Arhitekt SIA - Diletanti

Uzņēmums kurš savu darbu veic pavirši un problēmas risina ar šantāžas metodēm.
Sākot ar to ka uzprojektēja māju kuru uz attiecīgā zemes gabal nemaz nevar uzcelt, jo arhitekti nemz nepiepazinās ar ciemata detalpānojumu! Kā reultātā līgums pagarinājās no 6 nu jau uz 13 mēnešiem. Jo es kā klients gāju un risināju šo problēmu būvvaldē nevis arhitekti man kaut kā palīdzēja - viņi vienkārši tikai piedāvāja nomainīt uz plakano jumtu ko es vispār nevēlējos, jā tā taču bija vienkāršāk. Lai gan tā bija viņu pašu vistīrākā nolaidība!
Nerunājot nemaz par to ka viņi neņem vērā klienta vēlmes jumta formu mēs mainījām ar x skaitu e-pastiem, pēc kā man pārmeta ka nezinu ko gribu, lai gan vienā jau no pirmajām versijām pateicu ka šādu jumtu negribu un aizsūtīju zīmējuma paraugu ko gribu! Tālā ka runa bija par sarakstītājiem materiāliem, jo tās ir manas turpmākās izmaksas (un kā man paši pateica šis ir akmenī cirsts, kas ierakstīts tam jābūt) pēc tam jau uzzināju ka to visu varu mainīt. Pēc šiem saviem jautājumiem saņēmu draudu vēstuli, ka man esot pārāk daudz nepamatotu jautājumu, kuri kavējot projektu un draudēja ar projekta pārtraukšanu. Kā arī jānis mutiski apsolīja, ka visas šīs problēmas vēršot risināt pilnajā projekta versijā ar būvkonstrukcijām kopā ar speciālistu!
Ticat vai nē, kad saņēmu pirmo pilno versiju ar būvkonstrukciju risinājumiem pēc pirmā sava e-pasta ar jautājumiem saņēmu atkal draudu vēstuli nu jau no viņu jurista!
Es pat vēl nerunāju par to, ka projekts ir izstrādās pavirši steigā ar matemātiskajām kļūdām (par kurām viņiem pat nerakstīju un nenorādījusi) . Par mani kā klientu un manām izmaksām vispār netiek domāts, ir sajūta, ka paņem kopi - peist no līdzīga projekta un vienkārši visiem sakopējam kaut kādus šablonus, bez jebkādas iedziļināšanās, grunts īpatnībām, materiālu izmaksām utt.. Šo pilno būvkonstrukciju projektu nevar ņemt par pilinu un pēc tā kaut ko celt, jo tas ir ķeksīša pēc - bezjēdzīgs. Ir nepareizi atrisināti mezgli, uz pašas loga ailes malas balstā
nepilnus 5 m švēleris un tml...
Mīļie cilvēki nesadarbojaties ar šo kantori, jūs pazaudēsiet tikai naudu, laiku, savus nervus, jebkādu veselo saprātu. Jo viņi nodarbojas ar šantāžu, ja jums kaut kas nepatiks, nebūs risinājums būs draudi par projekta apturēšanu, bet kā jūs visi saprotat tas ir gan jūsu laiks gan jau bezjēdzīgi iztērētie līdzekļi. Savas kļūdas un nolaidību neatdzīs, komunicēt neprot, tikšanās ar klientu, lai risinātu problēmas atsaka... Un varu uzskaitīt vēl un vēl.
Mans status ir šāds iztērēta, nauda, nav akceptētas būvatļaujas (tikai ar iebildi par augstumu) , saņemta šantāžas vēstule ar kuru vēlas atlikušo naudu par nekvalitatīvu darbu, nav atbildēts uz mani jautājumiem kāpēc izvēlēti šādi risinājumi, kur daļa ar mani nav nemaz saskaņoti, kas tiek uzskatīt no viņu puses par maniem nepamatotiem jautājumiem, nemaz nerunājot ka nevaru jau otro gadu sākt neko būvēt...

Arhitekt 21.11.2018

Sveiki!

Saprotam, ka situācijā bija radies pārpratums.

Sūdzība tika veiksmīgi atrsināta un iebildumu pret uzņēmumu nav!

B Bazz 26.08.2019

Тогда прекратите писать что у вас и ваших архитекторов безупречная история, на вас такая куча жалоб, что волосы шевелятся как вас еще не закрыли нахрен!

N Natali 282 22.11.2018

А в этой фирме только методом шантажа и умеют работать!Сами ,к сожалению,оценили опыт сотрудничества с ними...

C C.B 19.12.2018

Izskatās, ka vajadzēja tikai pameklēt ka www.arhitekt.lv, www.parbuve.lv un www.z500.lv ir viens un tas pats uzņēmums ar tiem pašiem darbiniekiem, un būtu sev aiztaupījis galvassāpes. Labi viss, kas labi beidzas.

J Jurģis79 29.10.2022

Ap**ēju birojs, iesaku būt uzmanīgam.