www.sudzibas.lv BITE tikla parklajuma kvalitate!

Bite - tikla parklajuma kvalitate!

Si nav sudziba! So rakstu ar ceribu, ka Bite kaut ko var but meginas darit... Rigas centraa nevar ieiet kada eekaa, kas ir vecaka vai kurai ir vairak metala, ka zud zona! Man kartejo reizi darba ta del nebija iespejams aizsutit sms! Ceru, ka so izlasis Bite darbinieki un kaut kas tiks darits, lai signals Rigas centra butu stipraks! Atruna, ka vecs nams vai daudz metalu apkart, kas nosit zonu, neiztur kritiku, jo ar LMT pieslegumu, Amigo vai okarti tur pat zona ir pilns stabinsh un var gan sutit sms, gan zvanit ka cilvekiem!

V

A Aggressive 12.12.2008

Es varu par iedomaties, ka izskatas Emils: 12-13 gadu jauns, mammai no rita samelo, ka ir temperatura un neiet uz skolu - iesezas interneta un tik sak visus lama vardus pec kartas rakstit. Tas tacu ir redzams pec vina komentariem.

N navsvarigi 12.12.2008

N navsvarigi 12.12.2008

bite ir suds, lmt ir vislabakasi operators. bite zona ir uzzimeta. tas ir izdomas, ka bite ir labaka. bite lietotaji ir duraki, mudaki un sponsori. bite mana tautu ar lielajiem tarifiem. nak tadi rEIĶini, kadi nenak lmt lietotajiem. lamt ir vislabakais... Man ar galvu viss ir normali!

E emīls 12.12.2008

Nav svarigi es tev lmt zonu dirsā iespraudīšu un varēsi visu dienu kladzināt cik lmt zona laba dauni tāds.

N navsvarigi 13.12.2008

Emils, es no tevim loti baidos! Aizej uz skolu, pamacies pareizrakstibu, gramatiku latviesu... Noderes dzive pareizi rakstit! Cik tev, 12 gadi bus?? Nju, domaju maksimums ir kadi 14 - 15. Ja ir 21, kaa tu apgalvo, tad tu esi neglabjams gadijums, lai gan neticu, ka tev tik daudz gadi var but, jo cilveks 21 gados spriezh gudrak, neka tu to dari!

N navsvarigi 13.12.2008

LMT - nr1 mobilo operatoru starpā latvijā! To tev pateiks tie pashi Bite parstavji. Da, man pofig, godigi sakot, kas ir pirmais un as nav pirmais Latvija. Es nelietoju LMT tapec popularitates del. Agrak man pat domas nebija lietot LMT, okarti, jo tas bija loti dargi. Si gada februari uz okarti cenas "nometa" un tikai tapec saku lietot okarti. Es savu naudu skaitu! Bet, man svariga ir ari kalitate... Lai gan Bite kopuma ir letaka, LMT - kvalitativaka viennozimigi. Man ne vienam ne kas nav japierada. Visi visu zina ta pat!

LMT rulleee!!!

N navsvarigi 14.12.2008

man personigi ir bites karte bifri, un es maksaju 8.sant.min.uz jebkuru operatoru, bites tikla PA VELTI VISU MUUZZU, nesuudzos, loti daudz draugiem arii bifri.nesuudzos.-ko var likt pretii lmt?5.sant.min.savaa starpaa?smiekliigi.
Komentēja: Saulus
Cilvēk, iepazīsties sākumā ar LMT tarifu plāniem, pirms apgalvot kaut ko. Citādāk iznāk, ka apgalvo ļoti līdzīgi kā Emīls un jāsāk domāt, ka esi tas pats Emīls.
LMT tagad ir tarifu plāns, ar kuru ir 3 sant/min uz visiem tīkliem līdz 14 latu sasniegšanas. Un, vispār, tu kā Emīls salīdzini zirgu ar mušu: BiFri ar LMT pieslēgumu, pie tam, ka tevis minētais skaitlis 5 sant/min savā tiklā ir izdomāts... Okartes tarifi ir ievērojami zemāki.

N navsvarigi 14.12.2008

atradis biti reklamet, man pa 4 lmt piesleguma numuriem re'kins ta ap 60-80ls grozas un norunats tiek tuksto'siem minutes+gprs un reali neviens nevar piedavat man ka privatpersonai letakas sarunas=P bite ar savu parvilina'sanas kampa'nu galigi piebesiju'sies, agrak ka negudri zvanijas uz maniem lmt num un zelta kalnus domaja ka var piedavat, tagad piedrazo inetu ka ir viskrutakie, ikvienam ir pa kadam kasjakam, kam negadas, bet bite strada uz pievilina'sanu un lai paraksta ligumu, un pectam tad tik sakas slauk'sana...reals gadijums kaimi'nu tantukam, saskatijas reklamas un aizskreja uz biti ar savu numuru, brauc majas ar laimigo bites pieslegumu un opaaa, puscela jau zona sak zust, tantuks tik tad saprot ka ziepes ir, ka risinajumu ieteicu okarti un maksat to abonesanu jo dotetais telefons bija pa'nemts, bet nadzigie bitai'ni jau taja pa'sa vakara sms atsuta, bla bla bla jamaksa sods psr to ka tel okarti iebazi, tantuks izraudaja bites operatoriem sirdi un sarunaja ka atdod tel nakamaja diena un tiks sveika cauri bez soda sankcijam bet saprotams ari bez izrteretas naudas...vot tev biteeee
Komentēja: Ilmars

Vot tev i Bite.

