www.sudzibas.lv BITE tikla parklajuma kvalitate!

Bite - tikla parklajuma kvalitate!

Si nav sudziba! So rakstu ar ceribu, ka Bite kaut ko var but meginas darit... Rigas centraa nevar ieiet kada eekaa, kas ir vecaka vai kurai ir vairak metala, ka zud zona! Man kartejo reizi darba ta del nebija iespejams aizsutit sms! Ceru, ka so izlasis Bite darbinieki un kaut kas tiks darits, lai signals Rigas centra butu stipraks! Atruna, ka vecs nams vai daudz metalu apkart, kas nosit zonu, neiztur kritiku, jo ar LMT pieslegumu, Amigo vai okarti tur pat zona ir pilns stabinsh un var gan sutit sms, gan zvanit ka cilvekiem!

V

E emīls 30.11.2008

Pridurak nopērc normālu trubu, nevis ar aizvēsturisku staigā. Pamuļķi bitei zona ideala

N Navsvarigi 02.12.2008

Vecit, ja tu nobijies man pateikt savu dzives vietas adresi, lai kaa chalis man acis pateiktu to, ko tu te tagad raksti, tad neraksti neko un nelecies daudz! Tevi, "gudrinieku", dzive vel parmacis. Pat, ja tev ir 21 gads, tas ir loti maz un no dzives tu vel neesi redzejis neko! Zhel, ka pats nodarisi sev pari shitaa izrunajoties, jo tie, kas mekle uz savu galvu piedzivojumus, tie dabus un tie, kas atlaujas sev izteicienus, kuri aizvaino citus, tia agrak vai velak pa muti dabus. Tada dzive! Vispar shitas vestijums nebija domats tev! Man ar "aizvesturisku"trubu ar okarti zona ker visur!

...

J joko 04.12.2008

Tev garīgais slikts?? Ko tu nabaga cilvēkam uzbruki, par to vien ka viņam zonas nav!Man piemēram arī ar Biti ir bijušas problēmas, un tad tagad es esmu stulba un krople, un tu nāksi mani sist??
domā ko raksti!!!

A aicis 04.12.2008

Nosauc man adresi, kur tev nav tās zonas, aiziešu paskatīties kad būs laiks.

N navsvarigi 04.12.2008

Ceru, ka Bite "oerfektais" tikla parklajums tiks uzlabots, citadak iznak, ka tautu nekaiunigi mana! Bitei ir jaunakas tehnologijas, bet tas jau ari ir LMT un T2. Taa kaa, Bite tikai to uzsver, ka viniem tas ir.

N navsvarigi 04.12.2008

LMT tagad piedava tadu piesleguma veidu, kas loti lidzinas Bite un T2 piesleguma veidiem. Ar minimalo maksu menesi 12 Ls un ar sarunam 3 sant/min uz visiem tikliem. Interesanti, ko izdomas Bite un T2?? Pie tam, ka LMT ir vislabakais tikla parklajums Latvijaa! No shita viedokla izdevigak LMT pieslegums, ja naudas lidzigas!

N navsvarigi 04.12.2008

Bite tikla kvalitate Rigas centra vietam ir katastrofala, tai pat vieta LMT kvalitate ir laba! Ne tikai Riga, bet ari citur vietam ar "perfekto" Bite zud zona! Nebutu slikti, ja Bite ko daritu lietas labaa!

N navsvarigi 04.12.2008

Joko, tu to Emilam adreseji?? Vins jau ir tas, kurs visadiem vardiem apsauc tos, kuriem ir gadijushas problemas ar Bite tikla parklajumu un tie kaut ko seit rakstija. Tie ir stulbeni, idioti, LMT lohi u.t.t.
Acis vins pateikt tos pasus vardus nevar! Baidas!

A aicis 07.12.2008

Nosauc adresi un beidz te pats ar sevi sarunāties, dīvainis atradies.

A aigars 07.12.2008

Lmt, Nav svarīgi nesmīdini

N Navsvarigi 09.12.2008

Aici, aizbrauc uz Rigas centru un ieej jebkura vecakaa eekaa vai eekaa, kur ir vairak aluminija konstrukciju! Piemeram, Galerija centrs!

