāva nav sūdzību.. Nedrīkstētu vēl to ēst! Veģetārieši / vegāni / svaigēdāji - Lūdzu saprotiet to, ka katram ir izvēle, ko ēst un cik ēst. Kautvai viens ēd zāli, otrs vispār neēd, vai trešais ēd sū__, tā ir katra paša izvēle ko ēst! Neuzbāzieties ar savu dzīvesveidu

JUST5 Freedom X1 - Nekvalitatīva prece, slikts serviss ( Komentārs)

Nekvalitatīva prece, slikts serviss Nopirku freedom x1 par 168 eiro, lietoju jau otro gadu, viss strada ka vajag, nekadu gluku vai kaut ko tadu, ladeju reizi divas dienas. Visi kuri te stasta ka just5 is slikts - idioti.

IT Consalting - Maldīga citu uzņēmumu vērtēšana ( Komentārs)

Pagaidām izskatās, ka šim ConsAlting ir saikne ar firmu Datamarket Lūk komentāri, pozitīvi gandrīz tikai Datamarket [slēpt]@54.0031417,18.9352698,6z/data=!3m1!4b1!4m3!8m2!3m1!1e1?hl=lv-LV Lūk Youtube video, kurus ievieto IT ConsAlting - kaut kā stipri aizdomīga saistība ar iepriekšminēto kantori https://www.youtube.com/watch?v=eZEf-L4CiYE

D Datorisc 28.09.2017
Komentāri 36 Web lapas

Amerikas auto SIA - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Bāleliņu alkatība un šī kantora lobēšana jau no laika sākuma. Man draugs arī sertificēja Nissan 350Z. Tieši tāpat kā autoram - cenas no zila gaisa, papildus standarta izmaiņām viena otra prasība kaut kāda neloģiska. Jo redz neviens cits sertifikātu neizdos. Labi, ka tagad vismaz EE to var izdarīt.

A Azik99 09.06.2017
Komentāri 6 Auto dīleri