N navsvarigi 14.12.2008

Da nekā tai Bitei izcila nav. katram operatoram gadas kadas kludas, bet, iznemot akcijas laika pieslegto BiFri, neko ta piedavat nevar. Ir tarifi zemaki, bet tikla kvalitate attieciga. Ja nem vera, ka LMT ir tagad tas tarifu plans ar 3 sant/min maksu uz visiem tikliem lidz noteiktai robezai, Bite janolaizh vel tarifi, jo zona nu Bite ir tragiska vietam un nestav blakus LMT.

N navsvarigi 15.12.2008

kam man maksaat kaut kaadu piesleegumu 14.ls+3.sant minuutee, ja man ir bifri prieksapmaksas karte, meenesa maksajums neparsniedz 5.ls jo bites tiiklaa pa velti VISU MUUZZU, UZ CITIEM tiikliem 8.sant.min?gprs 7.sant.megabits zona ir visur
Komentēja: Saulus 14-12-2008

Emil, esi kartejo reizi vardu nomainijis? Kadi 14 Ls+3 sant/min?? Ko tu melo un aphriez skaitlus? 3sant/min un nekadi 14 Ls+3 sant/min. Atkal salidzini Bifri karti ar LMT pieslegumu?? Nu, skaidrs viss ar tevi...

N navsvarigi 15.12.2008

Emil, kas ir tie parejie, kas doma, ka LMT ir krapnieki? Manas acis vini ir tadi pasimkrapnieki kaa Bite, jo par Bite ir negativas atsauksmes dzirdetas nu ne mazak kaa par LMT. Tu medz melot, rakstot par LMT un tas ir skaidri redzams!Trukumi ir katram operatoram un katram operatoram ir braketi mazcenas mobilie, tikai tikla parklajumu tu neka neuzlabosi Bitei ar savam runam. Kdas tas ir, tads nu tas ir! BIFri akcijas laika ir vienigais produkts, ar ko Bite izdevas piesaistit cilvekus, Citadak, viniem butu klientu skaits stipri mazaks!
Ta kaas, ir piedavajums, reiz pielikt punktu sitai polemikai.

Komentēja: Ilmars
*****************************************************************************************************
Vel reizi Emil palasi so komentaru, ko atstaja cilveks, kas nav neka saistits ar mani. Un, tada gara darbojas ar T2, piedavajot zemus tarifus, bet, kad piesledzies, tad tik "slauc". Pielauju, ka ari LMT ta darbojas... Gruti spriest, bet visi operatori maana, ja mana, vienadi!
Un, kur palika ta sieviete, kurai bija paaugstinatas maksas sms LMT rekinaa it kaa no ne kaa uzradushas? Vina te mani lamaja, ka es pielavu iespejju, ka vinas berni to sutija... Acimredzot, tomer tika tas sms sutitas!

E emīls 15.12.2008

Aggrressive kapeic mums pīkstināt ja bifri ir 3x lētāk nekā lmt un vēl saldumiņs bites tiklā pa velti tu domā ko runā savādāk tavas bikses, kāds cits velkās. Un sms 1s un nets 7. s pa 1.mb. Neatradīsi lētaku operātoru un tagad cilvēki saprot un daudzi pāriet uz biti un zini pēc kā es to jūtu pēc tā ka kādreiz man kredītu vilka nost ka zvanīju gandrīz jebkuram, bet tagad zvanu daudz un nevelk kredītu nost

I ilze 15.12.2008

bite ir sūds visus komentus šeit http://www.neverlands.ru/cgi-bin/go.cgi?uid=1706718

E emīls 16.12.2008

Ilze tu esi sūds un palaistuve

N navsvarigi 16.12.2008

Emil, nu tu vari apgalvot visu ko, bet tam, ka tev ar vien biezhak neatvelk kreditu no taa, ka tu zvani, es neticu, vai nu tu zvani tiem cilvekiem-pazinam, kuriem ir bifri! Es tak redzu, ka cilveki neskrien uz Bite un BiFri. Ko tu te stasti pasakas?!! Toties mani pazinas, darba kolegi vai nu jau ir pargajushi, vai nu ir izlemushi pariet uz okarti!

N navsvarigi 16.12.2008

Emil, kas tie ir, kam ir BiFri? Tavi klases biedri? Kas BiFri ir 3x lētāk, nekā LMT? LMT ir pieslēgums pa 3 sant/min uz visiem tīkliem un tas ir lētāk, nekā BiFri uz citiem tīkliem gandrīz 3x! Okarte arī ir 7.5 sant/min uz citiem tīkliem. Nedaudz, bet lētāk, nekā BiFri! Un, nav vairāk BiFri bez maksas sarunas Bite tīklā! tu neko nesaproti, bet mal un mal vienu un to pashu. Draudi te visiem... Bērns, ej pamācies latviešu val;odu, gramatiku, izpildi majas darbus... Necenties diskutēt ar pieaugušajiem, kuri ir redzējuši vairāk par tevi!

Viss: IGNOREJAM EMILU!

E emīls 16.12.2008

Vairāk neviens uz lmt neskries kaut tagad viņi piedāvā 3. s jo lmt jau lmt tikuntā apčakarēs! Un bite arī piedāvā 3 .s uz jebkuru rīklu tikai bite vēl neprasa maksu par numura noteicēju, un pa daudzām fiškām ko lmt plēš baigo naudu tāka sūds tas lmt ir. Neko nesaku biti lieto līdz 30 gadiem cilvēki bet lmt no 30 pazudīs lmt līdz ar jums un man ir 21 gads un mēs taisām bitei nākotni jo nākotne rodas tikai no jaunās paudzes./