N navsvarigi 09.12.2008

Es saprastu, ka Bite nav zonas vairakas vietas, kur tai pat laika LMT ir zona un ta nav uzzimeta, bet reala zona un mani var gan sazvanit bez problemam, gan sanemu sms laika. Bet, visa lieta jau tani, ka dazs labs sini saite apgalvo, ka Bite zona ir ideala un pa tik, pa cik zinu, ka tie ir klaji meli, es rasktu to seit. Pietiktu jau ar zvanu uz Bite, bet cilveki jau sini saita tiek maniti par idealo parklajumu! Kartejo reizi Rigas centraa darbaa sms adreseto man, es sanemu nu jau ar nokaveshanos kadas 1h 30 min vismaz.
Cienijamie Bite darbinieki un lietotaji, kuri shini saitaa bez maz vai gatavi nosist cilveku, ja vinsh uzraksta ko negativu par Bite, beidziet chakaret tautu! Tas ta jocigi izskatas: cilveks uzraksta, ka ar Biti ir problemas ar tikla parklajumu, vinu sak visadi apsaukat un apvainot melos. Ta jus godu Bite nedarat, bet gan taisat antireklamu Bitei! Nav Bitei tas tikla parklajums tik labs pat kaa Tele2, tad vismaz butu laipnaki pret cilvekiem un saprotoshaki.

Man Bite darbiniece, uz zvanu ar pazinojumu, ka Rigas centra ir loti slikta zona, atbildeja, ka tur tas nav...

E emīls 09.12.2008

N navsvarigi 12.12.2008

Emils, nobijos un jau tricu! Man lidz taviem meliem vel talu jo talu! tada talanta kaa tev apmelot citus cilvekus un operatorus, pie tam nekaunigi melot, nav ne vienam sini saitaa! tikai tu esi tas, kas te apmelo cilvekus un mana cilvekus par to, cik "kvalitativa " ir Bite! Ka tik nebiji tu tas, kas noraustijies un neiedeve man savu majas adresi... Pirmkart, ej pie daktera arsteties! Citadak, cietis tavi tuvinieki!
******************************************************************************************************

N navsvarigi 12.12.2008

Cienijamie cilveki, si saita apmekletaji, izlasot *Gailis, pidars, pimpis nav svarīgi tu esi, ja vēl tik nekaunī apmelosi biti tava sieva tevi slimnīcā apciemos luni tāds. omentēja: Emils 09-12-2008 * katrs var pats izdarit secinajumus par to, ar kadu cilveku vispar seit ir darishana!

N navsvarigi 12.12.2008

Emil, es jau sen gaidu randinu ar tevim, bet tu negribi, ... Tev ir cits??

A Aggressive 12.12.2008

Nav Svarigi: tu beidzot liksies miera ar to Biti? Visi jau ta zin, ka Bite ir istakais suds!!! Gan pec pakalpojuma, gan pec apkalposanas. Lieto Biti tikai skolnieki un tie, kas "pikstina" un gaida, kamer atzvana. Ja gribi dabut ko normalu un neteret nervus, parej pie cita operatora. Pie kura tiesi - es domaju, ka visiem jau ta ir skaidrs...

N navsvarigi 12.12.2008

Emil, ko tad tu miz un neatbrauc uz rigu un es tev paradishu to zonu? Ko tu miz? Tik interneta esi kruts, te barsties ar apvainojumiem, bet pats sez majas un mizh! Tas ir stulbi, ka tu sita nekontrole sevi un del ta, ka par Bite kads uzraksta tasinibu, kas ir negativa, tu uzreiz lamajies un gatavs nosist, tikai tu jau nezini, kas sez otra gala un kam tu tos apvainojumus raksti! Tavi vardi par to, ka kads tur bus kaut kur, ja apmelos bite, ir tuksi vardi! Un, vispar tu izskaties neadekvats un slims cilveks! Tu esi tas, kas te mana cilvekus, kas apmelo citus operatorus... To ne es vien esmu pamanijis! Par to, ka tev ar galvu nav kartiba jau liecinaja pirmie komentari, kuros bija lozungs "Prieks kopa but bite." Tas jau liecina par to, ka cilveks iemetas fanatizma, galejibas un nav adekvats! Ar tevi diskutet ne par ko nevar, jo tev ir taisniba, bet man ir meli. Nu, ko tur runat un ko tur diskutet?! Slims tu esi, ne pa jokam, un ej paarstejies! tas tik tiesham ir nopietni, jo tu esi bistams sabiedribai... Vismaz ta izskatas pec taviem izteicieniem.. A, moska ir taa, ka tikai majas pie datora esi liels un stiprs, kruts, ar vardiem metajies, bet nonak darishana lidz tam, lai pateiktu acis, to, ko raksti seit, ta tev pilnas bikses.

ARSTEJIES! ARSTEJIES! ARSTEJIES! ARSTEJIES! ARSTEJIES! ARSTEJIES! ARSTEJIES! ARSTEJIES!

N navsvarigi 12.12.2008

Aggressive, nu jau es ar Bite likos miera, bet Emils tak uzprasas... Jaatbild!