www.sudzibas.lv BITE tikla parklajuma kvalitate!

Bite - tikla parklajuma kvalitate!

Si nav sudziba! So rakstu ar ceribu, ka Bite kaut ko var but meginas darit... Rigas centraa nevar ieiet kada eekaa, kas ir vecaka vai kurai ir vairak metala, ka zud zona! Man kartejo reizi darba ta del nebija iespejams aizsutit sms! Ceru, ka so izlasis Bite darbinieki un kaut kas tiks darits, lai signals Rigas centra butu stipraks! Atruna, ka vecs nams vai daudz metalu apkart, kas nosit zonu, neiztur kritiku, jo ar LMT pieslegumu, Amigo vai okarti tur pat zona ir pilns stabinsh un var gan sutit sms, gan zvanit ka cilvekiem!

V

N navsvarigi 16.12.2008

Tu taisi Bitei nakotni? Ko tu melo? Cik tu melot vari? nesapinies melos? kapec cilveki, ja LMT un Bite piedava 3 sant/min uz visiem tikliem, ietu uz Bite, ja LMT ir kvalitativaka? Apmelo gan tu LMT. Nekadu numura noteiceju LMT tam tarifu planam nav! Ko tu melo? Kadu naudu LMT plehs? Tas ir mits un tavi klaji meli! Tev neapnika melot, Bite nakotnes taisitajs? kadi tev 21 gadi? Tu uz saviem tekstiem paskaties, uz savu gramatiku paskaties!

N navlabi 19.12.2008

es ari nesen pargaju uz biti, un panemu vel jaunu nokia telefonu, viss jau butu labi ja ta zona butu labaka :( diemzel ta tas ir...

N navsvarigi 19.12.2008

Beidziet reiz pasniegt savus nekvalitativos pakalpojumus kaa labakos un zvanities cilvekiem uz LMT piesleguma numuriem un piedavat savus pakalpojumus! Jus ne tuvu nevarat piedavat to, ko piedava LMT kvalitates zinaa un pat ne tuvu Tele2! LMT kvalitate atbilst cenai, jums cenas vel janolaizh par shitadiem sudiem, kad trukst saruna Rigas centraa, tur, kur LMT zona ir, arpus Rigas, pie Rigas, kad darba vienkarsi zud uzraksts Bite uz telefona un nav ne viena zona stabina! tai pat laikaa, tik nomelnotajai LMT nav nekadu problemu un tikla parklajums praktiski ir visur!

S sudzibas .lv 20.12.2008

Nesolu daudz naudas un uzreiz. Bet ja nepieciešami papildus ienākumi, šeit ir iespējams tos gūt. Pārbaudīta un droša peļņa. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas un iemaņas darbā ar internetu.
Neticiet tiem, kas sola zelta kalnus un pirms tam prasa samaksāt dalības naudu. Lai saņemt savu naudu, nav nepieciešams to vispirms maksāt.
Uz jautājumiem atbildēšu pa e-pastu.

E Emma 25.12.2008

Nu man ar taa ir bijis...
Nu jaa... iisteniibaa seezhu skolaa un nevar aizsuutiit SMS ... I ko dariit???
Zem sola raxtiiju bet neaizuutiija .. izbaazu no sola i aizuutija :D:D:D
Vajag labaaaku kvalitaati. ...
Bet ir ok! Patiik shii karte :)

E Es 25.12.2008

Okarte tarifs sakumaa bija 23 santimi/min, tagad jau 25 sant/min. Kas dos vairak??

E Es 25.12.2008

Bite ar zoinu ir kaa ar biteem.. Ar taam nekad nek nevar zinaat :))

P Pumpainaistīnis 28.12.2008

Nav svarīgi, izmet ārā savu biti un pārej uz lapseni. Labāk paliks!

N navsvarigi 28.12.2008

Domaa, lapsene laba lieta? Japamegina kadu nokert un iebazt telefonaa... Tad jau redzes, ka bus ar zonu :))

N navsvarigi 27.04.2009

Nu pat parbaudiju un tani vieta, kur centra stradaju, T2 zona ir ieverojami labaka, neka Bitei ar BiFri! Te nu ir ko padomat! Reizem jau sak shkist, ka, ja pec tikla parklajuma kvalitates sadalit operatorus, tad:

1) LMT
2)Tele2
3)Bite

A Aleksai 08.07.2009

Es kā ilgadēja LMT kliente varu piekrist, ir gadījies sastapties ar negodīgiem rēķiniem. Bet tā kā LMT mani jau ieprieksējos gados paspējis nenormāli noslaukt, tad nav viegli mainīt operatoru, nolēmu pieslēgt vienādais 2, jo tagad nevajag daudz runāt, pagaidām iztieku. Turklāt man ir noslēgts līgums, kuru pirms līguma beigām lauzt ir neizdevigi. Vēl skatos parādoties konkurentiem arī LMT šo to prātīgu ir domājis, tad jau laiks rādīs, pretējā gadījumā, ja vajadzēs sarunām, pievienošos pie otra operatora, lai ir divi, ja gadījumā kas, es tikai kā varbūtību.

Ja par Bite pārklājumu, tad pirms laika jūs trakojat. Vienā Neatkarīgā avīzē ļoti skaidri aprakstīti Bites tālākie plāni- 2010.gadā viņi plāno veikt nopietnus uzlabojumus pārklājumā, tā, lai tīkls būtu pieejams arī attālos Latvijas nostūros, piemēram mežos un citur. Ļaujat taču viņiem adaptēties kā nākas. Katrā ziņā man radusies simpātija pret šo operatoru, bet no sava vēl nesteidzos prom. Mums tikai izdevīgi, ja ir konkurējoši operatori, izdevīgāk cenu ziņā. Lai veicas Bitei un LMT, otrajam par lielsko pārklājumu, jo nekad nav bijis iemesls sūdzēties, zona ir vienmēr.

K Karlis 20.07.2009

Lietoju jauno bites Blackbery, jo bieži vajadzīgs internets, bet esmu ļoti vīlies, jo tieši sliktā pārklājuma dēļ nav interneta, kad to visvairāk vajag. Tā ka varbūt pa priekšu vajag nodrošināt kārtīgu pārklājumu, un tad lielīties ar visādām kakubites muļķībām. Mobilajam telefonam lietoju LMT, vismaz zinu ka maksāju par kvalitāti.
Tā teikt - IR LAIKS PAMEST BITI

medina 10.12.2013

Man jāpiekrīt par Bites zonu-ilgus gadus lietojām Okarti visi ģimenē tad izdevīgāku tarifu dēļ pārgājām uz Biti-nu jau arī kāds laiciņš ir pagājis kā esam bites tīklā, bet jāteic, kad bērnus skolā ļoti bieži nevaru sazvanīt, viņi nevar sazvanīt mani, bērniem telefoni ir jauni tāka tas nevarētu būt iemesls.Tas viss notiek Sējas Novadā.Zona mēdz pazust pati no sevis vienkārši stāvot virtuvē uz galda.Tāpat arī vīram darbā Ieriķos zona telpā praktiski nav, bet ja ir tad sarunāties ir neiespējami-reizēm pat izejot laukā un staigājot pa teritoriju zonas vienkārši nav :(
Šobrīd ceram kad Bite ko darīs lietas labā, jo ja nē tad diemžēl laikam atkal nāksies mainīt operatoru tieši sliktās zonas dēļ :(

S sandra5 13.12.2013

Emil, ar laiku tev tie visi rupjie vardi naks atpakal. Šodien tu te apvaino citus, bet rit ar tevi notiks nelaime un tad tu zināsi ko nozime vards kroplis, daunis utt.

L O R 28.03.2014

BITE Sakaru kvalitāte ir briesmīga, nu jau ilgu laiku krājās, krājās pacietības mēra kauss pildās un pildās, bet nu laikam sirds ir pilna.Bērni mācās mums lauku skoliņā ar biezajām akmens sienām-sazvanīt reizums ir pilnīgi nereāli.Ja vēl bērns ieliek telefonu skapītī tad vispār var aizmirst sadabūt rokā.vīram darbā Bites pārklājums ir briesmīgāks par briesmīgu-no teikuma dzirdu reizums tikai divus vārdus-pašai mājās telefonas novietots vietā kur signāls ir vislabākais no 1-3 strīpiņām, bet brīžiem tā var pilnībā pazust pat neizkustinot telefonu no vietas.
Un telefoni mums visiem ir iegādāti jauni, vainot kā vecus un uztvert nespējīgus nevar!
Šobrīd izskatās kad labāks nekas nekļūs-un par nožēlu jāatzīst, kad tarifi ir izdevīgi taču sakari tomēr virza mūs uz to, lai nomainītu operatoru.Tas tiešām vairs nav izturams :(